Vestel V Tab 1041 Kurulum + Driver

Meta başlık: Vestel V Tab 1041 Kurulum + Driver

Meta açıklama: Vestel V Tab 1041 Kurulum + Driver

Yazdır

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
malesef hocam hiç biriyle olmadı düzgün çalışmıyor ön kameraya alamıyorum hala ve yan duruyor görüntü hem düz olmuyor hem ön kameraya geçiremiyorum. daha önce yüklediğim bi driver ile ön kameraya geçirdim ama yine yan duruyordu görüntü yine onu bulup ayarlamaya çalışacağım bi şekilde @GEBZELİ hocamın yedeklediği driver ile yeniden deneyeceğim olmazsa yeniden sıfır kurulum yapıp düzelmesini umut edeceğim.

Aslında sürücü sorunu bir şekilde çözülür ama biraz uğraşmak ve farklı yollar denemek lazım.
Bu gibi durumlarda, asla otomatik olarak sürücü bulup yüklemesini yapan programlar kullanılmamalıdır.
Onlar işi çok karıştırıyorlar.

erencon

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 May 2020
22
0
1
31
Aslında sürücü sorunu bir şekilde çözülür ama biraz uğraşmak ve farklı yollar denemek lazım.
Bu gibi durumlarda, asla otomatik olarak sürücü bulup yüklemesini yapan programlar kullanılmamalıdır.
Onlar işi çok karıştırıyorlar.

Driver booster ile denedim o bulmadi zaten ama kamerayi duzeltemedim aslinda formatlamadan once kendi driverlarimi yedeklemistim ama onun hangisi benim isime yarayan onu bulamadim tam olarak oni bulsam direk onu yukleyecegim. Aygit yoneticisinde guncelle dedigimde de gunce diyor zaten bakalim artik bi ara tam olarak basina oturup halletmeye calisacagim butun zamanimi ona ayirip bulursam yine bilgilendiririm. Ön kerayı suan acabiliyorum yon degistirme butonunu getirdim ama yan gosteriyo iste onuda bi sekilde halledicez artik hayirlisiyla

GEBZELİ

Üye
Kayıtlı üye
4 May 2020
58
17
8
Evet bios logosu sanirim ilk acilma surecinde kocaeli belediyesi diye aciliyor onuda kaldirirsam super olacak ama bulamadim henuz çaresini arayiştayim hala bulursam paylaşacagim onu da arayan arkadaşlar varmis
Eğer açılışta Kocaeli Belediyesi logosunu kaldırmak istiyorsanız biosa girip boot sekmesindeki Quiet Boot seçeneğini Disabled olarak değiştirin.

erencon

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 May 2020
22
0
1
31
Eğer açılışta Kocaeli Belediyesi logosunu kaldırmak istiyorsanız biosa girip boot sekmesindeki Quiet Boot seçeneğini Disabled olarak değiştirin.
Onu gordum hocam girdim biraz kurcaladim da hatta acaba ondan sonra mi sorun yasadim diye bile dusundum butun biosu sifirladim ama dursun kocaeli yazisi dedim onu kaldirinca daha cirkin duruyo bi garip oluyo acilis ekrani...suan en onemli sorunum kamerayi duzeltmek

erencon

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 May 2020
22
0
1
31
unıcam 2680 i düzgün şekilde yeniden yükledim ama görüntü hala yan duruyor başka bi nedeni vr demek ki ama bulamadım ben hala pes etmeden aramaya devam ediyorum

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
unıcam 2680 i düzgün şekilde yeniden yükledim ama görüntü hala yan duruyor başka bi nedeni vr demek ki ama bulamadım ben hala pes etmeden aramaya devam ediyorum

Bu konu hakkında daha önce de yazmıştım, şimdi tekrar yazayım.
Bazen sürücüleri tek başına yüklemeniz yetmez.
Sürücülerle birlikte, donanımın nasıl çalışması gerektiğini belirten bir dosyaya daha ihtiyacınız olur.
Bu dosya çoğu zaman cihaza özeldir.
Bu sorunla dokunma panellerinin sürücülerinin yüklenmesi sırasında sık sık karşılaşılır.

erencon

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 May 2020
22
0
1
31
Bu konu hakkında daha önce de yazmıştım, şimdi tekrar yazayım.
Bazen sürücüleri tek başına yüklemeniz yetmez.
Sürücülerle birlikte, donanımın nasıl çalışması gerektiğini belirten bir dosyaya daha ihtiyacınız olur.
Bu dosya çoğu zaman cihaza özeldir.
Bu sorunla dokunma panellerinin sürücülerinin yüklenmesi sırasında sık sık karşılaşılır.
Çözüm öneriniz ne peki hocam sürücü sorunu yok olarak gözüküyo başka bi dosya lazımsa nerden bilecegiz nasil bulacagiz? Valla sifir kurulumla cozulecegini bilsem direk yeniden formatlayacagim ama ondan da emin degilim o yuzden direk arastirip bulmaya calisiyorum

erencon

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 May 2020
22
0
1
31
O kadar saçma şeyler oluyor ki anlam veremedim. Hiç bir şey yoktu bios a girdim kocaeli yazisini kaldirayim dedim kaldirdim yeniden actim tableti kameranin yine on kameraya getirme tusu kaybolmus biosu eski haline getirdim duzelmedi tabi ama anlam veremiyorum devamli bu hatalari almama artik aifir kurulum yapip hallolcagini umut ediyorum temiz kurulum kurtarir mi acaba sorusunun da cevabini buluruz

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
O kadar saçma şeyler oluyor ki anlam veremedim. Hiç bir şey yoktu bios a girdim kocaeli yazisini kaldirayim dedim kaldirdim yeniden actim tableti kameranin yine on kameraya getirme tusu kaybolmus biosu eski haline getirdim duzelmedi tabi ama anlam veremiyorum devamli bu hatalari almama artik aifir kurulum yapip hallolcagini umut ediyorum temiz kurulum kurtarir mi acaba sorusunun da cevabini buluruz

Cihazınıza temiz kurulum yapmanız faydalı olacaktır.
Kurulumdan sonra otomatik sürücü bulan programları kullanmayınız.
Bir de sorunu öyle çözmeye çalışalım, bakalım neler olacak.

erencon

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 May 2020
22
0
1
31
Gebzeli hocamin yukledigiyle mi yapsam sifor kurulumu kendim yeniden indirme araciyla indirip mi yapsam ona karar veremedim driverlar icin. Bu sefer direk kendim indirip direk oyle atayim formati bakalim ne olacak

uzeyiraydin

Yeni üye
Kayıtlı üye
6 May 2020
13
1
3
29
Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Arkadaşlar sorunu devam edenler için paylaşıyorum bu linkten indireceğiniz iso dosyası ile sürücü yedekleme veya sürücü yüklemeye gerek kalmadan temiz kurulum yapabilirsiniz NTlite programı ile sürücüleri windows içerisine yükledim kurulum esnasında hepsi otomatik yükleniyor üstelik bir kere kurduktan sonra yine windowsun kurtarma ekranından herhangi bir usb diske ihtiyaç duymadan format atabilirsiniz yine sürücüler otomatik yüklenir

Bu hangi işletim sistemi ayrıca ben sıfırdan windows 10 single kurulumu yaptığımda kasılmalar olduğunu görüyorum ya yüklediğim drvierlarda bir problem var yada işletim sistemi ile alakalı cihaz tam performans çalışmıyor hocam sizin bu kullanmış olduğunuz işletim sistemi nedir ve performas nasıl ?

GEBZELİ

Üye
Kayıtlı üye
4 May 2020
58
17
8
Bu hangi işletim sistemi ayrıca ben sıfırdan windows 10 single kurulumu yaptığımda kasılmalar olduğunu görüyorum ya yüklediğim drvierlarda bir problem var yada işletim sistemi ile alakalı cihaz tam performans çalışmıyor hocam sizin bu kullanmış olduğunuz işletim sistemi nedir ve performas nasıl ?
Benim yüklediğim Windows 10 Pro sürümü. Kamera uygulamasının fotoğrafları yamuk çekmesinin haricinde kasılma olmadan düzgün bir şekilde çalışıyor. Tabletinizde Kasılmaların olmasının sebebi yüklediğiniz Windows'un içerisinde tablete ait sürücülerin bulunmaması.

• Beğen
Tepkiler: uzeyiraydin

erencon

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 May 2020
22
0
1
31
Var mı bir gelişme?
valla vaz geçtim hocam artık düzeltemedim ne yaptıysam kalsın böyle dedim artık manycam yükleyip onunla halletcem artık başka türlü olmayacak gibi :D şimdide android kurmaya niyetlendim onla uğraşıyorum 2. işletim sistemi olarak kuracağım direk flash bellek ile kurup tak kullan hesabı yapmaya çalışıyorum.

GEBZELİ

Üye
Kayıtlı üye
4 May 2020
58
17
8
valla vaz geçtim hocam artık düzeltemedim ne yaptıysam kalsın böyle dedim artık manycam yükleyip onunla halletcem artık başka türlü olmayacak gibi :D şimdide android kurmaya niyetlendim onla uğraşıyorum 2. işletim sistemi olarak kuracağım direk flash bellek ile kurup tak kullan hesabı yapmaya çalışıyorum.
Ben de birkaç tane denedim ama dokunmatik çalışmadığı için kullanışlı olmadı eğer düzgün çalışan bulabilirseniz paylaşabilirmisiniz?

uzeyiraydin

Yeni üye
Kayıtlı üye
6 May 2020
13
1
3
29
Arkadaşlar ben kurulumu sorunsuz tamamladım bütün driverlar aktif halde ve windows 10 pro yüklü etkinleştirme otomatik gerçekleşti kamera vs. çalışmayan hiç bir şey yok. Teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: erencon

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com

Aslında Dual Boot için bazı paylaşımlar mevcut.
bulunan paylaşımlara bir bakabilir misiniz?
Bu işlerden biraz anlıyorsanız, neyle neyin yapılabileceğini kolayca anlayabilirsiniz.

erencon

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 May 2020
22
0
1
31
Duzgun bi android bulamadim ki hocam ya calismiyo ya dokunkatikte sorun oluyo ya kabul etmiyo surumu onla ugrasirken de windowsu patlattim simdi de yeniden kurcam windowsu

erencon

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 May 2020
22
0
1
31
Arkadaşlar ben kurulumu sorunsuz tamamladım bütün driverlar aktif halde ve windows 10 pro yüklü etkinleştirme otomatik gerçekleşti kamera vs. çalışmayan hiç bir şey yok. Teşekkürler.
hocam umarım gelirsinde tekrar şu senin driverları yollarsın bize de