Vestel V Tab 1041 Yazılım

Vestel V Tab 1041 Yazılım

R Ridow60 - #1
vestel v tab 1041 rom Acil Lazim Yardımcı Olun Lütfen
M Machine - #2
vestel v tab 1041 rom Acil Lazim Yardımcı Olun Lütfen

Konu başlığınızı " root " olarak değil, " yardım " olarak değiştiriniz.
İşletim sistemi windows değil mi bu tabletin?
R Ridow60 - #3
evet windows yardımcı olursanız sevinirim
M Machine - #4
evet windows yardımcı olursanız sevinirim

Tablette herhangi bir sorun var mı? Ne için yazılım yüklemek istiyorsun?
Araştırmalarım sonucunda, tabletin içerisinde windows 10 işletim sistemi mevcut.
Yavaşlama,donma kasılma,stabilite kaybı gibi sorunlar var ise yazılım yüklemeden tableti sıfırlayabiliriz.

R Ridow60 - #5
tablet acılırken bu windows beklenmedik bir şekilde tekrar başlatılıyor diyor yine yeniden başliyor devamlı tekrarlıyor
M Machine - #6
tablet acılırken bu windows beklenmedik bir şekilde tekrar başlatılıyor diyor yine yeniden başliyor devamlı tekrarlıyor

Boş bir usb bellek ve windows 10 iso dosyası bulup uygun şekilde format belleği oluşturman gerekiyor.
Tıpkı bilgisayar formar atar gibi format atılması, gsm camiası tabiriyle yazılım yüklenmesi gerekiyor.
Paradox Paradox - #7
Cihazda Bios şifresi var mı?
K kptan - #8
Cihazın bios şifresini bilen var mı?
Paradox Paradox - #9
Cihazın bios şifresini bilen var mı?

Ben bilmiyorum.
Bu konuda belki @quenlood size yardımcı olabilir.
Kendisi zamanında benzer bir cihazın Bios şifresi ile oldukça uğraşmıştı.
GEBZELİ GEBZELİ - #10
Vestel V Tab 1041
GEBZELİ GEBZELİ - #11
Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Arkadaşlar sorunu devam edenler için paylaşıyorum bu linkten indireceğiniz iso dosyası ile sürücü yedekleme veya sürücü yüklemeye gerek kalmadan temiz kurulum yapabilirsiniz NTlite programı ile sürücüleri windows içerisine yükledim kurulum esnasında hepsi otomatik yükleniyor üstelik bir kere kurduktan sonra yine windowsun kurtarma ekranından herhangi bir usb diske ihtiyaç duymadan format atabilirsiniz yine sürücüler otomatik yüklenir
M Metin41 - #12
Hocam bana arkadaşım çocuklarım için v tab 1041 verdi onun çocukları ekran kilidini unutmuş bilmediğim için şöyle nlatatım boş bir hafıza kartına iso yüklesem olurmu birde tuşlarla resetliyorum bu resimdeki yazılar çıkıyor ses tuşlarıile işlem yapamıyorum klavye gerekli zannedersem arkadaşım klavye verdi fakat orjinal olmadığı için kurulumda müdahale yapamıyorum yardımcı olursan seviniriz

printThread_attachments

• IMG-20200508-WA0006.jpeg
    IMG-20200508-WA0006.jpeg
    703.1 KB · Görüntüleme: 71
Paradox Paradox - #13
Hocam bana arkadaşım çocuklarım için v tab 1041 verdi onun çocukları ekran kilidini unutmuş bilmediğim için şöyle nlatatım boş bir hafıza kartına iso yüklesem olurmu birde tuşlarla resetliyorum bu resimdeki yazılar çıkıyor ses tuşlarıile işlem yapamıyorum klavye gerekli zannedersem arkadaşım klavye verdi fakat orjinal olmadığı için kurulumda müdahale yapamıyorum yardımcı olursan seviniriz

Daha anlaşılabilir görseller paylaşabilir misiniz lütfen?
Melih412 Melih412 - #14
Merhaba uzun zamandır şifresini unuttuğum için tableti kullanmıyordum fakat açtığımda böyle bir siyah ekran ve mavi kutucuğun içinde enter password yazıyor fakat ben şifreyi bilmiyorum ne yapmam gerek yardımı olabilirseniz gerçekten sevinirim şimdiden teşekkürler.

printThread_attachments

• WhatsApp Image 2020-05-11 at 01.50.52.jpeg
    WhatsApp Image 2020-05-11 at 01.50.52.jpeg
    129.1 KB · Görüntüleme: 44
Paradox Paradox - #15
Merhaba uzun zamandır şifresini unuttuğum için tableti kullanmıyordum fakat açtığımda böyle bir siyah ekran ve mavi kutucuğun içinde enter password yazıyor fakat ben şifreyi bilmiyorum ne yapmam gerek yardımı olabilirseniz gerçekten sevinirim şimdiden teşekkürler.

Yanılmıyorsam cihazınız sizden Bios şifresini istiyor.
Forumumuzda bulunan cihazınızla ilgili konuları takip ediyorum.
Yine yanılmıyorsam henüz Bios şifresini paylaşan olmadı.
M Metin41 - #16
Daha anlaşılabilir görseller paylaşabilir misiniz lütfen?
Cevap için çok teşekkür ederim kiliti açtım fakat harddiskte silme işlemi yaptım uefi shellde kaldı internetçi normal win10 yükledi dokunmatik çalışmadı sizin verdiğiniz 1041 yazılımını indirdim bu yazılımı yükletsem düzelir değilmi birde internetçi kurtarma dosyalarınıda silmişsin dedi bu dosyalarda kurulumu çünkü shifte basıp tekrarbaşlattığımda format atabiliyordum
GEBZELİ GEBZELİ - #17

Arkadaşlar sorunu devam edenler için paylaşıyorum bu linkten indireceğiniz iso dosyası ile sürücü yedekleme veya sürücü yüklemeye gerek kalmadan temiz kurulum yapabilirsiniz NTlite programı ile sürücüleri windows içerisine yükledim kurulum esnasında hepsi otomatik yükleniyor üstelik bir kere kurduktan sonra yine windowsun kurtarma ekranından herhangi bir usb diske ihtiyaç duymadan format atabilirsiniz yine sürücüler otomatik yüklenir
Cevap için çok teşekkür ederim kiliti açtım fakat harddiskte silme işlemi yaptım uefi shellde kaldı internetçi normal win10 yükledi dokunmatik çalışmadı sizin verdiğiniz 1041 yazılımını indirdim bu yazılımı yükletsem düzelir değilmi birde internetçi kurtarma dosyalarınıda silmişsin dedi bu dosyalarda kurulumu çünkü shifte basıp tekrarbaşlattığımda format atabiliyordum
Buradakini yüklerseniz sürücü derdiniz olmaz.
M Metin41 - #18
Kusura bakma hiç bilgim olmadığından soruyorum ben kolay kurulum rar dosyasını indirdim ben hafıza kartından ntlite sayesindemi yükleme yapmam gerek en kolay şekliyle baa anlatırsan sevinirim internetçi benim v tab 1041.e normal win10 yükledi ve şars dayanmıyor ses gelmiyor bazen dokunmatik basmıyor bana en kolay şekliyle anlatırmısın fare yok klavye var şimdiden teşekkür ederim
M Metin41 - #19
Uzaktan erişim ile benim tablete müdahale edebilirmisin kurulum yapabilirmisin
GEBZELİ GEBZELİ - #20
Kusura bakma hiç bilgim olmadığından soruyorum ben kolay kurulum rar dosyasını indirdim ben hafıza kartından ntlite sayesindemi yükleme yapmam gerek en kolay şekliyle baa anlatırsan sevinirim internetçi benim v tab 1041.e normal win10 yükledi ve şars dayanmıyor ses gelmiyor bazen dokunmatik basmıyor bana en kolay şekliyle anlatırmısın fare yok klavye var şimdiden teşekkür ederim

Öncelikle indirmiş olduğunuz rar'ın içeresindeki iso dosyasını çıkarın daha sonra buradaki vidyodo anlatıldığı gibi usb belleğe iso dosyasını yazdırın. Bu işlemi bitirdikten sonra Windows'u kurulum aşamasına geçeriz.
M Metin41 - #21

Öncelikle indirmiş olduğunuz rar'ın içeresindeki iso dosyasını çıkarın daha sonra buradaki vidyodo anlatıldığı gibi usb belleğe iso dosyasını yazdırın. Bu işlemi bitirdikten sonra Windows'u kurulum aşamasına geçeriz.
Hafıza kartı ile olursa bundan sonra ne yapmalıyım akşama uğraşıcam
O omerbicak - #22
selamlar.... bu ne güzel paylaşımlar. gerçekten her biri faydalı. aynı sorun bende var. nasıl yaptım bilmiyorum ama 81 yükledim driver olayını çözemedim ama 6 7 gün uğraştım... flashtan bir türlü başlamıyor. çok ince bir bios ayarı var yada usb yazdırırken sorun yaşıyorum. fat32 biçimli hem 64 hem 32 kullandım olmadı. şimdi ntlite indiriyorum ama usb den başlat dediğimde öyle kalıyor. sanırım biosta ayarları tam konfrime yapamıyorum. bios ayarları nasıl olmalı ki usb den yüklemeye başlayabilsin?
GEBZELİ GEBZELİ - #23
selamlar.... bu ne güzel paylaşımlar. gerçekten her biri faydalı. aynı sorun bende var. nasıl yaptım bilmiyorum ama 81 yükledim driver olayını çözemedim ama 6 7 gün uğraştım... flashtan bir türlü başlamıyor. çok ince bir bios ayarı var yada usb yazdırırken sorun yaşıyorum. fat32 biçimli hem 64 hem 32 kullandım olmadı. şimdi ntlite indiriyorum ama usb den başlat dediğimde öyle kalıyor. sanırım biosta ayarları tam konfrime yapamıyorum. bios ayarları nasıl olmalı ki usb den yüklemeye başlayabilsin?
USB belleğe Rufus programı ile kurulum dosyasını yazdırdınız mı?
GEBZELİ GEBZELİ - #24
Geç cevap verebilirim internete sık giremiyorum
M mert2434 - #25
Vtab 1041 format artmak için bolsa giremiyorum. Daha önce format attım. Ekran açılıyor vestel yazısı geliyor biosa girmiyor
ÇÖZÜMPC_DİLOVASI ÇÖZÜMPC_DİLOVASI - #26
Tüm sorunları çözüp sonra imaj alabilcek bir arkadaş olsa kimse bu kadar tırmalamaz..
Paradox Paradox - #27
Tüm sorunları çözüp sonra imaj alabilcek bir arkadaş olsa kimse bu kadar tırmalamaz..

İnsanların ne yazık ki sadece sorunları olduğunda sesleri çıktığından, bazı sorunlar ne yazık ki çözümsüz kalabiliyor.
Gemisini yürüten arkasına hiç bakmıyor, hiç kimse, hiç kimseye faydalı olmak istemiyor.
Yapacak bir şey yok.
M mert2434 - #28
Merhaba Arkadaşlar böyle bir ekran geliyor. Biosa giremiyorum. Bios mu silindi acaba ne yapabilirim.

printThread_attachments

• 20200913_165520.jpg
    20200913_165520.jpg
    991.9 KB · Görüntüleme: 12
Paradox Paradox - #29
Merhaba Arkadaşlar böyle bir ekran geliyor. Biosa giremiyorum. Bios mu silindi acaba ne yapabilirim.

Bios silinmiş olsa, Boot Logo'yu da göremezsiniz.
Bios'a giriş işlemleri doğru bir şekilde yapılmıyor olabilir.
Yaptığınız işlemleri ve varsa kullandığınız donanımları gözden geçirmeniz faydalı olacaktır.
M Metin41 - #30

Merhabalar dosyayı driveden 3 telefonla denedim indiremiyorum rica etsem çloud gibi basitçe indirebileceğimiz bir yere yükleyebilirmisiniz
GEBZELİ GEBZELİ - #31
Merhabalar dosyayı driveden 3 telefonla denedim indiremiyorum rica etsem çloud gibi basitçe indirebileceğimiz bir yere yükleyebilirmisiniz
Google drive'a yükledim indirebilmeniz lazım bilgisayardan denedim iniyor.
E en0x41 - #32
Google drive'a yükledim indirebilmeniz lazım bilgisayardan denedim iniyor.
Hocam Merhaba,
Bende denedim fakat indirmiyor. Yardımcı olabilir misiniz ?
GEBZELİ GEBZELİ - #33
Hocam Merhaba,
Bende denedim fakat indirmiyor. Yardımcı olabilir misiniz ?
İndirememe nedeninizi bilmiyorum bilgisayardan indiriyorsunuz değil mi? Birde bilgisayarda kullanabileceğiniz yardımcı indirme programları var Internet Download Manager gibi birde onlarla indirmeyi deneyebilirsiniz
E en0x41 - #34
İndirememe nedeninizi bilmiyorum bilgisayardan indiriyorsunuz değil mi? Birde bilgisayarda kullanabileceğiniz yardımcı indirme programları var Internet Download Manager gibi birde onlarla indirmeyi deneyebilirsiniz

Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim. Hocam evet pcden indirmeye çalışıyorum sorun veriyor. İnmiyor vs. İnternet hattını bile değiştirdim. Download manager denemedim onuda deneyeyim. Bu arada bende gebzedenim :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Paradox Paradox - #35
Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim. Hocam evet pcden indirmeye çalışıyorum sorun veriyor. İnmiyor vs. İnternet hattını bile değiştirdim. Download manager denemedim onuda deneyeyim. Bu arada bende gebzedenim :)

İndirme bağlantısını kontrol ettim, hatta paylaşılan dosyayı da indirdim.
İndirme işlemi sırasında da herhangi bir sorun yaşamadım.
GEBZELİ GEBZELİ - #36

Sorunununuz devam ediyorsa Gebze de müsait zaman ve yerde usb bellek ile paylaşabilirim
E en0x41 - #37
Sorunununuz devam ediyorsa Gebze de müsait zaman ve yerde usb bellek ile paylaşabilirim

Teşekkür ederim hocam. Dün bir şekilde indirdim. Yarın inşallah tablete format atacağım bakalım inşallah çözeriz sorunu :)

E en0x41 - #38

Hocam elinize sağlık. Bugün kurulumu yaptım. Çok zorladı (makina kaynaklı) ama sonunda hallettik. Gayet sağlıklı çalışıyor.

O omerbicak - #39
Hocam elinize sağlık. Bugün kurulumu yaptım. Çok zorladı (makina kaynaklı) ama sonunda hallettik. Gayet sağlıklı çalışıyor.

kardeş nasıl yaptın ben hala yapamadım 1 sene oldu
O omerbicak - #40
1 sene oldu ben hala format atamadım
GEBZELİ GEBZELİ - #41
1 sene oldu ben hala format atamadım
Bugün yada yarın paylaşıcam tekrardan. Tablet için kullanışlı bir android sürümü deniyorum ondada güzel sonuç alırsam paylaşırım.
ÇÖZÜMPC_DİLOVASI ÇÖZÜMPC_DİLOVASI - #42
Evet baktım ki hala sorunlar devam ediyor artık yardımcı olmanın zamanı geldi zira pandemi dolayısıyla işten çıkarılmış ve durumu müsait olmayan arkadaşlar mevcut ben bir bilgisayar firmasının sahibiyim 24 yıldır bu işi yaparım açığını bulupda hallettiğim bazı sorunları diğer firmalarla paylaştığım bazı tanıdıklarım oldu bildiğin bu detayları potansiyel müşterilerimize anlatıp işimize engel olma diye hayıflananlarda oldu ama normal bir dönemde değiliz bu yüzden sizlere casper n410 ve vestel vtab 1041 hakkında destek sağlayacağım fakat sorularla ilgili cevaplar yoğunluğuma göre cevap bulacaktır..... Artık bir teşekkür ederseniz mutlu edersiniz

VTAB1041 Hakkında ;

olabildiğince sizin anlayacağınız dilde basit anlatacağım detay kafanızı karıştıracaktır

..Bu cihaz secure bios yada uefi bios klidi mevcut değildir uefi x64 yani 64 bit windows sürümlerine uyumludur

1. ADIM ...... öncelikle " " aracını kullanarak nasıl kullanılır anlatılıyor
alıntıyı yaptığım siteye teşekkür ederim

2. ADIM ..... kurulum için gereken isoları microsoftun sitesinde bulabilirsiniz özellikle orjinal ve sisteminiz çökmeden önceki windows versiyonunu kurarsanız microsoftun serverlarındaki kayıtlarla cihazınızın kayıtlı mac adresin eşleştiğinden size etkinleştirme yapmanıza gerek kalmadan orjinalleştirme fırsatı verecektir..

3. ADIM ..... sonra işlemler şu şekilde tabletinizi açarken klavyenizde yer alan f2 ve del tuşlarına sürekli bas bırak yaparak seri şekilde bios ekranınızın gelmesini bekleyin Klavyeniz arızalı ise harici klavye takın ve yine eğer klavyeniz hiç çalışmıyorsa özellikle usb 3.0 çoklayıcı kullanarak hem usb beleğinizi hemde harici klavyenizi takın varsa mouse da takın zira formattan sonra dokunmatik çalışmayabilir.

4. ADIM ..... biosunuzun en sağdaki menüsünde UEFİ "USB BELLEK ADI" olanı seçin usb belleğiniz eğer fat32 ile formatlanmışsa boot ekranı gelecektir. nasıl yapılır bilmiyorsanız yandaki yine gelmiyorsa boot usb oluşturmayı rufus ile gpt bölümlendirmesi ve fat 32 olarak ayarlı olarak oluşturulduğundan emin olmak kaydıyla yapabilirsiniz..

5. ADIM ..... Formatlama işlemini bildiğinizi farzederek kurulum bittikten sonra sürücülerin kurulumu ile yapabilirsiniz

6. ADIM ..... Muhtemelen dokunmatik ekran çalışmayacaktır "mehpal" adlı arkadaşımızın verdiği alttaki sürücüyü kurun

Mehpal;
windows kur çoğu sürücüyü tanır ,yalnız dokunmatiği hiçbir yerde bulunmuyordu ,başka bir arkadaş yedekleyip attı. Böyle çözdüm. Ekte yüklüyorum belki birinin işine yarar.Bu arada windowsu sıfırdan kurun ,bios da da hızlı başlatı devre dışında bırakın alın size temiz bir kurulu Kocaeli belediyesi ekranında kurtulursunuz. windows otomotik etkinleşiyor oradada sıkıntı yok

yinede olmazsa buradan yazın

printThread_attachments

• vtap1041touch.zip
    207.5 KB · Görüntüleme: 55
O omerbicak - #43
Evet baktım ki hala sorunlar devam ediyor artık yardımcı olmanın zamanı geldi zira pandemi dolayısıyla işten çıkarılmış ve durumu müsait olmayan arkadaşlar mevcut ben bir bilgisayar firmasının sahibiyim 24 yıldır bu işi yaparım açığını bulupda hallettiğim bazı sorunları diğer firmalarla paylaştığım bazı tanıdıklarım oldu bildiğin bu detayları potansiyel müşterilerimize anlatıp işimize engel olma diye hayıflananlarda oldu ama normal bir dönemde değiliz bu yüzden sizlere casper n410 ve vestel vtab 1041 hakkında destek sağlayacağım fakat sorularla ilgili cevaplar yoğunluğuma göre cevap bulacaktır..... Artık bir teşekkür ederseniz mutlu edersiniz

VTAB1041 Hakkında ;

olabildiğince sizin anlayacağınız dilde basit anlatacağım detay kafanızı karıştıracaktır

..Bu cihaz secure bios yada uefi bios klidi mevcut değildir uefi x64 yani 64 bit windows sürümlerine uyumludur

1. ADIM ...... öncelikle " " aracını kullanarak nasıl kullanılır anlatılıyor
alıntıyı yaptığım siteye teşekkür ederim

2. ADIM ..... kurulum için gereken isoları microsoftun sitesinde bulabilirsiniz özellikle orjinal ve sisteminiz çökmeden önceki windows versiyonunu kurarsanız microsoftun serverlarındaki kayıtlarla cihazınızın kayıtlı mac adresin eşleştiğinden size etkinleştirme yapmanıza gerek kalmadan orjinalleştirme fırsatı verecektir..

3. ADIM ..... sonra işlemler şu şekilde tabletinizi açarken klavyenizde yer alan f2 ve del tuşlarına sürekli bas bırak yaparak seri şekilde bios ekranınızın gelmesini bekleyin Klavyeniz arızalı ise harici klavye takın ve yine eğer klavyeniz hiç çalışmıyorsa özellikle usb 3.0 çoklayıcı kullanarak hem usb beleğinizi hemde harici klavyenizi takın varsa mouse da takın zira formattan sonra dokunmatik çalışmayabilir.

4. ADIM ..... biosunuzun en sağdaki menüsünde UEFİ "USB BELLEK ADI" olanı seçin usb belleğiniz eğer fat32 ile formatlanmışsa boot ekranı gelecektir. nasıl yapılır bilmiyorsanız yandaki yine gelmiyorsa boot usb oluşturmayı rufus ile gpt bölümlendirmesi ve fat 32 olarak ayarlı olarak oluşturulduğundan emin olmak kaydıyla yapabilirsiniz..

5. ADIM ..... Formatlama işlemini bildiğinizi farzederek kurulum bittikten sonra sürücülerin kurulumu ile yapabilirsiniz

6. ADIM ..... Muhtemelen dokunmatik ekran çalışmayacaktır "mehpal" adlı arkadaşımızın verdiği alttaki sürücüyü kurun

Mehpal;
windows kur çoğu sürücüyü tanır ,yalnız dokunmatiği hiçbir yerde bulunmuyordu ,başka bir arkadaş yedekleyip attı. Böyle çözdüm. Ekte yüklüyorum belki birinin işine yarar.Bu arada windowsu sıfırdan kurun ,bios da da hızlı başlatı devre dışında bırakın alın size temiz bir kurulu Kocaeli belediyesi ekranında kurtulursunuz. windows otomotik etkinleşiyor oradada sıkıntı yok

yinede olmazsa buradan yazın
siyah ekranda kalıyor saatlerce....
Paradox Paradox - #44

Microsoft Windows 10 işletim sistemini indiriniz.
belirtildiği gibi bir UEFI kurulum medyası hazırlayınız ve cihazınızı bu medyadan başlatınız.
GEBZELİ GEBZELİ - #45
bu bağlantıdan sürücüleri kurmana gerek kalmadan yükleyebilirsin. Kamera yatay göstermiyor, dik gösteriyor bu sorunu çözemedim. Kurulum aşamasında zorlanırsan yardımcı olurum.
ÇÖZÜMPC_DİLOVASI ÇÖZÜMPC_DİLOVASI - #46
Eğer siyah ekranda kalıyorsa rufus ile gpt ve fat olarak ISO yu yazdirin
O omerbicak - #47
Eğer siyah ekranda kalıyorsa rufus ile gpt ve fat olarak ISO yu yazdirin
olmadı olmuyor....
O omerbicak - #48
bu bağlantıdan sürücüleri kurmana gerek kalmadan yükleyebilirsin. Kamera yatay göstermiyor, dik gösteriyor bu sorunu çözemedim. Kurulum aşamasında zorlanırsan yardımcı olurum.
olmadı
GEBZELİ GEBZELİ - #49
Yazılımı USB belleğe nasıl yazdırıyorsunuz, nerede, nasıl hata alıyorsunuz?
O omerbicak - #50
Yazılımı USB belleğe nasıl yazdırıyorsunuz, nerede, nasıl hata alıyorsunuz?
rufus deniyorum... diğerleriinide denemedim. 7 aydır cihaz bende... gbt mbr fat32 ntfs herşeyi denedim. sadece bir kere 8 i yükleyebildim o da dokunmatik çalışmadığı için onuda sildim. benim en büyük tahminim bios ayarları....onu yapamıyorum...
GEBZELİ GEBZELİ - #51
rufus deniyorum... diğerleriinide denemedim. 7 aydır cihaz bende... gbt mbr fat32 ntfs herşeyi denedim. sadece bir kere 8 i yükleyebildim o da dokunmatik çalışmadığı için onuda sildim. benim en büyük tahminim bios ayarları....onu yapamıyorum...
BİOS ayarlarını resetleyip daha sonra boot sekmesinden secure boot seçeneğini etkisizleştirip bilgisayar açılırken BİOS a girip son sekmede ki format belleğinizi seçerek boot edebilirmisiniz.
O omerbicak - #52
BİOS ayarlarını resetleyip daha sonra boot sekmesinden secure boot seçeneğini etkisizleştirip bilgisayar açılırken BİOS a girip son sekmede ki format belleğinizi seçerek boot edebilirmisiniz.
denedim olmadı....
GEBZELİ GEBZELİ - #53
denedim olmadı....
Hangi belleği kullanıyorsunuz, rufus son sürüm mü birde tam olarak nerede ve nasıl bir sorunla karşılaşıyorsunuz tabletin farklı usb girişlerini denedinizmi?
O omerbicak - #54
Hangi belleği kullanıyorsunuz, rufus son sürüm mü birde tam olarak nerede ve nasıl bir sorunla karşılaşıyorsunuz tabletin farklı usb girişlerini denedinizmi?
rufusun ten az 7 tane sürümünü denedim... siyah ekranda kalaıyor açıldığında... usb den çalışmıyor. yalnız bazı anakartların biosunda usb hdd olarak gösteriliyor. bunda o bölüm aktif değil...
S semben - #55
Link kırılmış yenilermisimiz hocam
GEBZELİ GEBZELİ - #56
Link kırılmış yenilermisimiz hocam
konuda mevcut.
Y yesil57765 - #57

Teşekküler kardeşim sayende epeydir ugrastigim sorunu cozdum. Allah ne muradın varsa versin inşallah.
O omerbicak - #58
olmuyor
escape-e escape-e - #59
Konu eski olabilir ama benim gibi Google ile arayp gelenler için belki faydası olacaktır bu video. Format nasıl atılır, bütün driverlar eksiksiz ve nasıl kurulacağına dair bilgiler hepsi bu videoda anlatılmış. Umarım size de faydası olacaktır.

K kerembey53 - #60

link çalışmıyor
GEBZELİ GEBZELİ - #61
link çalışmıyor
konuda mevcut.
dufx54 dufx54 - #62

Hocam merhaba günceller misin
GEBZELİ GEBZELİ - #63
Hocam merhaba günceller misin
konuda mevcut.
O omerbicak - #64
ben 1 seneyi geçti hala yükleyemiyorum...
Byhazard Byhazard - #65
Her şeyi denedim ama bir türlü Windows yükleme ekranına geçmiyor ya siyah ekranda kalıyor ya da Kocaeli ekranında .
Önceden giriyordu harddiski sildim şimdi Windows sorun gider kısmınada giremiyorum
O omerfd - #66
Windows 10 20H2 üzerine kurulu

Vestel VTAB 1041(siyah Vestel)

İmajın Linki

Kurulum

1.Flash Bellek NTFS formatlanmasi gerekmektedir.
2.Verilen Vestel.VTAB.1041.20H2.Omerfaruk.rar dosyasını dışarı çıkarıp flash belleğe olduğu gibi kopyalayın.
3.bilgisayara takılı haldeyken başlatıp F7 tuşuna basın.
4.Gelen ekranda flash belleği secip kurulum ekranında sürecin tamamlanması bekleyin.
5.en son işlem bittikten sonra bir dosyanın kopyalanması için d yada f tuşuna basmanızi. İsteyecek d tuşuna bastıktan sonra kurulum bitecek.
6. İşlem bittikten sonra ilk açılış 5-10 dakika beklemek gerekebilir.
Byhazard Byhazard - #67
Sorunum çözüldü sonunda teşekürler rufustan Windows 10 pro 64 NTFS formatında kurulum usbsi oluşturdum security boot disable alttaki custom
Security kısmında b ayar daha var uefi flash ismi seçmem gerekti
Boot ayarlarında
uefi key bot 1
Harddisk bot 2
Uefi key kısmında
boot 1 uefi boot 2 disable f4 sonra Kocaeli sayfası geldiğinde herahangi bi tuşa basıp kuruluma geçiyor
biltek56 biltek56 - #68
Kolay gelsin, bende sürekli Bios şifresi istiyor. Şifreyi bilmiyorum. Ne yapabilirim
Paradox Paradox - #69
Kolay gelsin, bende sürekli Bios şifresi istiyor. Şifreyi bilmiyorum. Ne yapabilirim
Şifre mevcut.
biltek56 biltek56 - #70
Şifre mevcut.
İşe yaramıyor. Vestel marka
Paradox Paradox - #71
İşe yaramıyor. Vestel marka
Sizi yönlendirdiğim konudaki yorumları dikkatlice okursanız, sorununuzu çözebilirsiniz.
ersin42x3 ersin42x3 - #72

Reis lütfen linki yeniyelebilirmisin Farklı farklı denedim ama Tablet kabul etmiyor Belki bunu eder etmesse Kullanamayacagım
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/vestel-v-tab-1041-yazilim.7412/