İstek Vestel V Tab 1041 Yazılım

Meta başlık: Vestel V Tab 1041 Yazılım

Meta açıklama: Vestel V Tab 1041 Yazılım

Yazdır

ÇÖZÜMPC_DİLOVASI

Yeni üye
Kayıtlı üye
30 Ocak 2017
26
7
3
43
gebze-dilovası
Evet baktım ki hala sorunlar devam ediyor artık yardımcı olmanın zamanı geldi zira pandemi dolayısıyla işten çıkarılmış ve durumu müsait olmayan arkadaşlar mevcut ben bir bilgisayar firmasının sahibiyim 24 yıldır bu işi yaparım açığını bulupda hallettiğim bazı sorunları diğer firmalarla paylaştığım bazı tanıdıklarım oldu bildiğin bu detayları potansiyel müşterilerimize anlatıp işimize engel olma diye hayıflananlarda oldu ama normal bir dönemde değiliz bu yüzden sizlere casper n410 ve vestel vtab 1041 hakkında destek sağlayacağım fakat sorularla ilgili cevaplar yoğunluğuma göre cevap bulacaktır..... Artık bir teşekkür ederseniz mutlu edersiniz

VTAB1041 Hakkında ;

olabildiğince sizin anlayacağınız dilde basit anlatacağım detay kafanızı karıştıracaktır

..Bu cihaz secure bios yada uefi bios klidi mevcut değildir uefi x64 yani 64 bit windows sürümlerine uyumludur

1. ADIM ...... öncelikle " " aracını kullanarak nasıl kullanılır anlatılıyor
alıntıyı yaptığım siteye teşekkür ederim

2. ADIM ..... kurulum için gereken isoları microsoftun sitesinde bulabilirsiniz özellikle orjinal ve sisteminiz çökmeden önceki windows versiyonunu kurarsanız microsoftun serverlarındaki kayıtlarla cihazınızın kayıtlı mac adresin eşleştiğinden size etkinleştirme yapmanıza gerek kalmadan orjinalleştirme fırsatı verecektir..

3. ADIM ..... sonra işlemler şu şekilde tabletinizi açarken klavyenizde yer alan f2 ve del tuşlarına sürekli bas bırak yaparak seri şekilde bios ekranınızın gelmesini bekleyin Klavyeniz arızalı ise harici klavye takın ve yine eğer klavyeniz hiç çalışmıyorsa özellikle usb 3.0 çoklayıcı kullanarak hem usb beleğinizi hemde harici klavyenizi takın varsa mouse da takın zira formattan sonra dokunmatik çalışmayabilir.

4. ADIM ..... biosunuzun en sağdaki menüsünde UEFİ "USB BELLEK ADI" olanı seçin usb belleğiniz eğer fat32 ile formatlanmışsa boot ekranı gelecektir. nasıl yapılır bilmiyorsanız yandaki yine gelmiyorsa boot usb oluşturmayı rufus ile gpt bölümlendirmesi ve fat 32 olarak ayarlı olarak oluşturulduğundan emin olmak kaydıyla yapabilirsiniz..

5. ADIM ..... Formatlama işlemini bildiğinizi farzederek kurulum bittikten sonra sürücülerin kurulumu ile yapabilirsiniz

6. ADIM ..... Muhtemelen dokunmatik ekran çalışmayacaktır "mehpal" adlı arkadaşımızın verdiği alttaki sürücüyü kurun

Mehpal;
windows kur çoğu sürücüyü tanır ,yalnız dokunmatiği hiçbir yerde bulunmuyordu ,başka bir arkadaş yedekleyip attı. Böyle çözdüm. Ekte yüklüyorum belki birinin işine yarar.Bu arada windowsu sıfırdan kurun ,bios da da hızlı başlatı devre dışında bırakın alın size temiz bir kurulu Kocaeli belediyesi ekranında kurtulursunuz. windows otomotik etkinleşiyor oradada sıkıntı yok

yinede olmazsa buradan yazın

Ekli dosyalar

• vtap1041touch.zip
    207.5 KB · Görüntüleme: 54
Moderatör tarafında düzenlendi:

omerbicak

Yeni üye
Kayıtlı üye
10 Nis 2017
25
0
1
47
Evet baktım ki hala sorunlar devam ediyor artık yardımcı olmanın zamanı geldi zira pandemi dolayısıyla işten çıkarılmış ve durumu müsait olmayan arkadaşlar mevcut ben bir bilgisayar firmasının sahibiyim 24 yıldır bu işi yaparım açığını bulupda hallettiğim bazı sorunları diğer firmalarla paylaştığım bazı tanıdıklarım oldu bildiğin bu detayları potansiyel müşterilerimize anlatıp işimize engel olma diye hayıflananlarda oldu ama normal bir dönemde değiliz bu yüzden sizlere casper n410 ve vestel vtab 1041 hakkında destek sağlayacağım fakat sorularla ilgili cevaplar yoğunluğuma göre cevap bulacaktır..... Artık bir teşekkür ederseniz mutlu edersiniz

VTAB1041 Hakkında ;

olabildiğince sizin anlayacağınız dilde basit anlatacağım detay kafanızı karıştıracaktır

..Bu cihaz secure bios yada uefi bios klidi mevcut değildir uefi x64 yani 64 bit windows sürümlerine uyumludur

1. ADIM ...... öncelikle " " aracını kullanarak nasıl kullanılır anlatılıyor
alıntıyı yaptığım siteye teşekkür ederim

2. ADIM ..... kurulum için gereken isoları microsoftun sitesinde bulabilirsiniz özellikle orjinal ve sisteminiz çökmeden önceki windows versiyonunu kurarsanız microsoftun serverlarındaki kayıtlarla cihazınızın kayıtlı mac adresin eşleştiğinden size etkinleştirme yapmanıza gerek kalmadan orjinalleştirme fırsatı verecektir..

3. ADIM ..... sonra işlemler şu şekilde tabletinizi açarken klavyenizde yer alan f2 ve del tuşlarına sürekli bas bırak yaparak seri şekilde bios ekranınızın gelmesini bekleyin Klavyeniz arızalı ise harici klavye takın ve yine eğer klavyeniz hiç çalışmıyorsa özellikle usb 3.0 çoklayıcı kullanarak hem usb beleğinizi hemde harici klavyenizi takın varsa mouse da takın zira formattan sonra dokunmatik çalışmayabilir.

4. ADIM ..... biosunuzun en sağdaki menüsünde UEFİ "USB BELLEK ADI" olanı seçin usb belleğiniz eğer fat32 ile formatlanmışsa boot ekranı gelecektir. nasıl yapılır bilmiyorsanız yandaki yine gelmiyorsa boot usb oluşturmayı rufus ile gpt bölümlendirmesi ve fat 32 olarak ayarlı olarak oluşturulduğundan emin olmak kaydıyla yapabilirsiniz..

5. ADIM ..... Formatlama işlemini bildiğinizi farzederek kurulum bittikten sonra sürücülerin kurulumu ile yapabilirsiniz

6. ADIM ..... Muhtemelen dokunmatik ekran çalışmayacaktır "mehpal" adlı arkadaşımızın verdiği alttaki sürücüyü kurun

Mehpal;
windows kur çoğu sürücüyü tanır ,yalnız dokunmatiği hiçbir yerde bulunmuyordu ,başka bir arkadaş yedekleyip attı. Böyle çözdüm. Ekte yüklüyorum belki birinin işine yarar.Bu arada windowsu sıfırdan kurun ,bios da da hızlı başlatı devre dışında bırakın alın size temiz bir kurulu Kocaeli belediyesi ekranında kurtulursunuz. windows otomotik etkinleşiyor oradada sıkıntı yok

yinede olmazsa buradan yazın
siyah ekranda kalıyor saatlerce....

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com

omerbicak

Yeni üye
Kayıtlı üye
10 Nis 2017
25
0
1
47
Yazılımı USB belleğe nasıl yazdırıyorsunuz, nerede, nasıl hata alıyorsunuz?
rufus deniyorum... diğerleriinide denemedim. 7 aydır cihaz bende... gbt mbr fat32 ntfs herşeyi denedim. sadece bir kere 8 i yükleyebildim o da dokunmatik çalışmadığı için onuda sildim. benim en büyük tahminim bios ayarları....onu yapamıyorum...

GEBZELİ

Üye
Kayıtlı üye
4 May 2020
58
17
8
rufus deniyorum... diğerleriinide denemedim. 7 aydır cihaz bende... gbt mbr fat32 ntfs herşeyi denedim. sadece bir kere 8 i yükleyebildim o da dokunmatik çalışmadığı için onuda sildim. benim en büyük tahminim bios ayarları....onu yapamıyorum...
BİOS ayarlarını resetleyip daha sonra boot sekmesinden secure boot seçeneğini etkisizleştirip bilgisayar açılırken BİOS a girip son sekmede ki format belleğinizi seçerek boot edebilirmisiniz.

omerbicak

Yeni üye
Kayıtlı üye
10 Nis 2017
25
0
1
47
Hangi belleği kullanıyorsunuz, rufus son sürüm mü birde tam olarak nerede ve nasıl bir sorunla karşılaşıyorsunuz tabletin farklı usb girişlerini denedinizmi?
rufusun ten az 7 tane sürümünü denedim... siyah ekranda kalaıyor açıldığında... usb den çalışmıyor. yalnız bazı anakartların biosunda usb hdd olarak gösteriliyor. bunda o bölüm aktif değil...

yesil57765

Yeni üye
Kayıtlı üye
16 Şub 2021
4
0
1
39
Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Öncelikle indirmiş olduğunuz rar'ın içeresindeki iso dosyasını çıkarın daha sonra buradaki vidyodo anlatıldığı gibi usb belleğe iso dosyasını yazdırın. Bu işlemi bitirdikten sonra Windows'u kurulum aşamasına geçeriz.
Teşekküler kardeşim sayende epeydir ugrastigim sorunu cozdum. Allah ne muradın varsa versin inşallah.

escape-e

Yeni üye
Kayıtlı üye
18 Ağu 2019
7
1
3
34
Konu eski olabilir ama benim gibi Google ile arayp gelenler için belki faydası olacaktır bu video. Format nasıl atılır, bütün driverlar eksiksiz ve nasıl kurulacağına dair bilgiler hepsi bu videoda anlatılmış. Umarım size de faydası olacaktır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

kerembey53

Yeni üye
Kayıtlı üye
11 Ocak 2021
1
0
1
39

Arkadaşlar sorunu devam edenler için paylaşıyorum bu linkten indireceğiniz iso dosyası ile sürücü yedekleme veya sürücü yüklemeye gerek kalmadan temiz kurulum yapabilirsiniz NTlite programı ile sürücüleri windows içerisine yükledim kurulum esnasında hepsi otomatik yükleniyor üstelik bir kere kurduktan sonra yine windowsun kurtarma ekranından herhangi bir usb diske ihtiyaç duymadan format atabilirsiniz yine sürücüler otomatik yüklenir
link çalışmıyor