Stock Rom Vestel Venüs Z10 Stock Rom

Yazdır

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Selam Üstad, Formunu yeni gördüm ve üye oldum. Devamlı takip eder bildiğim konularda destek olabilirim. Ama şuan bu z10 romu aciliyetinden lazım :) destek olur musun ?
Özel Üyelik şartları bellidir. Onun dışında birşey yapmamız mümkün değil.

hanifi

Yeni üye
Kayıtlı üye
11 Nis 2018
3
1
3
32
böyle katı olunursa zaten destek olamayız.
Bu arada icloud açma işi yapıyorum. ilgilenen olursa .

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Kardeşim katı değiliz zaten forumda görüyoruz aktif olmaya başladınız devam ederseniz zaten kısa sürede özel üye olursunuz. Aramıza katılırsınız.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com

Ayinesi iştir kişinin lâfa bakılmaz,
Şahsın görünür rütbe-i aklı eserinde.

(Kişinin aynası işidir, lâfa bakılmaz; bir kişinin aklının seviyesi yaptığı işte görünür.)

Tanzimat edebiyatının büyük şairlerinden Ziya Paşa (1825–1880)

idea

Yeni üye
Yasaklı üye
7 May 2018
4
0
1
35
Kardeşim kusura bakma da minnacık egon yüzünden burda bizi mağdur bırakıyorsun. Yani buradan alacağın teşekkür'e çok mu muhtaçsın. Yani bu kadar mı eziksin kardeşim? Hayatında başka olumlu hiçbir olay yok mu? Küfür yiyosun şimdi daha mı iyi oldu? Elin oğlu yurtdışında milyon tane kaynak paylaşıyo , aradığın her şeyi bulabiliyorsun , senin eline birileri için faydalı olacak bişey geçmiş , kim şimdi 50 tane konu açacak , sal şunu da indirelim.

Önemli Hatırlatma: İyilik yap denize at demişler , bi hatırlatayım dedim.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Kardeşim kusura bakma da minnacık egon yüzünden burda bizi mağdur bırakıyorsun. Yani buradan alacağın teşekkür'e çok mu muhtaçsın. Yani bu kadar mı eziksin kardeşim? Hayatında başka olumlu hiçbir olay yok mu? Küfür yiyosun şimdi daha mı iyi oldu? Elin oğlu yurtdışında milyon tane kaynak paylaşıyo , aradığın her şeyi bulabiliyorsun , senin eline birileri için faydalı olacak bişey geçmiş , kim şimdi 50 tane konu açacak , sal şunu da indirelim.

Önemli Hatırlatma: İyilik yap denize at demişler , bi hatırlatayım dedim.

Basit bir çaresizlik sizi bu kadar saçma konuşmuştur.
Umarım daha ciddi sorunlar yaşamazsınız.
Aksi halde, Allah (c.c.) muhafaza, aklınızı bile kaçırabilirsiniz.

idea

Yeni üye
Yasaklı üye
7 May 2018
4
0
1
35
Çok Teşekkür Ederim Erişime Açtığınız İçin. Benim söylemek istediğim şu , teşekkür etmek isteyen zaten eder , insanları zorlayamayız ki.Zaten piyasa belli , türkçe kaynak kısıtlı , mevcut kaynakları da "özel erişim" olarak daha da kısıtlarsak insanlara yarardan çok zararda bulunuruz.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Çok Teşekkür Ederim Erişime Açtığınız İçin. Benim söylemek istediğim şu , teşekkür etmek isteyen zaten eder , insanları zorlayamayız ki.Zaten piyasa belli , türkçe kaynak kısıtlı , mevcut kaynakları da "özel erişim" olarak daha da kısıtlarsak insanlara yarardan çok zararda bulunuruz.

Şimdi siz işinizi gördünüz.
Kendinizden başkasına faydanız dokunmadı.
Peki siz en zaman insanlara faydalı işler yapacaksınız?

idea

Yeni üye
Yasaklı üye
7 May 2018
4
0
1
35
Faydalı işler yapmadığımı nerden biliyorsunuz? Bi de bişey söylücem , bu kadar sıkıntı yapacaksanız açmayın site falan. Gidin başka bi işle uğraşın.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Faydalı işler yapmadığımı nerden biliyorsunuz? Bi de bişey söylücem , bu kadar sıkıntı yapacaksanız açmayın site falan. Gidin başka bi işle uğraşın.

Biz pek bir şey göremediğimiz için size öyle bir soru sordum.
Akıl almaya geldiğiniz yerde akıl vermeye çalışmayınız.
Biz burayı açmamış olsaydık siz sorununuzu çözemeyecektiniz.
Haddinizi aşmayınız.

idea

Yeni üye
Yasaklı üye
7 May 2018
4
0
1
35
Biz pek bir şey göremediğimiz için size öyle bir soru sordum.
Akıl almaya geldiğiniz yerde akıl vermeye çalışmayınız.
Biz burayı açmamış olsaydık siz sorununuzu çözemeyecektiniz.
Haddinizi aşmayınız.

Beyefendi bakın zaten gerektiği yerde teşekkür etmişim. Sıkıntı çıkaran sizsiniz. Sorunumu zaten çözemedim servise götürdüm bir. Paylaştığınız dosya internette başka yerlerde de var iki. Akıl almaya yada vermeye gelmedim üç. Siz kimsiniz ki had bildiriyorsunuz dört. Bu kafayla giderseniz bu internet sitesini batırırsınız altı.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Beyefendi bakın zaten gerektiği yerde teşekkür etmişim. Sıkıntı çıkaran sizsiniz. Sorunumu zaten çözemedim servise götürdüm bir. Paylaştığınız dosya internette başka yerlerde de var iki. Akıl almaya yada vermeye gelmedim üç. Siz kimsiniz ki had bildiriyorsunuz dört. Bu kafayla giderseniz bu internet sitesini batırırsınız altı.

Daha önce kestiğiniz ahkamlara binaen size cevap veriliyor.
Meramınızı düzgün bir şekilde anlatsaydınız kimse size bu şekilde hitap etmezdi.

Ben buranın sahibiyim ve burada haddini bilmeyen herkese haddini bildirme hakkına sahibim.

Burası ticari bir işletme değildir ve hiç bir şekilde gelecek kaygısı yoktur.
Bu nedenle batması mümkün değildir.
Canım isterse istediğim zaman fişini çekerim veya kendi haline bırakırım.
Bu da Allah (c.c.)'ın izniyle tamamen benim bileceğim şeydir.

idea3

Yeni üye
Yasaklı üye
27 Haz 2018
1
0
1
35
Daha önce kestiğiniz ahkamlara binaen size cevap veriliyor.
Meramınızı düzgün bir şekilde anlatsaydınız kimse size bu şekilde hitap etmezdi.

Ben buranın sahibiyim ve burada haddini bilmeyen herkese haddini bildirme hakkına sahibim.

Burası ticari bir işletme değildir ve hiç bir şekilde gelecek kaygısı yoktur.
Bu nedenle batması mümkün değildir.
Canım isterse istediğim zaman fişini çekerim veya kendi haline bırakırım.
Bu da Allah (c.c.)'ın izniyle tamamen benim bileceğim şeydir.

Tamam had bildirirken dikkat edin ama ddos yemeyeceğinizden. Mazallah Aklınızı Bile Kaybedebilirsiniz.