Vestel V Tab 1041 Driver

Yazdır

mehpal

Yeni üye
Kayıtlı üye
24 Şub 2019
26
7
3
37
windows kur çoğu sürücüyü tanır ,yalnız dokunmatiği hiçbir yerde bulunmuyordu ,başka bir arkadaş yedekleyip attı. Böyle çözdüm. Ekte yüklüyorum belki birinin işine yarar.Bu arada windowsu sıfırdan kurun ,bios da da hızlı başlatı devre dışında bırakın alın size temiz bir kurulu Kocaeli belediyesi ekranında kurtulursunuz. windows otomotik etkinleşiyor oradada sıkıntı yok

Ekli dosyalar

• vtap1041touch.zip
    207.5 KB · Görüntüleme: 1,374

mehpal

Yeni üye
Kayıtlı üye
24 Şub 2019
26
7
3
37
Elinde Vestel vtab 1041 anakartı olan belirtiğim elemanların devre üzerindeki değeri ölçüp bana bildiren bir babayiğit varsa çok nimet dar olurum

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    124.1 KB · Görüntüleme: 89
  • vtab1041o.jpg
    vtab1041o.jpg
    507.2 KB · Görüntüleme: 88

muratcersit

Yeni üye
Kayıtlı üye
10 May 2019
1
0
1
33
windows kur çoğu sürücüyü tanır ,yalnız dokunmatiği hiçbir yerde bulunmuyordu ,başka bir arkadaş yedekleyip attı. Böyle çözdüm. Ekte yüklüyorum belki birinin işine yarar.Bu arada windowsu sıfırdan kurun ,bios da da hızlı başlatı devre dışında bırakın alın size temiz bir kurulu Kocaeli belediyesi ekranında kurtulursunuz. windows otomotik etkinleşiyor oradada sıkıntı yok
kardeşim bu sürücüyü nasıl yükleyecez

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
kardeşim bu sürücüyü nasıl yükleyecez

Yüklemek üstediğiniz sürücüyü seçip sağ tuşa tıklayınız.
Açılan menüden "Yükle" seçeneğini seçtiğinizde yükleme işlemi gerçekleşecektir.
Daha sonra cihazınızı yeniden başlatınız.
Yanılmıyorsam paylaşılan klasör içerisinde üç farklı sürücü var.
Hepsini tek tek denemeniz gerekebilir.

Sebebpsiz

Yeni üye
Kayıtlı üye
10 Haz 2019
1
0
1
34
Teşekkürler üstad sayende işimize yaradi

Sengideli

Yeni üye
Kayıtlı üye
8 Ara 2018
1
0
1
49
Arkadaslar bana acil vtab 1041 driverlari lazım. Diğer arkadaşın paylaştığı linkte exe uzantılı dosya yok.

mertsubasili

Yeni üye
Kayıtlı üye
24 Ocak 2020
1
0
1
37
selamlar dosyayı double driver programı ile kurabilirsiniz. bu tabletin gps v.s diğer driverlari olan varmı peki

Umut Bozkurt

Yeni üye
Kayıtlı üye
21 Şub 2020
5
2
3
23
İzmit
hocam bunu nasıl kurucaz ki tablete