Vestel V Tab 1041 Kurulum + Driver

Meta başlık: Vestel V Tab 1041 Kurulum + Driver

Meta açıklama: Vestel V Tab 1041 Kurulum + Driver

Yazdır

muttotiger

Yeni üye
Kayıtlı üye
3 Ocak 2017
3
6
3
38
v tab 1041 için bilgisayar acılırken f7 tusuna bas bırak seklinde bi kaç defa basın menüden enter setup diyip bios ekranına gecin sadece security kısmından secure bootu disabled yapın kaydedin herhangi bir win 10 isosunu flasa yazdırarak yine f7 tusundan usb flasınızı secin ve standart fotmat atın ekran yan olarak atıcaksınız görün öyle geliyor cok zorlanmazsınız umarım sürücüleride alttaki linkten indirip aygıt yöneticisinden bilinmeyen sürücüleri ve yüklenmemiş sürücüleri güncelle diyerek indirmiş oldugunuz klasörü direk gösteri omu bunu diye aramayın direk ana klasörü seçin her sürücü için mecbur tekrarlıycaksınız bir tek ıps camera kurulmayabilir onu da sürücü güncelle diyerek direk windowstan kurun

Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: mrt.altun

123serhat123

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 Nis 2020
17
0
1
23
Merhaba hocam attığıniz dosya tüm driverlari mi kapsıyor bir şey daha sormak istiyorum geçen gün Windows 10(performance Edition) yükledim yedekledigim driverlari kurayım dedim bu hatayı aldim"Windows aygıtınızın sürücü yazılımını buldu ancak yüklemeye çalışırken bir hata oluştu" sizce problem nedir?

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Sürücü yedekleme programları ne yazık ki çoğu zaman işlerini doğru yapamıyorlar.
Bu konuda başarılı bir kaç program var, ne yazık ki onlarda ya ücretli ya da biraz karmaşık ve zahmetli.
Siz paylaşılan dosyaları indirdiniz mi?

123serhat123

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 Nis 2020
17
0
1
23
Evet indirdim fakat o da aynı hatayı verdi. Double drive kullanmıştım yedekleme de, program güvenilir onda hata çıkacağını sanmıyorum neden böyle yaptiki booster driver falanda acamiyorum wifi driverlarida yok tek çözüm Windows 10 a tekrar dönmek olacak galiba....

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Evet indirdim fakat o da aynı hatayı verdi. Double drive kullanmıştım yedekleme de, program güvenilir onda hata çıkacağını sanmıyorum neden böyle yaptiki booster driver falanda acamiyorum wifi driverlarida yok tek çözüm Windows 10 a tekrar dönmek olacak galiba....

Eksik sürücüleri bir de aşağıdaki gibi yüklemeyi deneyip cihazınızı yeniden başlatabilir misiniz?

Eki görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

123serhat123

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 Nis 2020
17
0
1
23
Hocam ben yanlış yapıyor musun aygıt yöneticisinden yapıyordum böyle yaptım oldu wifi kurdum şimdi driver booster kuracağım oradan işe devam edeceğim çok teşekkür ederim gece yarısı benimle ilgilendigin icin

123serhat123

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 Nis 2020
17
0
1
23
Hocam nasıl oldu bilmiyorum ama sürücuyu guncellestir deyip klasörü sectigim zaman hata vermemeye başladı şaka gibi

muttotiger

Yeni üye
Kayıtlı üye
3 Ocak 2017
3
6
3
38
Merhaba hocam attığıniz dosya tüm driverlari mi kapsıyor bir şey daha sormak istiyorum geçen gün Windows 10(performance Edition) yükledim yedekledigim driverlari kurayım dedim bu hatayı aldim"Windows aygıtınızın sürücü yazılımını buldu ancak yüklemeye çalışırken bir hata oluştu" sizce problem nedir?
kendim denedim yaptım ve bütün driver lar çalışıyor dokunmatik kamera vs win 10 pro yükledim yedekte yine tam çalışan sorunsuz mdm pc den alındı

123serhat123

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 Nis 2020
17
0
1
23
Merhaba tekrar yazma ihtiyacı duydum ben harici bir windows 10 yukledim uefi ile fakat kocaeli yazısı hala var neden kalmadı?

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Merhaba tekrar yazma ihtiyacı duydum ben harici bir windows 10 yukledim uefi ile fakat kocaeli yazısı hala var neden kalmadı?

Açılış Logo'su Bios üzerinden görüntülenir.
Siz cihazınıza işletim sistemi yüklediniz.
İkisi birbirinden farklı şeylerdir.
Bios Logo'sunu değiştirmek için çok daha farklı işlemler yapmanız gerekmektedir.

123serhat123

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 Nis 2020
17
0
1
23
hocam yukarıda arkadaş dedi ya kocaeli yazısından kurtulursunuz diye oyuzden dedim şimdi benim pcde mdm kalktı degil mi

nrlgn42

Yeni üye
Kayıtlı üye
14 Nis 2020
2
0
1
33
Hocam Merhabe.. Ben cihazı 2.el aldım birkaç kez format attım driwerleri de bu siteden indirmiştir(sizin yüklediğinizi değil) cihaza format atıyorum bir kaç gün kullanıyorum mavi ekran hatası veriyor. çeşitli windows sürümleri denedim flashtan ve cdrom dan format attım genede aynı hatayı alıyorum sebebi hakında bilginiz varmıdır acaba?

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Hocam Merhabe.. Ben cihazı 2.el aldım birkaç kez format attım driwerleri de bu siteden indirmiştir(sizin yüklediğinizi değil) cihaza format atıyorum bir kaç gün kullanıyorum mavi ekran hatası veriyor. çeşitli windows sürümleri denedim flashtan ve cdrom dan format attım genede aynı hatayı alıyorum sebebi hakında bilginiz varmıdır acaba?

Yaşadığınız sorunun bir çok nedeni olabilir.
Güncellenen veya başka nedenlerle yüklenen uyumsuz sürücüler, programlar veya Nand Flash arızaları ve dahası.
Ne yazık ki uzaktan kesin bir şeyler söylemek oldukça güç.

GEBZELİ

Üye
Kayıtlı üye
4 May 2020
58
17
8
Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Arkadaşlar sorunu devam edenler için paylaşıyorum bu linkten indireceğiniz iso dosyası ile sürücü yedekleme veya sürücü yüklemeye gerek kalmadan temiz kurulum yapabilirsiniz NTlite programı ile sürücüleri windows içerisine yükledim kurulum esnasında hepsi otomatik yükleniyor üstelik bir kere kurduktan sonra yine windowsun kurtarma ekranından herhangi bir usb diske ihtiyaç duymadan format atabilirsiniz yine sürücüler otomatik yüklenir

Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Sevdim
Tepkiler: FvZ

erencon

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 May 2020
22
0
1
31
Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Arkadaşlar sorunu devam edenler için paylaşıyorum bu linkten indireceğiniz iso dosyası ile sürücü yedekleme veya sürücü yüklemeye gerek kalmadan temiz kurulum yapabilirsiniz NTlite programı ile sürücüleri windows içerisine yükledim kurulum esnasında hepsi otomatik yükleniyor üstelik bir kere kurduktan sonra yine windowsun kurtarma ekranından herhangi bir usb diske ihtiyaç duymadan format atabilirsiniz yine sürücüler otomatik yüklenir
hocam bu kesin işe yarıyor mu kocaeli belediyesinin verdiği tableti kullanıyorum mdm den kurtulamıyorum temiz kurulum yapmama da izin vermiyor. indirmeye çalıştım iki kere sizin paylaşımızıda indirmedi hata verdi tekrar indireceğim işe yarıyorsa. mdm den kurtulup bütün özellikler açık şekilde temiz kurulum yapabiliyorsam uğraşmaya değer