Vestel V Tab 1041 Kurulum + Driver

Meta başlık: Vestel V Tab 1041 Kurulum + Driver

Meta açıklama: Vestel V Tab 1041 Kurulum + Driver

Yazdır

Dostx

Yeni üye
Kayıtlı üye
5 Eyl 2020
3
0
1
50
Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Arkadaşlar sorunu devam edenler için paylaşıyorum bu linkten indireceğiniz iso dosyası ile sürücü yedekleme veya sürücü yüklemeye gerek kalmadan temiz kurulum yapabilirsiniz NTlite programı ile sürücüleri windows içerisine yükledim kurulum esnasında hepsi otomatik yükleniyor üstelik bir kere kurduktan sonra yine windowsun kurtarma ekranından herhangi bir usb diske ihtiyaç duymadan format atabilirsiniz yine sürücüler otomatik yüklenir
Paylaşım için teşekkür ederim.
V Tab 1041 kullanıyorum bende. Ön ve arka kamera görüntüleri yatık gösteriyor. Görüntülü görüşmede bazen baş aşağı oluyor ama ne yaptıysam düzeltemedim. Paylaştığınız kurulumda böyle bir hata oldumu sizin kurduğunuz bilgisayarlarda kamera görüntüsü normalmi?

GEBZELİ

Üye
Kayıtlı üye
4 May 2020
58
17
8
V Tab 1041 kullanıyorum bende. Ön ve arka kamera görüntüleri yatık gösteriyor. Görüntülü görüşmede bazen baş aşağı oluyor ama ne yaptıysam düzeltemedim. Paylaştığınız kurulumda böyle bir hata oldumu sizin kurduğunuz bilgisayarlarda kamera görüntüsü normalmi?
Aynı sorun bende de var onu düzeltemedim.

majuniyor

Yeni üye
Kayıtlı üye
13 Eyl 2020
4
1
3
51
Arkadaşlar aynı kamera driverları olmasına rağmen yeni kurduğum Windows ta kamera hep yan göstermesi sorununu her yolu denememe rağmen düzeltemeyince, sorunun driver değilde sistemin camera yazılımı ile uyumsuzluğu olabileceğini düşünerek, tabletlerde ilk kurulu olan win 10 pro 1607 sürümünü kurdum... Bilin bakalım ne oldu?? Kamera artık normal gösteriyor.. Dokunmatiği filan hepsi düzgün çalışıyor bilginize.. Ama güncelleme yapınca bozulur mu onu bilmiyorum. Deneyeceğim...

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Arkadaşlar aynı kamera driverları olmasına rağmen yeni kurduğum Windows ta kamera hep yan göstermesi sorununu her yolu denememe rağmen düzeltemeyince, sorunun driver değilde sistemin camera yazılımı ile uyumsuzluğu olabileceğini düşünerek, tabletlerde ilk kurulu olan win 10 pro 1607 sürümünü kurdum... Bilin bakalım ne oldu?? Kamera artık normal gösteriyor.. Dokunmatiği filan hepsi düzgün çalışıyor bilginize.. Ama güncelleme yapınca bozulur mu onu bilmiyorum. Deneyeceğim...

Sonucu bekliyoruz efendim.

Dostx

Yeni üye
Kayıtlı üye
5 Eyl 2020
3
0
1
50
Güncelleme sonucunu bende merak ettim. Sonucu yazarsanız çok iyi olur. Kolay gelsin.

mert2434

Yeni üye
Yasaklı üye
Kayıtlı üye
16 Kas 2019
4
0
1
44
arkadaşlar daha önce bios şifresi paylaşılmıştı hatırlayan varmı

majuniyor

Yeni üye
Kayıtlı üye
13 Eyl 2020
4
1
3
51
Güncelleme sonucunu bende merak ettim. Sonucu yazarsanız çok iyi olur. Kolay gelsin.
Windows 10 Pro
Version 1809 kurunca sürücüleri otomatik kurmuyor. Sürücüleri Elle kurup Windowsu 1909 a güncelleyince sistem bütün donanımlarıyla hatasız çalışıyor. Ama kurduğum Windows en son sürümse, ki ben genelde dikkat ediyorum, sürücüleri otomatik yüklüyor ama hatalı çalışıyor. En azından bende öyle.

majuniyor

Yeni üye
Kayıtlı üye
13 Eyl 2020
4
1
3
51
Benim kide V Tab 1041. Benim ilk yaptığım kurulumlar da dokunmatiği bir çalışıyor bir çalışmıyor ve kameralar Yatık gösteriyordu. Sürücüleri kaç defa kaldırıp kursamda düzelmiyor idi. Ama yukarıda anlattığım gibi yapınca hepsi düzgün çalıştı.

GEBZELİ

Üye
Kayıtlı üye
4 May 2020
58
17
8
Benim kide V Tab 1041. Benim ilk yaptığım kurulumlar da dokunmatiği bir çalışıyor bir çalışmıyor ve kameralar Yatık gösteriyordu. Sürücüleri kaç defa kaldırıp kursamda düzelmiyor idi. Ama yukarıda anlattığım gibi yapınca hepsi düzgün çalıştı.
Teşekkürler

spayk

Yeni üye
Yasaklı üye
2 Nis 2019
14
0
1
46
Yine Windows 10 1809a sürücüleri yükleyip paylaşırsın lutfen

Moderatör tarafında düzenlendi:

spayk

Yeni üye
Yasaklı üye
2 Nis 2019
14
0
1
46
Ustam Windows u yüklüyorum Bir çok Windows 10 sürümü kurdum ama sürücüleri yüklesem dahi sürücü sorunları çözülmüyor batarya sürücüsünü yüklesem yeter yoksa çok yavaş şarj ediyor kamerayı duzeltemedim

spayk

Yeni üye
Yasaklı üye
2 Nis 2019
14
0
1
46
Yardımcı olur musunuz Windows sun sizdeki surumunu yollarmisiniz yada önceki gibi sürücüleri adapte Edip paylaşırsınız yardımcı olur musunuz lütfen

spayk

Yeni üye
Yasaklı üye
2 Nis 2019
14
0
1
46
Şu an yeni bir Windows sürümü yüklüyorum ustam bitince paylasirim

spayk

Yeni üye
Yasaklı üye
2 Nis 2019
14
0
1
46
Ustam sorunu çözdüm temiz bi Windows 10 1809 buldum yükledim sürücü leri tek tek aygıt yöneticisinden sizin gönderdiğiniz sürücülerle guncelledim sorun çözüldü