İstek Vestel V Tab 1041 Yazılım

Meta başlık: Vestel V Tab 1041 Yazılım

Meta açıklama: Vestel V Tab 1041 Yazılım

Machine

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
31 May 2018
851
341
63
Türkiye
evet windows yardımcı olursanız sevinirim

Tablette herhangi bir sorun var mı? Ne için yazılım yüklemek istiyorsun?
Araştırmalarım sonucunda, tabletin içerisinde windows 10 işletim sistemi mevcut.
Yavaşlama,donma kasılma,stabilite kaybı gibi sorunlar var ise yazılım yüklemeden tableti sıfırlayabiliriz.

Ridow60

Yeni üye
Kayıtlı üye
27 Mar 2018
3
2
3
34
tablet acılırken bu windows beklenmedik bir şekilde tekrar başlatılıyor diyor yine yeniden başliyor devamlı tekrarlıyor

Machine

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
31 May 2018
851
341
63
Türkiye
tablet acılırken bu windows beklenmedik bir şekilde tekrar başlatılıyor diyor yine yeniden başliyor devamlı tekrarlıyor

Boş bir usb bellek ve windows 10 iso dosyası bulup uygun şekilde format belleği oluşturman gerekiyor.
Tıpkı bilgisayar formar atar gibi format atılması, gsm camiası tabiriyle yazılım yüklenmesi gerekiyor.

GEBZELİ

Üye
Kayıtlı üye
4 May 2020
58
17
8
Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Arkadaşlar sorunu devam edenler için paylaşıyorum bu linkten indireceğiniz iso dosyası ile sürücü yedekleme veya sürücü yüklemeye gerek kalmadan temiz kurulum yapabilirsiniz NTlite programı ile sürücüleri windows içerisine yükledim kurulum esnasında hepsi otomatik yükleniyor üstelik bir kere kurduktan sonra yine windowsun kurtarma ekranından herhangi bir usb diske ihtiyaç duymadan format atabilirsiniz yine sürücüler otomatik yüklenir

Moderatör tarafında düzenlendi:

Metin41

Yeni üye
Kayıtlı üye
8 May 2020
6
0
1
36
Hocam bana arkadaşım çocuklarım için v tab 1041 verdi onun çocukları ekran kilidini unutmuş bilmediğim için şöyle nlatatım boş bir hafıza kartına iso yüklesem olurmu birde tuşlarla resetliyorum bu resimdeki yazılar çıkıyor ses tuşlarıile işlem yapamıyorum klavye gerekli zannedersem arkadaşım klavye verdi fakat orjinal olmadığı için kurulumda müdahale yapamıyorum yardımcı olursan seviniriz

Ekli dosyalar

• IMG-20200508-WA0006.jpeg
    IMG-20200508-WA0006.jpeg
    703.1 KB · Görüntüleme: 71
Moderatör tarafında düzenlendi:

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Hocam bana arkadaşım çocuklarım için v tab 1041 verdi onun çocukları ekran kilidini unutmuş bilmediğim için şöyle nlatatım boş bir hafıza kartına iso yüklesem olurmu birde tuşlarla resetliyorum bu resimdeki yazılar çıkıyor ses tuşlarıile işlem yapamıyorum klavye gerekli zannedersem arkadaşım klavye verdi fakat orjinal olmadığı için kurulumda müdahale yapamıyorum yardımcı olursan seviniriz

Daha anlaşılabilir görseller paylaşabilir misiniz lütfen?

Melih412

Yeni üye
Kayıtlı üye
11 May 2020
1
0
1
26
Merhaba uzun zamandır şifresini unuttuğum için tableti kullanmıyordum fakat açtığımda böyle bir siyah ekran ve mavi kutucuğun içinde enter password yazıyor fakat ben şifreyi bilmiyorum ne yapmam gerek yardımı olabilirseniz gerçekten sevinirim şimdiden teşekkürler.

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2020-05-11 at 01.50.52.jpeg
    WhatsApp Image 2020-05-11 at 01.50.52.jpeg
    129.1 KB · Görüntüleme: 44

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Merhaba uzun zamandır şifresini unuttuğum için tableti kullanmıyordum fakat açtığımda böyle bir siyah ekran ve mavi kutucuğun içinde enter password yazıyor fakat ben şifreyi bilmiyorum ne yapmam gerek yardımı olabilirseniz gerçekten sevinirim şimdiden teşekkürler.

Yanılmıyorsam cihazınız sizden Bios şifresini istiyor.
Forumumuzda bulunan cihazınızla ilgili konuları takip ediyorum.
Yine yanılmıyorsam henüz Bios şifresini paylaşan olmadı.

Metin41

Yeni üye
Kayıtlı üye
8 May 2020
6
0
1
36
Daha anlaşılabilir görseller paylaşabilir misiniz lütfen?
Cevap için çok teşekkür ederim kiliti açtım fakat harddiskte silme işlemi yaptım uefi shellde kaldı internetçi normal win10 yükledi dokunmatik çalışmadı sizin verdiğiniz 1041 yazılımını indirdim bu yazılımı yükletsem düzelir değilmi birde internetçi kurtarma dosyalarınıda silmişsin dedi bu dosyalarda kurulumu çünkü shifte basıp tekrarbaşlattığımda format atabiliyordum

GEBZELİ

Üye
Kayıtlı üye
4 May 2020
58
17
8

Arkadaşlar sorunu devam edenler için paylaşıyorum bu linkten indireceğiniz iso dosyası ile sürücü yedekleme veya sürücü yüklemeye gerek kalmadan temiz kurulum yapabilirsiniz NTlite programı ile sürücüleri windows içerisine yükledim kurulum esnasında hepsi otomatik yükleniyor üstelik bir kere kurduktan sonra yine windowsun kurtarma ekranından herhangi bir usb diske ihtiyaç duymadan format atabilirsiniz yine sürücüler otomatik yüklenir
Cevap için çok teşekkür ederim kiliti açtım fakat harddiskte silme işlemi yaptım uefi shellde kaldı internetçi normal win10 yükledi dokunmatik çalışmadı sizin verdiğiniz 1041 yazılımını indirdim bu yazılımı yükletsem düzelir değilmi birde internetçi kurtarma dosyalarınıda silmişsin dedi bu dosyalarda kurulumu çünkü shifte basıp tekrarbaşlattığımda format atabiliyordum
Buradakini yüklerseniz sürücü derdiniz olmaz.

Metin41

Yeni üye
Kayıtlı üye
8 May 2020
6
0
1
36
Buradakini yüklerseniz sürücü derdiniz olmaz.
Kusura bakma hiç bilgim olmadığından soruyorum ben kolay kurulum rar dosyasını indirdim ben hafıza kartından ntlite sayesindemi yükleme yapmam gerek en kolay şekliyle baa anlatırsan sevinirim internetçi benim v tab 1041.e normal win10 yükledi ve şars dayanmıyor ses gelmiyor bazen dokunmatik basmıyor bana en kolay şekliyle anlatırmısın fare yok klavye var şimdiden teşekkür ederim

GEBZELİ

Üye
Kayıtlı üye
4 May 2020
58
17
8
Kusura bakma hiç bilgim olmadığından soruyorum ben kolay kurulum rar dosyasını indirdim ben hafıza kartından ntlite sayesindemi yükleme yapmam gerek en kolay şekliyle baa anlatırsan sevinirim internetçi benim v tab 1041.e normal win10 yükledi ve şars dayanmıyor ses gelmiyor bazen dokunmatik basmıyor bana en kolay şekliyle anlatırmısın fare yok klavye var şimdiden teşekkür ederim

Öncelikle indirmiş olduğunuz rar'ın içeresindeki iso dosyasını çıkarın daha sonra buradaki vidyodo anlatıldığı gibi usb belleğe iso dosyasını yazdırın. Bu işlemi bitirdikten sonra Windows'u kurulum aşamasına geçeriz.