Root Vestel Venüs V3 5010 Nasıl Root Atarım?

Yazdır

leonidasss

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
4 Mar 2017
1,327
1,004
163
37
Hakkari
belkide çok basit olan bir işlem için neden bunu yapayım ki yani çözümü yoksa yok deyin bende ona göre başka siteye sorayım
İşte tam olarak anlatmak istediğimiz bu hareketiniz aslında, işinizi görüp çıkıp gideceksiniz bırakın forumda emek veren paylaşan arkadaşa teşekkür etmeyi belki işinizi gördükten sonra bir daha bu foruma giriş bile yapmayacaksnız. Bizim forumdaki temel gayemiz paylaşmak yardım etmek birazda paylaşmayı ve yardımlaşmayı ilke edinmek ve edindirmek.

Sizde bildiğiniz bir kaç işlemi burada paylaşsanız insanlar fayfalansa fena mı olur?

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,405
163
54
Napayım kardeşim yeni üye olduk aylardır arıyoruz foruma girdiğim gibi özel üye olamamki

Ben ne yapayım kardeşim. Siz aylardır arıyorsunuz diye size özel işlem mi yapalım. Kurallar belli. Bu sadece size değil, bütün yeni üyelere. Biz burada ihtiyaç gidermiyoruz. İşine yarayana sunum yapıyoruz. Emeğimizin geçtiği ve özel dosyaları sadece belli üyelere açabiliyoruz. Burası hayır kurumu değil. Kurallarla işleyn bir forum.

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,405
163
54
belkide çok basit olan bir işlem için neden bunu yapayım ki yani çözümü yoksa yok deyin bende ona göre başka siteye sorayım

Bazıları, bizlerin onlara sunum yapma zorunluluğumuz olduğunu mu düşünüyorlar ki. Çok enteresan insanlar var. Kafede görsen bir çay ısmarlamaz. Ama buraya gelip "veriyorsan ver yoksa giderim, bu ne ya ben uğraşamam, niye vermiyorsunuz, acelem var tuvaletim geldi" triplerini atıyorlar ya. Sevmiyorum bu muhabbetleri. Düşünüyorum da aynı durumda ben ne yapardım diye, Diyelim bir yazılıma çok ihtiyacım var, ilk tercihim kimseye eyvallah etmez, parasını verir paşa paşa yaptırırdım. Yok, dedim ki, ben bu işi beleşe hallederim. İnterneti talan ederdim. Yazıları, videoları tek tek incelerdim. Bilmiyorsam, forumlara soru açar, cevaplanmasını beklerdim. Yok vermiyorlar mı, küsmez darılmaz, millete de celallenmezdim. Çünkü kimse bana yardım etmek zorunda değil. Cihazım olur yada olmazdı. Ama bu triplerle alacağım karşılıklarla gururumun incinmesine de müsaade etmezdim.
Hep yazıyorum, bizler sizlere karşı bir şeyler öğretmeye ve sunmaya mecbur değiliz. Ama elimizden geldiğince mutlaka insani görevimizi yapacağız. Sizde foruma ve kurallarına saygı gösteriniz lütfen.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Bazıları, bizlerin onlara sunum yapma zorunluluğumuz olduğunu mu düşünüyorlar ki. Çok enteresan insanlar var. Kafede görsen bir çay ısmarlamaz. Ama buraya gelip "veriyorsan ver yoksa giderim, bu ne ya ben uğraşamam, niye vermiyorsunuz, acelem var tuvaletim geldi" triplerini atıyorlar ya. Sevmiyorum bu muhabbetleri. Düşünüyorum da aynı durumda ben ne yapardım diye, Diyelim bir yazılıma çok ihtiyacım var, ilk tercihim kimseye eyvallah etmez, parasını verir paşa paşa yaptırırdım. Yok, dedim ki, ben bu işi beleşe hallederim. İnterneti talan ederdim. Yazıları, videoları tek tek incelerdim. Bilmiyorsam, forumlara soru açar, cevaplanmasını beklerdim. Yok vermiyorlar mı, küsmez darılmaz, millete de celallenmezdim. Çünkü kimse bana yardım etmek zorunda değil. Cihazım olur yada olmazdı. Ama bu triplerle alacağım karşılıklarla gururumun incinmesine de müsaade etmezdim.
Hep yazıyorum, bizler sizlere karşı bir şeyler öğretmeye ve sunmaya mecbur değiliz. Ama elimizden geldiğince mutlaka insani görevimizi yapacağız. Sizde foruma ve kurallarına saygı gösteriniz lütfen.

Size katılıyorum.
Bende kendi göbeğimi kendim kesmekten yanayımdır her zaman.
Mesela sizin şu meşhur FRP bilmem nesi vardı.
Baktım bana kimse aktivasyon için şifre vermiyor baktım başımın çaresine.
(Meğer önce benim Serial Key vermem gerekiyormuş. Şifre sonraymış. Gözümden kaçmış.)
:zuhaha:
Programın ağzından girip burnundan çıktım, çözdüm işi.

Göbek kesmekte kolay değildir.
İnsanın meziyeti olmalı.
Bizim insanımız alışmış havada bulup tavada yemeye.
İşi olmayınca duygu sömürüsü yapıp trip atmaya.

:soylen: