Vestel V Tab 1041 Driver

Yazdır

Paradox

Yönetici
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.yavuzcakar.com

mehpal

Üye
Kayıtlı üye
windows kur çoğu sürücüyü tanır ,yalnız dokunmatiği hiçbir yerde bulunmuyordu ,başka bir arkadaş yedekleyip attı. Böyle çözdüm. Ekte yüklüyorum belki birinin işine yarar.Bu arada windowsu sıfırdan kurun ,bios da da hızlı başlatı devre dışında bırakın alın size temiz bir kurulu Kocaeli belediyesi ekranında kurtulursunuz. windows otomotik etkinleşiyor oradada sıkıntı yok

Ekli dosyalar

mehpal

Üye
Kayıtlı üye
Elinde Vestel vtab 1041 anakartı olan belirtiğim elemanların devre üzerindeki değeri ölçüp bana bildiren bir babayiğit varsa çok nimet dar olurum

Ekli dosyalar

muratcersit

Yeni Üye
Kayıtlı üye
windows kur çoğu sürücüyü tanır ,yalnız dokunmatiği hiçbir yerde bulunmuyordu ,başka bir arkadaş yedekleyip attı. Böyle çözdüm. Ekte yüklüyorum belki birinin işine yarar.Bu arada windowsu sıfırdan kurun ,bios da da hızlı başlatı devre dışında bırakın alın size temiz bir kurulu Kocaeli belediyesi ekranında kurtulursunuz. windows otomotik etkinleşiyor oradada sıkıntı yok
kardeşim bu sürücüyü nasıl yükleyecez

Paradox

Yönetici
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.yavuzcakar.com
kardeşim bu sürücüyü nasıl yükleyecez
Yüklemek üstediğiniz sürücüyü seçip sağ tuşa tıklayınız.
Açılan menüden "Yükle" seçeneğini seçtiğinizde yükleme işlemi gerçekleşecektir.
Daha sonra cihazınızı yeniden başlatınız.
Yanılmıyorsam paylaşılan klasör içerisinde üç farklı sürücü var.
Hepsini tek tek denemeniz gerekebilir.

Sebebpsiz

Yeni Üye
Kayıtlı üye
Teşekkürler üstad sayende işimize yaradi

Lütfen JavaScript'i etkinleştiriniz!JavaScript'i etkinleştiriniz!