Vestel V Tab 1041 Driver

Vestel V Tab 1041 Driver

Myefsane Myefsane - #1
Elinde bu modelin sürücüsü olan paylaşabilir mi?
Paradox Paradox - #2
Cihazınızın sürücülerinin bir kısmını bulabilirsiniz.
Bulamadığınız sürücüleri ise yöntemden faydalanarak edinebilirsiniz.
M mehpal - #3
windows kur çoğu sürücüyü tanır ,yalnız dokunmatiği hiçbir yerde bulunmuyordu ,başka bir arkadaş yedekleyip attı. Böyle çözdüm. Ekte yüklüyorum belki birinin işine yarar.Bu arada windowsu sıfırdan kurun ,bios da da hızlı başlatı devre dışında bırakın alın size temiz bir kurulu Kocaeli belediyesi ekranında kurtulursunuz. windows otomotik etkinleşiyor oradada sıkıntı yok

printThread_attachments

• vtap1041touch.zip
    207.5 KB · Görüntüleme: 1,375
M mehpal - #4
Elinde Vestel vtab 1041 anakartı olan belirtiğim elemanların devre üzerindeki değeri ölçüp bana bildiren bir babayiğit varsa çok nimet dar olurum

printThread_attachments

• 1.jpg
    1.jpg
    124.1 KB · Görüntüleme: 90
  • vtab1041o.jpg
    vtab1041o.jpg
    507.2 KB · Görüntüleme: 89
M muratcersit - #5
windows kur çoğu sürücüyü tanır ,yalnız dokunmatiği hiçbir yerde bulunmuyordu ,başka bir arkadaş yedekleyip attı. Böyle çözdüm. Ekte yüklüyorum belki birinin işine yarar.Bu arada windowsu sıfırdan kurun ,bios da da hızlı başlatı devre dışında bırakın alın size temiz bir kurulu Kocaeli belediyesi ekranında kurtulursunuz. windows otomotik etkinleşiyor oradada sıkıntı yok
kardeşim bu sürücüyü nasıl yükleyecez
Paradox Paradox - #6
kardeşim bu sürücüyü nasıl yükleyecez

Yüklemek üstediğiniz sürücüyü seçip sağ tuşa tıklayınız.
Açılan menüden "Yükle" seçeneğini seçtiğinizde yükleme işlemi gerçekleşecektir.
Daha sonra cihazınızı yeniden başlatınız.
Yanılmıyorsam paylaşılan klasör içerisinde üç farklı sürücü var.
Hepsini tek tek denemeniz gerekebilir.
Sebebpsiz Sebebpsiz - #7
Teşekkürler üstad sayende işimize yaradi
K kptan - #8
teşekkürler
Sengideli Sengideli - #9
Arkadaslar bana acil vtab 1041 driverlari lazım. Diğer arkadaşın paylaştığı linkte exe uzantılı dosya yok.
Paradox Paradox - #10
Arkadaslar bana acil vtab 1041 driverlari lazım. Diğer arkadaşın paylaştığı linkte exe uzantılı dosya yok.

Bütün sürücüleri *.exe uzantılı olarak bulmanız mümkün olmayabilir.
M mertsubasili - #11
selamlar dosyayı double driver programı ile kurabilirsiniz. bu tabletin gps v.s diğer driverlari olan varmı peki
Umut Bozkurt Umut Bozkurt - #12
hocam bunu nasıl kurucaz ki tablete
Umut Bozkurt Umut Bozkurt - #13
Bütün sürücüleri *.exe uzantılı olarak bulmanız mümkün olmayabilir.
o şekilde nasıl kurucaz .exe olmadan
Umut Bozkurt Umut Bozkurt - #14
Teşekkürler üstad sayende işimize yaradi
hocam nasıl kurdum driveri .exe deilki
Paradox Paradox - #15
o şekilde nasıl kurucaz .exe olmadan

Konuya yazılan yorumları okudunuz mu?
Gerekli açıklamayı daha önce zaten yaptım.
M murat83 - #16
elinde vestel vtab 1041 sürücüleri olan varmı lütfen acil yardım
EliteMan EliteMan - #17
Cihazınızın sürücülerinin bir kısmını bulabilirsiniz.
Bulamadığınız sürücüleri ise yöntemden faydalanarak edinebilirsiniz.
O ozber - #18
Ses diriverini nerden bulabilirim
EliteMan EliteMan - #19
Ssavas Ssavas - #20
kurulum yapmam lazım yardım rica ediyorum
Paradox Paradox - #21
kurulum yapmam lazım yardım rica ediyorum

bir bakınız.
Ssavas Ssavas - #22
bir bakınız.
Çok profesyonel değilim, tablet windows yükseltme ekranında kaldı açılışta F9 ile usb den kuruluma gidiyorum, windows 10 exe dosyası da yükledim bu usb içine fakat buradan ilerleyemiyorum. Kapanıp açılıyor tekrar. bana bir yöntem iletirmisiniz. rica ederim.
Paradox Paradox - #23
Çok profesyonel değilim, tablet windows yükseltme ekranında kaldı açılışta F9 ile usb den kuruluma gidiyorum, windows 10 exe dosyası da yükledim bu usb içine fakat buradan ilerleyemiyorum. Kapanıp açılıyor tekrar. bana bir yöntem iletirmisiniz. rica ederim.

anlatılan yöntemle UEFI kurulum medyası hazırladıktan sonra, cihazınızı Bios üzerinden bu medya ile başlatabilir misiniz?
F fmr0661 - #24

kardeşim ne kadar teşekkür etsem az.kocaman teşekkür ederim.driver booster yetersiz kaldı,sayende çözdüm :) :)
Ssavas Ssavas - #25
anlatılan yöntemle UEFI kurulum medyası hazırladıktan sonra, cihazınızı Bios üzerinden bu medya ile başlatabilir misiniz?
UEFI usb seçerek ilerliyorum fakat shell komutu ile ilerlemem gerekiyor. yardımcı olurmusunuz?
Paradox Paradox - #26
UEFI usb seçerek ilerliyorum fakat shell komutu ile ilerlemem gerekiyor. yardımcı olurmusunuz?

Kurulum medyasını doğru bir şekilde hazırladıysanız ve cihazınızı Bios üzerinden kurulum medyasını göstererek başlattıysanız,
Kurulum normal bir şekilde başlar.
Herhangi bir komut yazmanıza gerek kalmaz.
S semihdikmenli - #27
ALLAH RAZI OLSUN senden kardeş bi türlü bulamamıştı vesteli aradım tableti göndermemi istediler birde 50 tl vermem gerekiyomuş driveri istedim paylaşmıyoruz dedi
ShyPolarBEAR ShyPolarBEAR - #28
ARKADAŞLAR BU BİLGİSAYARA FLASH BELLEK İLE FORMAT ATIYSANIZ DRİVER BOOSTER 8 PROGRAMINI İNDİRİN LİSANS KEY LER İNTERNETE VAR GİRİN BEN ÖYLE YAPTIM O OLUP OLMAYAN TÜM DRİVERLERI YÜKLÜYOR BİRTEK DOKUNMATİK DRİVERI HARİÇ GAİLBA BENDE BİR EKSİK YOK
BU ARADA PROGRAMIN PRO OLMASI ÖNEMLİ BAĞZI DRİVERLARI KURMUYO AYGIT İÇİNOLANLARLA OYUN İÇİN OLANLARDAN KURMUYOR PRO YAPIN OYÜZDEN

Eki görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/vestel-v-tab-1041-driver.7205/