Yardım Vestel Venüs V3 5580 TWRP Rom İsteği

EREN.KAYGUSUZ

Yeni üye
Kayıtlı üye
22 Mar 2018
29
3
3
arkadaşlar stock rom üzerinde oynarken yanlis dosyalari silip berbat ettim

internetle ilgili uygulama yukledigimde hata veriyor acilmiyor opera miniden her tarayiciyi denedim fayda etmedi kim bilir hangi dosyayi sildim :D

elimde bilgisayar olmadigi icin stock romu yukleyemiyorum

ama cihazda twrp yuklu bana en azindan twrp ile yuklenicek rom atarmisiniz baktimda miui harici yok

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Bilgisayar yoksa, sd karta bulacağınız dosyaları nasıl kopyalayacaksınız. Bunun başka yolu yok. Twrp de olsa flash tool da olsa bilgisayar lazım. Şu durumda bir bilgisayar üzerinden forumdaki yazılımı yüklemeniz lazım.

• Beğen
Tepkiler: EREN.KAYGUSUZ

EREN.KAYGUSUZ

Yeni üye
Kayıtlı üye
22 Mar 2018
29
3
3
baska telefonun hafizasina indirip sd karta kopyalarim dosyalari miui rom kurdum o sekilde venuse simdi stock rom yolunu ariyorum veya o ayarda bi rom

EREN.KAYGUSUZ

Yeni üye
Kayıtlı üye
22 Mar 2018
29
3
3
peki hocam bilgisayarla kursam qfil diye program var venus 5580 icin onlami kuruyoruz ? baska biseylemi

suan burdaki dosyalari indirdim simdi ne yapmaliyim bilgisayar ile

Moderatör tarafında düzenlendi:

Emre_1

Yeni üye
Kayıtlı üye
10 May 2018
14
2
3
33
Aynı şey çok yakın zamanda başıma geldi kardeşim bilgisayar olmadan stock rom yükleyemezsin. Ben şöyle çözdüm olayı: (İlk önce kesinlikle imei numaranı bir yere yaz cihazın kutusunda da yazıyorudur büyük ihtimalle) Sp flash tool indirip format and download modda vestel driverdan indiridiğim dosyaları flashladım daha sonra zaten stock rom açıldı ama root yapmadan imei numaramı geri yükleyemedim (imei numarası olmazsa olmaz bildiğiniz üzere), bir şekilde root yapman ya da başka bir rootlu rom kurman gerekiyor. (ben rom kurdum miui diye geçiyor forumda var zaten) kolay gelsin.