Vestel V Tab 1041 Kurulum + Driver

Meta başlık: Vestel V Tab 1041 Kurulum + Driver

Meta açıklama: Vestel V Tab 1041 Kurulum + Driver

Yazdır

yesil57765

Yeni üye
Kayıtlı üye
16 Şub 2021
4
0
1
39
Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Arkadaşlar sorunu devam edenler için paylaşıyorum bu linkten indireceğiniz iso dosyası ile sürücü yedekleme veya sürücü yüklemeye gerek kalmadan temiz kurulum yapabilirsiniz NTlite programı ile sürücüleri windows içerisine yükledim kurulum esnasında hepsi otomatik yükleniyor üstelik bir kere kurduktan sonra yine windowsun kurtarma ekranından herhangi bir usb diske ihtiyaç duymadan format atabilirsiniz yine sürücüler otomatik yüklenir
kardeş silinmiş tekrar paylaşırsan sevinirim epeydir çözüm arıyorum şu mdm konrol panelinden kurtulmak için

escape-e

Yeni üye
Kayıtlı üye
18 Ağu 2019
7
1
3
34
Konu eski olabilir ama benim gibi Google ile arayp gelenler için belki faydası olacaktır bu video. Format nasıl atılır, bütün driverlar eksiksiz ve nasıl kurulacağına dair bilgiler hepsi bu videoda anlatılmış. Umarım size de faydası olacaktır.

Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: rererti

guilty_2121

Yeni üye
Yasaklı üye
5 Mar 2019
29
0
1
36
arkadaşlar bir çok farklı windows 10 sürümü denememe rağmen tablet windows başladığı anda yavaş şarj olmaya başlıyor. Bu da ihtiyaç halinde şarjda ile kullanmaya izin vermiyor. Sizde durum ne acaba bunun normali mi böyle? Bu arada pil driverini silip farklı farklı şeyler denedim ama yine sorunum çözülmedi.
Kapalı iken 1.8 amper ile
windows başlar başlamaz 0.6 amper ile şarj oluyor

Eren12867

Yeni üye
Kayıtlı üye
7 May 2021
1
0
1
21
Banada yardımcı olurmusunuz ne yapıcağımı hiç bilmiyorum şifrem var ama giremiyorum tek tek yazarmısınız rica etsem

cemalkaratas007

Üye
Kayıtlı üye
1 Ocak 2018
35
7
8
34
selamun aleyküm cümleten bi sorum olcak vtab 1041 cihazın açılışdaki kocaeli yazısını kaldıra bilirmiyiz acaba yardımcı olcak varsa sevinirim

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com

Brkclk

Yeni üye
Kayıtlı üye
23 Eki 2022
1
0
1
35
Merhaba herkese ben bu tablete uygun ekran koyurucu bulamadim bulabilen alan kullanan varsa yardimci olabilir mi tskler.