Stock Rom Vestel Venüs Z10 Stock Rom

Yazdır

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım rom vestel venüs z10 original stock yazılımıdır. Yazılım ve nasıl yüklediğine daire ilgili bilgi ve belgeler konu içinde mevcuttur. Yapamayan olursa konu altından yardımcı olunacaktır.

Yapılışı;
bulunan dosya içinde nasıl yapıldığı anlatılmaktadır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Neden gizli içerik hocam?
Gizli içerik olmasının sebebi yazılımın kendisi değildir. Yazılımın yükleme aşaması ve sonrasında yardım aşaması ve verilen emek. Daha öncede paylaşımlar yapıyorduk fakat işini gören çekip gidiyordu. Bir teşekkür bile etmiyordu. Bizde önlem amacı ile bu yöntemi bulduk. Madem bu sitede bizler yardımcı oluyoruz o zaman bu içeriği kullanmak isteyen kişide bir zahmet biraz gayret gösterip özel üye olabilir. Özel üyelik ücretli bir sistem değildir. Sadece üyelerin forumu takip açısından yapılmış bir sistem.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Gizli içerik olmasının sebebi yazılımın kendisi değildir. Yazılımın yükleme aşaması ve sonrasında yardım aşaması ve verilen emek. Daha öncede paylaşımlar yapıyorduk fakat işini gören çekip gidiyordu. Bir teşekkür bile etmiyordu. Bizde önlem amacı ile bu yöntemi bulduk. Madem bu sitede bizler yardımcı oluyoruz o zaman bu içeriği kullanmak isteyen kişide bir zahmet biraz gayret gösterip özel üye olabilir. Özel üyelik ücretli bir sistem değildir. Sadece üyelerin forumu takip açısından yapılmış bir sistem.

:alkis:

KorhanKurt

Yeni üye
Kayıtlı üye
30 Ara 2017
5
5
3
45
Kolay gelsin root işlemi oluyor mu acaba yeni gelişme var mı ? Benim ki z10 Android Version : 7.1.2 Derleme numarası 1.24.0

• Beğen
Tepkiler: Necati85

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
XDA da da yok :) eski üyeyim orda . 7.1.2 sürüm
Şu oem kilidini açmaya izin veriyo geliştirici seçeneğinde onu açıp bişiler yapabiliriz aslında
Aynı işlemcili cihazlara nasıl root edildiğine bakıp araştırmak lazım. Örneğin bulunan cihazlar aynı işlemciye sahipler. Bu cihazlara nasıl root yapıldığına bakıp aynı işlemleri uygulamak veya benzer işlemleri uygulamaları sorunu çözebilir. Tabi bu işler risk içeren işlerdir dikkatli olmak lazım.

• Beğen
Tepkiler: KorhanKurt

KorhanKurt

Yeni üye
Kayıtlı üye
30 Ara 2017
5
5
3
45
Aynen de benim tek cihazım bu deneyince risk almak zor gibi neyse sağol cevaplar için. Belki denerim ilerde bulursam paylaşırım burda. TWRP yüklersek zaten root kolay denemek lazım

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar