Stock Rom Vestel Telefon Stock Rom Arşivi

Yazdır

aydd

Yeni üye
Yasaklı üye
29 Mar 2017
3
1
3
44
Kardes simdi bizim zamanimiz malesef olmuyor internete girip dolasma sansimiz bile olmuyor bazen eve gece 12 de gidiyoruz.vaktimiz yok malesef. Buz googleye yaziyoruz buraya geliyoruz paylasmayi arttirmak icin bu sekilde ozel uye sarti kimse umursamaz aksine siteniz itici gelicektir. Googlede arayinca siteniz ciksada sizin site es gecip baska siteye gidecektir.. malesef boyle calisiyoruz bos vaktimiz yok mail adresine uyari geldi cevap grldi diye onun icin girip baktim

• Beğen
Tepkiler: Casper_2641

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Kardes simdi bizim zamanimiz malesef olmuyor internete girip dolasma sansimiz bile olmuyor bazen eve gece 12 de gidiyoruz.vaktimiz yok malesef. Buz googleye yaziyoruz buraya geliyoruz paylasmayi arttirmak icin bu sekilde ozel uye sarti kimse umursamaz aksine siteniz itici gelicektir. Googlede arayinca siteniz ciksada sizin site es gecip baska siteye gidecektir.. malesef boyle calisiyoruz bos vaktimiz yok mail adresine uyari geldi cevap grldi diye onun icin girip baktim

Sizin zamanınız yok, biz de aylak gezen emekli insanlarız. Biz de vakit çok. Sizin özel üye konusundaki umursamazlığınız, inanın bizim hiçte umurumuzda değil. Keyif sizin, keder sizin. Sizin gibi çok meşgul ve de umursamaz üyelerimizde bize çok itici geliyor. Belli ki buradan alacağınız şey ile para kazanacaksınız. Yada bir yere para vermekten kurtulacaksınız. Sizin gibi insanlar bedavaya, emek sarfetmeden birşeyler elde etmeye alışmışsınız. Hangi yüzle de triplere girersiniz, anlamış değilim. İsteyen istediği siteye gidebilir, bizde zorlama yok. Ama mümkünse bir daha beleş işleriniz için buraya uğramayınız.

aydd

Yeni üye
Yasaklı üye
29 Mar 2017
3
1
3
44
sanki siz herşeyi dört dörtlük yapıyorsunuz . bazen gidip yabancı forumlardan yada youtube lerden izleyip çözüm buluyorsunuz siz niye onlara destek olmuyorsunuz. orda öğrendiklerinizi burda paylaşıyorsunuz. phonix suiti vb rom yüklemek için yapılan programlara hanginiz destek olmak için para ödediniz ? sizde o programlar ile rom yüklüyorsunuz. adamlara para ödeyinde daha iyi programlar yapsınlar.. o zaman kimse yazılım yapmasın kimse paylaşmasın herşey parayla olsun. foruma girmekte parayla olsun. . mesela çoğu kişinin windowsu lisansli değil . bu forumdaki yöneticilerdede aynı durum geçerli madem öyle lisanlarını alın herşeyin ondan sonra sizde isteyin

belkide beni banlarsınız sitenizden :) ben bazı şeyleri dile getirdim. bir konuya 1000 kişi bakıyor ama yorum yapan 5 kişi . sitenize gelen userden dolayı reklam alırsınız bu şekildede para kazanabilirsiniz. yada linklere kısa link ekleyerek para kazanabilirsiniz. kimseye zorla katılım yaptıramazsınız malesef ben çoğu kişinin dili olarak yazıyorum . sistem böyle gelmiş böyle gidiyor malesef beleş beleş beleş yapcak bişey yok kazancınızı verdiğim şekillerde yaparak faydalanabilirsiniz.

Son düzenleme:

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
sanki siz herşeyi dört dörtlük yapıyorsunuz . bazen gidip yabancı forumlardan yada youtube lerden izleyip çözüm buluyorsunuz siz niye onlara destek olmuyorsunuz. orda öğrendiklerinizi burda paylaşıyorsunuz. phonix suiti vb rom yüklemek için yapılan programlara hanginiz destek olmak için para ödediniz ? sizde o programlar ile rom yüklüyorsunuz. adamlara para ödeyinde daha iyi programlar yapsınlar.. o zaman kimse yazılım yapmasın kimse paylaşmasın herşey parayla olsun. foruma girmekte parayla olsun. . mesela çoğu kişinin windowsu lisansli değil . bu forumdaki yöneticilerdede aynı durum geçerli madem öyle lisanlarını alın herşeyin ondan sonra sizde isteyin

Youtube videoları genel lisansa sahiptir. Herkes izleyebilir, herkes bilgi alabilir. Sende öyle yap. Neden buralardan bilgi dileniyorsun o zaman. Neymiş demek ki, izleme ile herşey öğrenilmiyormuş. Sen herkesin evine iş yerine gidip kontrol mü ettinde, her yöneticinin yazılımlarının yasal olup olmadığını biliyorsun. Cahilsin, cahilliğinde sana iftira attırıyor. Seviyesiz ve saygısızsın, nasıl itiraz edeceğini bilemiyorsun, eleştirileri kaldıramıyorsun. Bana bak arkadaşım. Sadece benim dört adet laptopum, 2 masaüstü bilgisayarım var. Hepside lisanslı yazılım yüklü. Bizlerin kullandığı bütün yazılım atmak için kullanılan araçlar lisanslı. Box dediğimiz araçlara binlerce para verip alıyoruz. Üniversiteye gittiğimde de biligiyi bana hocalarım ve kitaplarım veriyordu. Gaipten bilgi gelmiyordu bize. Çok konuşuyorsun ama boş konuşuyorsun. Mutlaka yazılımları bizlerde bir yerlerden alıyoruz. Hepsini bizler risklere girerek deniyor buralarda paylaşıyoruz. Bizim senin vereceğin akla ihtiyacımız yok. Herşeyi beleş elde etmeye alışmışsın öyle de gidersin. Unutmadan şunu söyleyim, Phonix suite bir şahsın yazdığı yazılım değildir. O işlemciye ait yazılımı atabilmek için, o imalatçının hazırlayıp insanların kullanımına sunduğu yazılımdır. Demek ki, youtube videoları insanlara herşeyi öğretemiyormuş. Ne yapmalıymışsın, bu konularda tecrübe sahiplerinden destek alman gerekiyormuş. Ama kusura bakma, senin gibilere destek yok, sen gibiler, irin dolu sivilceler gibi hemen yüzeyde beliriyorsunuz. Bizde sıkıp atıyoruz.
Benden sana tavsiye, bir foruma üye olurken adamların kurallarını iyi oku. Sonra su koyuverme. Googledan arattırıp, beleş buldum diye her yere zıplama. Sen ve sen akıllılara destek veren forumları tercih et.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com

belkide beni banlarsınız sitenizden :) ben bazı şeyleri dile getirdim. bir konuya 1000 kişi bakıyor ama yorum yapan 5 kişi . sitenize gelen userden dolayı reklam alırsınız bu şekildede para kazanabilirsiniz. yada linklere kısa link ekleyerek para kazanabilirsiniz. kimseye zorla katılım yaptıramazsınız malesef ben çoğu kişinin dili olarak yazıyorum . sistem böyle gelmiş böyle gidiyor malesef beleş beleş beleş yapcak bişey yok kazancınızı verdiğim şekillerde yaparak faydalanabilirsiniz.

Laf etti bal kabağı.
Es geçiniz ve mümkünse gelmeyiniz efendim buraya.
Burası da her zaman size itici gelsin ki, bir daha uğramayınız.
Kimseye faydanız yok, kime ne kadar faydalı olduğumuzu sorgulamaya kalkıyorsunuz.
Bu hiç kimsenin haddine değildir.

Zevzek zevzek konuşup konuyu Windows lisansına kadar getirmişsiniz.
Zevzeklikte aşırıya kaçınca sizde de sapıtmalar başlamış.
Belli ki dokunuyor.
Uzak durunuz.
:zuhaha:

Burada kurallar böyle, beğenseniz de, beğenmesenizde.
İster gelirsiniz, ister gelmezsiniz.
Hiç de önemli değil bizim için.
O kadar değersizsiniz ki, kıyaslayacak bir şey bile bulamıyorum.
Burada herkes paylaşımı kadar kıymetlidir.

• Beğen
Tepkiler: Casper_2641

davetçi

Yeni üye
Kayıtlı üye
18 Eki 2017
3
1
3
36
emeğine sağlık ustam ALLAH razı olsun bu rom sayesinde cihaz hatta geri geldi teşekürler

by_artur

Yeni üye
Kayıtlı üye
18 Şub 2017
11
1
3
52
arkadaslar sıfre olarak casper2641 kabul etmıyor yardımcı olabılırmısınız

Jabi

Yeni üye
Kayıtlı üye
20 Tem 2018
1
0
1
24
NASIL yapıcagimi anlatirimisinza v4 5020 indirdim cihaz sorunlu elimle temas yapamıyacagım pcden yapıcam nasıl ?