Vestel V Tab 1041 Format Sorunu

Yazdır

Umut Bozkurt

Yeni üye
Kayıtlı üye
21 Şub 2020
5
2
3
23
İzmit
Öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim. V tab 1041 Modelli tablet pc yi (Win 10) okuldan verdiler. Klavye kaybolduğundan usb port sadece 1 tane var usb den format atma yerine geliyorum seçiyorum ve giriyorum bu raya kadar hiç bi sorun yok. Yanlız tek port usb girişi olduğundan klavyeyi takıp ileriye basamıyorum yada format atmak üzere olduğumdan dolayı usb yi çıkarıncada haliyle çalışmaz haliyle format diski usb olduğundan. o ekranda ileri yazısına basamıyorum çift usb girişli yani bi ucu porta diyer ucuda klavyede boş olan bi klavyeye usb yi taksam çalışırmı hem klavye hem usb birde v tab 1041 driverlerini siliyormuş. onun için driverleri nerden bulabilirim son olarak outlook hesabının şifresini unuttugum için format atıyorum şifre neyse pc deki şifrede o maalesef :confused:

2 tane driver dosya linki koyucam bu dosyaların içinde bütün v tab 1041 driverleri varsa dermisiniz yani doğru driverlermi ?

1 (Bütün driverlerin olması gerek galiba) :
2 (Sadece Dokunmatik driveri) :

Dip : Bahsettiğim format ekranını koydum ek e.

Bilmeyenler için söyleyeyim olurda denk gelirseniz .exe olmayan driverleri "Double Driver" programıyla kurabilirsiniz.

Lütfen yardım edin yaaa

Ekli dosyalar

• windows-format-ceofix.png
    windows-format-ceofix.png
    9.4 KB · Görüntüleme: 63
Moderatör tarafında düzenlendi:

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Kurulum işlemini USB çoklayıcı kullanarak yapabilirsiniz.
Bizler de öyle yapıyoruz.
Lakin zaman zaman üzerinde çalıştığımız cihazların USB portları, bağladığımız cihazları çalıştıracak kadar güçlü olamayabiliyorlar.
Böyle durumlarda ise dışarıdan beslemeli USB çoğaltıcı kullanıyoruz.
Normal şartlarda sorun yaşarsanız, aşağıdakine benzer bir cihazla sorununuzu çözebilirsiniz.

Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

*.exe uzantılı olmayan sürücüleri yüklemek için herhangi bir araca ihtiyacınız yoktur.
da belirtildiği gibi, bu tür sürüleri yüklemenin bir çok yolu vardır.
En basit yöntem ise *.inf dosyasının üzerinde sağ tık yapıp "Yükle" seçeneğini seçmek ve sonrasında cihazınızı yeniden başlatmanızdır.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Lord Raiden

Umut Bozkurt

Yeni üye
Kayıtlı üye
21 Şub 2020
5
2
3
23
İzmit
Kurulum işlemini USB çoklayıcı kullanarak yapabilirsiniz.
Bizler de öyle yapıyoruz.
Lakin zaman zaman üzerinde çalıştığımız cihazların USB portları, bağladığımız cihazları çalıştıracak kadar güçlü olamayabiliyorlar.
Böyle durumlarda ise dışarıdan beslemeli USB çoğaltıcı kullanıyoruz.
Normal şartlarda sorun yaşarsanız, aşağıdakine benzer bir cihazla sorununuzu çözebilirsiniz.

Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

*.exe uzantılı olmayan sürücüleri yüklemek için herhangi bir araca ihtiyacınız yoktur.
da belirtildiği gibi, bu tür sürüleri yüklemenin bir çok yolu vardır.
En basit yöntem ise *.inf dosyasının üzerinde sağ tık yapıp "Yükle" seçeneğini seçmek ve sonrasında cihazınızı yeniden başlatmanızdır.
saolun bugün deneyeceğim inf olayını bu arada kaybolan tablet pc klavyesini buldum usb port sorununndan kurtuldum tek soron driverleri bulmak teksorunum o sizde varmı acaba

nrlgn42

Yeni üye
Kayıtlı üye
14 Nis 2020
2
0
1
32
Merhaba Konuyu tekrar açıyorum kusura bakmayın ama ben format attım win 10 kurdum lakin hiçbir driweri görmedi. burada paylaşılan driwerlerin hepsi tam mı acaba lütfen bilgi verebilirmisiniz?

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Merhaba Konuyu tekrar açıyorum kusura bakmayın ama ben format attım win 10 kurdum lakin hiçbir driweri görmedi. burada paylaşılan driwerlerin hepsi tam mı acaba lütfen bilgi verebilirmisiniz?

Muhtemelen tamdır.
Eksik bir sürücü olursa, nasipse yardımcı olmaya çalışırız.

GEBZELİ

Üye
Kayıtlı üye
4 May 2020
58
17
8
Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Arkadaşlar sorunu devam edenler için paylaşıyorum bu linkten indireceğiniz iso dosyası ile sürücü yedekleme veya sürücü yüklemeye gerek kalmadan temiz kurulum yapabilirsiniz NTlite programı ile sürücüleri windows içerisine yükledim kurulum esnasında hepsi otomatik yükleniyor üstelik bir kere kurduktan sonra yine windowsun kurtarma ekranından herhangi bir usb diske ihtiyaç duymadan format atabilirsiniz yine sürücüler otomatik yüklenir

korayatabey

Yeni üye
Kayıtlı üye
31 Tem 2020
1
0
1
40
Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Arkadaşlar sorunu devam edenler için paylaşıyorum bu linkten indireceğiniz iso dosyası ile sürücü yedekleme veya sürücü yüklemeye gerek kalmadan temiz kurulum yapabilirsiniz NTlite programı ile sürücüleri windows içerisine yükledim kurulum esnasında hepsi otomatik yükleniyor üstelik bir kere kurduktan sonra yine windowsun kurtarma ekranından herhangi bir usb diske ihtiyaç duymadan format atabilirsiniz yine sürücüler otomatik yüklenir

bu ıso dosyası 2 kez denedim ikisinde de inmedi. 3-4 saat iniyor görünüyor. son dem bağlantı hatası diyor inmiyor. bağlantı hatam yok. dosya da sorun var sanırım

omerbicak

Yeni üye
Kayıtlı üye
10 Nis 2017
25
0
1
47
s.a
değerli kardeşim aynı cihazdan bendede var. lakin bir türlü usb den formata geçemiyorum. biosta kurcalamadığım yer kalmadı. usb fat32 ntfs denemediğim kalmadı. usb deb kuruluma nasıl geçiyoruz. biosun ayarları nasıl olmalı. gerçekten çıldırma noktasına geldim...

GEBZELİ

Üye
Kayıtlı üye
4 May 2020
58
17
8
s.a
değerli kardeşim aynı cihazdan bendede var. lakin bir türlü usb den formata geçemiyorum. biosta kurcalamadığım yer kalmadı. usb fat32 ntfs denemediğim kalmadı. usb deb kuruluma nasıl geçiyoruz. biosun ayarları nasıl olmalı. gerçekten çıldırma noktasına geldim...
İSO dosyasını Rufus yazılımı ile UEFİ olarak mı yoksa legacy olarak mı yazdırdınız usb diske?

• Beğen
Tepkiler: Lord Raiden

tarsusian

Yeni üye
Kayıtlı üye
12 Eki 2020
4
1
3
40
selamlar bu bilgisayarlara sıfır temiz eklentisiz mdm sizwindows kurabiliyor muyuz?

tarsusian

Yeni üye
Kayıtlı üye
12 Eki 2020
4
1
3
40
bilgisayarım gelsin bi bakarız hocam :) , biosun ekran görüntülerini atabilir misiniz özellikle boot priority ayarlanan kısımı