Çözüldü Vestel V Tab 8010 FRP İşlemi

Yazdır

mpayaz50

Çalışkan üye
Yasaklı üye
14 Ocak 2017
148
397
63
27
Moderatör tarafında düzenlendi:

memat02

Yeni üye
Kayıtlı üye
1 Ara 2018
8
0
1
44
usta kolay gelsin konu açılalı 180 gün oldu ancak verdiginiz işlemi denedim olmuyor vtab 8010 tablet.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
usta kolay gelsin konu açılalı 180 gün oldu ancak verdiginiz işlemi denedim olmuyor vtab 8010 tablet.

Cihazınız güncelleme aldıysa veya bir şeyleri yanlış yapıyorsanız, sorununuzu burada anlatılan yöntemle çözemeyebilirsiniz.
Cihazınıza normal yollardan yazılım yüklemeyi denediniz mi?

memat02

Yeni üye
Kayıtlı üye
1 Ara 2018
8
0
1
44
cihazın desen kilidi vardı orj yazılım indirip yükledim. sizin dosyanızı indirip aynen yaptım işlem tamam diyor ancak kapatıp açtığımda aynı ustam.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
cihazın desen kilidi vardı orj yazılım indirip yükledim. sizin dosyanızı indirip aynen yaptım işlem tamam diyor ancak kapatıp açtığımda aynı ustam.

Yazılım yükleme işlemini, FRP işleminden önce mi sonra mı yaptınız?
FRP işleminden sonra tekrar yazılım yüklemek sorunu çözebilir.
Lakin siz öncesinde yaptıysanız ve cihazınıza yüklediğiniz yazılım güncel ve bu yöntem engellenmişse,
Burada paylaşılan yöntem bir işe yaramayacaktır.

memat02

Yeni üye
Kayıtlı üye
1 Ara 2018
8
0
1
44
Yazılım yükleme işlemini, FRP işleminden önce mi sonra mı yaptınız?
FRP işleminden sonra tekrar yazılım yüklemek sorunu çözebilir.
Lakin siz öncesinde yaptıysanız ve cihazınıza yüklediğiniz yazılım güncel ve bu yöntem engellenmişse,
Burada paylaşılan yöntem bir işe yaramayacaktır.
hocam ilginiz için çok sagolun forumda başka bir ustanın sayesinde eft dongle ile hallettim teşekkürler saygılar... şuan donma sorunuyla uğraşıyom. ustanın biri root dosyasını yollarsa onuda hallederim inşallah. tekrar teşekkürler...