Vestel V Tab 1041 Driver

Yazdır

Ssavas

Yeni üye
Kayıtlı üye
26 Mar 2020
5
0
1
40

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Çok profesyonel değilim, tablet windows yükseltme ekranında kaldı açılışta F9 ile usb den kuruluma gidiyorum, windows 10 exe dosyası da yükledim bu usb içine fakat buradan ilerleyemiyorum. Kapanıp açılıyor tekrar. bana bir yöntem iletirmisiniz. rica ederim.

anlatılan yöntemle UEFI kurulum medyası hazırladıktan sonra, cihazınızı Bios üzerinden bu medya ile başlatabilir misiniz?

fmr0661

Yeni üye
Kayıtlı üye
31 Mar 2020
1
0
1
35
windows kur çoğu sürücüyü tanır ,yalnız dokunmatiği hiçbir yerde bulunmuyordu ,başka bir arkadaş yedekleyip attı. Böyle çözdüm. Ekte yüklüyorum belki birinin işine yarar.Bu arada windowsu sıfırdan kurun ,bios da da hızlı başlatı devre dışında bırakın alın size temiz bir kurulu Kocaeli belediyesi ekranında kurtulursunuz. windows otomotik etkinleşiyor oradada sıkıntı yok

kardeşim ne kadar teşekkür etsem az.kocaman teşekkür ederim.driver booster yetersiz kaldı,sayende çözdüm :) :)

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
UEFI usb seçerek ilerliyorum fakat shell komutu ile ilerlemem gerekiyor. yardımcı olurmusunuz?

Kurulum medyasını doğru bir şekilde hazırladıysanız ve cihazınızı Bios üzerinden kurulum medyasını göstererek başlattıysanız,
Kurulum normal bir şekilde başlar.
Herhangi bir komut yazmanıza gerek kalmaz.

semihdikmenli

Yeni üye
Kayıtlı üye
14 Nis 2020
1
0
1
32
windows kur çoğu sürücüyü tanır ,yalnız dokunmatiği hiçbir yerde bulunmuyordu ,başka bir arkadaş yedekleyip attı. Böyle çözdüm. Ekte yüklüyorum belki birinin işine yarar.Bu arada windowsu sıfırdan kurun ,bios da da hızlı başlatı devre dışında bırakın alın size temiz bir kurulu Kocaeli belediyesi ekranında kurtulursunuz. windows otomotik etkinleşiyor oradada sıkıntı yok
ALLAH RAZI OLSUN senden kardeş bi türlü bulamamıştı vesteli aradım tableti göndermemi istediler birde 50 tl vermem gerekiyomuş driveri istedim paylaşmıyoruz dedi

ShyPolarBEAR

Yeni üye
Kayıtlı üye
4 Mar 2021
1
0
1
23
ARKADAŞLAR BU BİLGİSAYARA FLASH BELLEK İLE FORMAT ATIYSANIZ DRİVER BOOSTER 8 PROGRAMINI İNDİRİN LİSANS KEY LER İNTERNETE VAR GİRİN BEN ÖYLE YAPTIM O OLUP OLMAYAN TÜM DRİVERLERI YÜKLÜYOR BİRTEK DOKUNMATİK DRİVERI HARİÇ GAİLBA BENDE BİR EKSİK YOK
BU ARADA PROGRAMIN PRO OLMASI ÖNEMLİ BAĞZI DRİVERLARI KURMUYO AYGIT İÇİNOLANLARLA OYUN İÇİN OLANLARDAN KURMUYOR PRO YAPIN OYÜZDEN

Eki görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Moderatör tarafında düzenlendi: