Çözüldü Vestel V Tab 1041 Kolay Kurulum

Meta başlık: Vestel V Tab 1041 Kolay Kurulum

Meta açıklama: Vestel V Tab 1041 Kolay Kurulum

Yazdır

GEBZELİ

Üye
Kayıtlı üye
4 May 2020
58
17
8

Arkadaşlar sorunu devam edenler için paylaşıyorum bu linkten indireceğiniz iso dosyası ile sürücü yedekleme veya sürücü yüklemeye gerek kalmadan temiz kurulum yapabilirsiniz NTlite programı ile sürücüleri windows içerisine yükledim kurulum esnasında hepsi otomatik yükleniyor üstelik bir kere kurduktan sonra yine windowsun kurtarma ekranından herhangi bir usb diske ihtiyaç duymadan format atabilirsiniz yine sürücüler otomatik yüklenir

Moderatör tarafında düzenlendi:

yrtby_126

Yeni üye
Kayıtlı üye
31 Eki 2020
1
0
1
36
Herkese merhabalar. Yukarıda paylaşılmış olan linkten ilgili dosyayı indirip temiz bir kurulum yaptım, teşekkür ederim. Lakin kurulumdan sonra ön kameranın çalışmadığını, sadece arka kameranın görüntü verdiğini farkettim. Sürücülerin hepsi kurulmuş durumda. Bu sorunu yaşayan var mı?

GEBZELİ

Üye
Kayıtlı üye
4 May 2020
58
17
8
Herkese merhabalar. Yukarıda paylaşılmış olan linkten ilgili dosyayı indirip temiz bir kurulum yaptım, teşekkür ederim. Lakin kurulumdan sonra ön kameranın çalışmadığını, sadece arka kameranın görüntü verdiğini farkettim. Sürücülerin hepsi kurulmuş durumda. Bu sorunu yaşayan var mı?

Bu konudaki çözümü uygulayabilirsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

murat83

Yeni üye
Kayıtlı üye
27 Şub 2020
2
0
1
41
Merhabalar temiz kurulumu nezaman yükleyeceksiniz v1041 drivreleri büyük sorun win10pro bir türlü tam çalışmıyor bende kopyala çalıştır bile çalışmıyor artık windows8.1 bile geçmeyi düşünüyorum windows artık gına getirdi herkesin telefonunda android var herkesin akşama kadar elinde bukadar insanı ugraştırmıyor

GEBZELİ

Üye
Kayıtlı üye
4 May 2020
58
17
8
Merhabalar temiz kurulumu nezaman yükleyeceksiniz v1041 drivreleri büyük sorun win10pro bir türlü tam çalışmıyor bende kopyala çalıştır bile çalışmıyor artık windows8.1 bile geçmeyi düşünüyorum windows artık gına getirdi herkesin telefonunda android var herkesin akşama kadar elinde bukadar insanı ugraştırmıyor
Sürücüleri windows a entegre ettim ama deneme fırsatım olmadı. Beklemek istemiyorsanız, tabletinize sizde windows 10 pro 1809 sürümünü kurup daha sonra sürücülerini el ile kurabilirsiniz

barriflux

Yeni üye
Kayıtlı üye
1 Eyl 2020
1
0
1
24
Merhaba, en güncel windows sürümünü kurdum. Kamera ve dokunmatik çalışıyor fakat aygıt yöneticisinde mikrofon görünmüyor. ISO ne zaman gelir?

Berkan1

Yeni üye
Kayıtlı üye
30 Kas 2020
2
0
1
43
Windows 10 1809 kurdum usb siz şekilde kurdum yanlız. Ancak ses hala yok herşeyi denedim yine yok yardım lütfen