Vestel V Tab 7025 Rom İsteği

Yazdır

emreakblt38

Yeni üye
Kayıtlı üye
28 Kas 2017
1
0
1
31
ustalarım ben kurdum yalnız yine aynı şifre istiyor yani gmail istiyor eski bunu nasıl yapıcaz

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,405
163
54
Bu account olayını hırsızlara önlem için çıkardılar. Yeni güvenlik yamaları ile her geçen gün açıkları kapatılıyor. Mesela cihazı çalan kişi yazılım yükleyerek çaldığı şeyi kullanılır hale getirip satabilir. Bu account zor açılırsa, çalışmayacağı için satamazda ve çalma gereğide görmez. İyi hoş her halükarda açabiliyoruz. Artık ne kadar önleyici bir önlemse o da tartışılır bence.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,653
163
www.yavuzcakar.com
Bu account olayını hırsızlara önlem için çıkardılar. Yeni güvenlik yamaları ile her geçen gün açıkları kapatılıyor. Mesela cihazı çalan kişi yazılım yükleyerek çaldığı şeyi kullanılır hale getirip satabilir. Bu account zor açılırsa, çalışmayacağı için satamazda ve çalma gereğide görmez. İyi hoş her halükarda açabiliyoruz. Artık ne kadar önleyici bir önlemse o da tartışılır bence.

İdam şart.
Bu cihazlara IMEI atanlardan FRP kaldıranlardan bazılarını sallandıracaksın Taksim'de.
Bak bakalım bir daha yapabiliyorlar mı?
:zuhaha:

kkilicbey

Yeni üye
Kayıtlı üye
17 Ocak 2017
14
1
3
öncelikle paylaşım için teşekkürler.. arşiv bozuk hatası alıyorum acaba dosyada bir hata varmı? 2 tane zip dosyası var isimlerini değiştirip winrar ile açamadım farklı bir yöntemi varmı?

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,405
163
54
öncelikle paylaşım için teşekkürler.. arşiv bozuk hatası alıyorum acaba dosyada bir hata varmı? 2 tane zip dosyası var isimlerini değiştirip winrar ile açamadım farklı bir yöntemi varmı?
7zip kullanın.

SM-N950 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Emrah

Yeni üye
Kayıtlı üye
26 Ara 2016
19
3
3
37
Herkese Kolay Gelsin Yazılım Yükleyipde Hesap Kalkmıyor Diyen Arkadaslar Yazılımı Yüklerken Hata Yapıldığı İçin Böyle Bir Sorunla Karşılaşıyorsunuz Çözüme Ulaşmak İçin...
1:) Factory tool Programını Açın
2:) Setting Sekmesine Girin
3:) Uprage Yazan yeri Erase Whole Flash Before Download Olarak Değiştirin
4:) Reset After Download Sekmesini İşaretleyin ve Save Yapın
5:) Yazılım Yükleme İşlemini Başlatın Google Account Ortadan Kalkmış Olucaktır...

Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: silivriserdar