Stock Rom Vestel V3 5000 2GB V1.09.0 Turkcell Single (Tek) SIM Android 6.0.1 Stock Rom

ndhakara

Yeni üye
Kayıtlı üye
20 Ocak 2017
5
0
1
40
Merhaba linkteyi rom yazdım ancak açılıştaki Turkcell reklamında kalıyor. Cihaz çalışıyordu, daha önce rootlamışlar rootu kaldırmak için attık. Ne yapabiliriz?

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,648
163
www.yavuzcakar.com

ibrahimklc336

Yeni üye
Kayıtlı üye
29 Eyl 2018
1
1
3
26
verdiğiniz linkten yaptım turkcell reklamında kaldı ve titreyip tekrarlıyor telefonu turkcell den almadım vestel den aldım eskiden acılırken turkcell değil vestel yazıyordu acil yardım edebilir misiniz???

• Beğen
Tepkiler: Cebrail29

Cebrail29

Yeni üye
Kayıtlı üye
25 Tem 2018
2
0
1
26
arkadaşlar gfil ile dediklerinizi aynen yaptım finish dedi,ondan sonra bataryayı çıkartıp taktım,telefonu açayım dedim,turkcell'le bağlan hayata yazısında 2 saniye durduktan sonra telefon kapanıyor tekrar aynı yazı telefon kapanıyor tekrar aynı yazı anlıycağınız telefon açılmıyor lütfen yardım edin :( :( :(

phylemantineman

Yeni üye
Kayıtlı üye
1 Eki 2017
17
4
3
47
sürümü 6.0.1 mi acaba
bende bi cihaz var frp kilidini kırmak istiyorum fakat sürümü 7.1.2 bu sürüm 6.0.1 mi

emretasbas06

Yeni üye
Kayıtlı üye
3 Ocak 2017
4
0
1
35
cihaz turkcell yazısında kaldı bu yazılımı kaldırın lutfen bız yandık baskası yanmasın 7.1.2 lazım anladıfım kadarıyla teşekkurler admin

elmor

Üye
Kayıtlı üye
14 Mar 2017
54
23
8
109
Biri şu yazılımı kaldırsın arkadaş, cihazın 1gb ve 2 gb modeli var, ayrıca tek hatlı çift hatlı modelide var, millet bam güm yazılım atıyo, sonra yok logoda kaldı yok açılmıyo falan. Konuyu açan arkadaş gerekli uyarıları yapsın ve yazılım hangi model için olduğunu belirtsin ilk meaja.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,648
163
www.yavuzcakar.com
Biri şu yazılımı kaldırsın arkadaş, cihazın 1gb ve 2 gb modeli var, ayrıca tek hatlı çift hatlı modelide var, millet bam güm yazılım atıyo, sonra yok logoda kaldı yok açılmıyo falan. Konuyu açan arkadaş gerekli uyarıları yapsın ve yazılım hangi model için olduğunu belirtsin ilk meaja.

Milletin okuması yazması mı yok, gözlerinde sorun mu var?
Konu başlığında yazılmış, yetmemiş, konu içeriğinde bir de görsel paylaşılmış.
Sizin talebiniz şuna benzemiş:
Ecza dolabından birisi yanlış bir ilaç alıp içmiş, ilaç ona yaramamış, ters etki yapmış.
Sonra da bu kişi, o ilacın piyasadan kaldırılmasını istemiş.
Peki o ilaca ihtiyacı olanlar ne yapacak?