Yardım Vestel V Tab 7 Eco WiFi Açılmama Sorunu

• Konbuyu başlatan Takunya
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 16
  • Görüntüleme 4K

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Aynı cihazdan dün elimde vardı format attım. Sorununuza gelince yazılım yüklemesi yapmışmıydınız.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
hard reset fabrika ayarlarına sıfırla hepsini yaptım ama kablozu acılıyor da kalıyo

Eki görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Eki görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

yardımlarınınz için şimdiden teşekkürler

Öncelikle cihazınıza doğru yazılım yüklemesi yaptığınızdan emin olunuz.
WiFi açılmama sorunu bu cihazlarda kroniktir.
Yazılım yükleme işleminden sonra da sorununuz çözülmese, sorunun donanım kaynaklı olabilir.

Takunya

Üye
Kayıtlı üye
9 Ocak 2017
35
14
8
Edirne
Öncelikle cihazınıza doğru yazılım yüklemesi yaptığınızdan emin olunuz.
WiFi açılmama sorunu bu cihazlarda kroniktir.
Yazılım yükleme işleminden sonra da sorununuz çözülmese, sorunun donanım kaynaklı olabilir.
donanımsal olarak destek verilirse elimden geleni yaparım böle konularda ilgiyim ekipmanım var

coban32

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
10 Tem 2017
759
347
63
41
donanımsal olarak destek verilirse elimden geleni yaparım böle konularda ilgiyim ekipmanım var
Sorunun % 90 donanım kaynaklı.Dostum bluetooth açılıyormu. Açılıyorsa wifi ic komple gitmemiştir. Bi flaxlayıp hafif yollu ısıt muhtemelen düzelir.

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Ben taa buradan bluetooth çipini görüyorum da siz nasıl bu özelliği kullanamıyorsunuz acaba. ?

1. Cihazda düşme ve çarpma yoksa,
  2. Cihazın belli bir kısmı sıvı teması görmemişse,
  3. Farklı veya yanlış yazılım yüklememişseniz.
wifi arızasının nedeni donanımsaldır. Marka Vestel olunca da, telefonlarından ne gördük ki tabletlerinden haz duyalım misali, size yeni bir tablet almanızı tavsiye edeceğim. Öyle wifi entegresi ısıtılmayla wifi geri gelmez. Çip değişir, tabii ki bulabilirseniz aynısını.

Size tavsiyem, sağlam bir şekilde cihazınıza bir el formatı atın ve tekrar orjinal yazılımını atın. Eğer yine olmadıysa, servisine götürün ve wifi sorunu yaşadığınızı söyleyin. Gerekirse tüketici mahkemesine gideceğim deyin. Bakalım ne yapacaklar.
Yada Ahmet Nazif Zorlu'nun önüne fırlatın atın. Sizin yaptığınız tabletin.... deyin.:zuhaha:

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

abrekiniz

Yeni üye
Kayıtlı üye
19 Şub 2019
1
0
1
37
merhaba, bendede wifinin tarayıcıda sıkıntısız fakat diğer her uygulamada sıkıntılı çalıştığı bir durum vardı. google play store 10 numaralı hata ile uygulama indirmiyor, sitelerden indirdiğim uygulamaları paket problemi uyarısı ile engelleyerek güncelleme vs yapamayarak 4.2.2 sürümünde çakılı kalmıştım.

ya bozarım ya yaparım diyerek sıvadım kolları.
A23_Piranha_Premium_Tab_7.0_1024x600_PG.20140326 --------- piranha destek sayfasından bulduğum android 4.4.2 versiyonu ile değiştirdim. şuan sıkıntısız çalışıyor.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
merhaba, bendede wifinin tarayıcıda sıkıntısız fakat diğer her uygulamada sıkıntılı çalıştığı bir durum vardı. google play store 10 numaralı hata ile uygulama indirmiyor, sitelerden indirdiğim uygulamaları paket problemi uyarısı ile engelleyerek güncelleme vs yapamayarak 4.2.2 sürümünde çakılı kalmıştım.

ya bozarım ya yaparım diyerek sıvadım kolları.
A23_Piranha_Premium_Tab_7.0_1024x600_PG.20140326 --------- piranha destek sayfasından bulduğum android 4.4.2 versiyonu ile değiştirdim. şuan sıkıntısız çalışıyor.

Geçmiş olsun.

• Beğen
Tepkiler: abrekiniz