Custom Rom Vestel Venüs V3 5580 Android 7.1.2 Resurrection Remix OS 5.8.3

ByDogukann

Üye
Kayıtlı üye
22 Mar 2018
70
9
8
Umi Touch cihazından portlamış olduğum bir romdur. 7.1.2 Nougat rom'dur.
Marshmallow Rom'da iken kurun.

Rom Yazılımı : 7.1.2 Nougat
Rom Gereksinimi : 6.0 Marshmallow

HATALAR ve Eksikler;
Bluetooht Aksesularda Sterio Ses Sorunu , BT mono uygulaması ile Mono Ses ile BT Kulaklık kullanabilirsiniz.
Video Kaydetmek için Marketten Camu, Footej, ProShot uygulamalarından istediğinizi Kurun

ROM KURULUM :

Twrp'den Wipe-Cache Yapın. Ardından Rom'u kurun.
Telefonu yeniden başlatın telefon açılsın sonra tekrar twrp'den fix paketini yükleyin.
NOT : Full Back-Up alın bu işlemler tehlikeli işlemlerdir. Telefona zarar gelirse sorumluluk size aittir.

ROM İNDİRME LİNK :
FİX İNDİRME LİNKİ :

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ :

Eki görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

cann.temel

Yeni üye
Kayıtlı üye
13 Tem 2018
7
0
1
23
Fotoğraf cekemiyorum galeri ve dosya yoneticisine giremiyorum fotograflari dahili hafizaya kaydedemiyorum sd kart istiyor ne yapmam gerekiyor ???

cann.temel

Yeni üye
Kayıtlı üye
13 Tem 2018
7
0
1
23
Bunun yani sıra sim kartindaki kisileri okumuyor 2 fix dosyasinida flashladim ama olmuyor sim karttan ice aktar kismida calismiyor ne yapabilirim???

ByDogukann

Üye
Kayıtlı üye
22 Mar 2018
70
9
8
Bunun yani sıra sim kartindaki kisileri okumuyor 2 fix dosyasinida flashladim ama olmuyor sim karttan ice aktar kismida calismiyor ne yapabilirim???
Hocam kişilerinizi stock romda veya başka bir telefonda google hesabınıza kayıt ederseniz Google hesabının girdiği her telefonda okur.

cann.temel

Yeni üye
Kayıtlı üye
13 Tem 2018
7
0
1
23
Tam olarak sorun nedir ben de dosya indirme ile alakalı bir sıkıntı çıkmamıştı ?
Misal fotoğraf çekmek için kamerayı açıyorum SD kartı takın diye bildirim geliyor fotoğraf çekmiyor ve galeriye giremiyorum Google dan bir fotoğraf indirmek istediğim an SD kart takın diye bildirim geliyor bir nevi dahili depolamayı sanki SD kartmış gibi görüyor

ByDogukann

Üye
Kayıtlı üye
22 Mar 2018
70
9
8
Moderatör tarafında düzenlendi:

qoldenhearttt

Yeni üye
Kayıtlı üye
24 Ağu 2021