Yardım Vestel V Tab 1041 Ses Sürücüsü

Yazdır

extinghauser

Yeni üye
Kayıtlı üye
25 Eyl 2020
4
0
1
30
Merhaba,

Kocaeli Belediyesi'nin dağıttığı Vestel V Tab 1041 model tablet bilgisayarı kullanıyorum. Bilgisayara format attığımda, format atmadan önceki haliyle bilgisayara uyumlu ses sürücüsünü kaybettim. Bu modele uyumlu ses sürücüsünü bulmak için internette neredeyse her yere baktım; ancak bulamadım. Rica etsem, bu model bilgisayara sahip biri; Double Driver kullanarak ses sürücülerinin yedeğini alıp, yedeklerin linkini buradan paylaşabilir mi? Başka çözüm önerilerine de açığım.

Not: linkte önerilen yöntemi de denedim ancak ses sürücüsünü bulmakta başarılı olamadım.

Moderatör tarafında düzenlendi:

extinghauser

Yeni üye
Kayıtlı üye
25 Eyl 2020
4
0
1
30
Denedim, sürücüyü yüklemekte sıkıntı olmuyor. Bilgisayar, ses sürücüsünü görüyor; ancak bilgisayardan hiçbir şekilde ses alınamıyor. Bu durumun Win10 sürümünden kaynaklandığını düşünüyorum. Çünkü bilgisayarda 2004 09 güncelleştirmesinin yüklü olduğu sürüm kurulu. Bu sürümle beraber bilgisayarın dokunmatik ekranındaki kalibrasyon da bozuluyor. Belki dokunmatik ve ses sürücüleri bahsettiğim güncelleştirme ile uyumlu değil. O yüzden eski sürüm güncelleştirme yüklemeyi düşünüyorum.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Denedim, sürücüyü yüklemekte sıkıntı olmuyor. Bilgisayar, ses sürücüsünü görüyor; ancak bilgisayardan hiçbir şekilde ses alınamıyor. Bu durumun Win10 sürümünden kaynaklandığını düşünüyorum. Çünkü bilgisayarda 2004 09 güncelleştirmesinin yüklü olduğu sürüm kurulu. Bu sürümle beraber bilgisayarın dokunmatik ekranındaki kalibrasyon da bozuluyor. Belki dokunmatik ve ses sürücüleri bahsettiğim güncelleştirme ile uyumlu değil. O yüzden eski sürüm güncelleştirme yüklemeyi düşünüyorum.

Donanım kimliği ile farklı sürücüler aradınız mı?

Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.