Stock Rom Vestel VP10 - VP11 Rom

Meta başlık: Vestel VP10 - VP11 Rom

Meta açıklama: Vestel VP10 - VP11 Rom

Yazdır

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Windows 7 x64 kullanıyorum. Sürücü imzalamasını da devre dışı bırakmama rağmen Firmware yazdırma programı tableti görmüyor ama sürücü kurulu. İşin içinden çıkamadım. İlgin ve alakan için çok teşekkür ederim.

Hocam bu beyaz vestel yazısında kalınca yapacak bişi olmuyor mu bu tablet için? Muhtemelen bu tablet download modta değil. Aygıt yöneticisindeki aygıtlarda rom yüklemek için gerekli olan aygıtlar değil sanırım. O yüzden firmware yazılımları cihazı görmüyor. Elimde bunlardan 3 adet var. Hepsi çöp sanırım. Meb in tabletleri.

Cihazlar Bricik olmuş olabilir.
Eğer öyleyse sizi çok uğraştıracaklar demektir.

Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

bbb44ccc

Yeni üye
Yasaklı üye
18 Eyl 2018
2
0
1
26
zerlerinin binlercesi geçti elimden.
Tutturmuşsunuz bir eski yazılım türküsü başka bir şey söylediğiniz yok.

Elinizdeki cihaz basit bir cihaz.
Benzerlerinin binlercesi geçti elimden.
Bu cihazlara, yazılım yüklemesi yaparken eski yazılım veya yeni yazılım ayrımı yaparak yazılım aramanız gerekmez.
Bunu size bir türlü anlatamadım.
Nedense ısrarla söylediklerimi anlamak istemiyorsunuz.
Bu tür davranışları ya odun kafalılar gösterir ya da bir ayağı çukurda olanlar.
(Bu tiplerin algıları kapalıdır, yeni bir şeyler öğrenemezler ve ezberlediklerinin dışına çıkamazlar.)

Cihazınız açılmıyorsa bile VP11 Update 4.1.1 isimli yazılımı cihazınıza bilgisayar üzerinde yükleyebilirsiniz.
Bahsettiğim yazılım eksiksiz bir yazılımdır.
Lakin siz hala eksi yazılıma ihtiyaç duyduğunuzu iddia ediyorsanız, sizi için söylenebilecek bir söz kalmamış demektir.
Basit bir cihaz için laf anlamaz birine laf anlatmaya çalışarak daha fazla zaman kaybetmeye değmez.
Bu durumda da gidiniz ya başka yerde yardım arayınız ya da cihazınızı teknik servisine gönderiniz.
Yanlız elimizde ki cihaz basit filan değil siz gercekten kullandınız mı acaba çünkü kullanmayan asla bilemez

bbb44ccc

Yeni üye
Yasaklı üye
18 Eyl 2018
2
0
1
26
Birisi şifreyi doğru giremez, diğeri güncel olmayan WinRAR kullanır, öteki yazılım yüklemesi yapamaz...
Ne diyeyim?

Eline tuğla almakla müteahhit olunmuyor.
Ne yazık ki, eline her tuğla alan da kendisini müteahhit sanıyor.
Sonra da ortalık gecekondulardan geçilmiyor.
Sen nasıl adminsin kardeş işin gücün milleti azarlamak belkide benim yarım bile değilsin ama havandan gecilmiyor haa

tolgabatur35

Yeni üye
Kayıtlı üye
20 Ocak 2017
16
0
1
38
Arkadaşım tşk ederim eline sağlık!

Moderatör tarafında düzenlendi:

djilo83

Yeni üye
Kayıtlı üye
12 Eki 2018
3
0
1
40
vp10 tabletin versiyonunu yükseltmek istedim ama açılış ekranında kilitli kalıyordu, birkaç siteden dosyalar indirdim olmadı. Tableti çöpe atmayı düşündüm.
Senin videolarını izledim ve dosyaları indirip yükleme yaptım. Tablet çok iyi çalışıyor şimdi.
Çok teşekkür ediyorum, iyi ki varsınız.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
vp10 tabletin versiyonunu yükseltmek istedim ama açılış ekranında kilitli kalıyordu, birkaç siteden dosyalar indirdim olmadı. Tableti çöpe atmayı düşündüm.
Senin videolarını izledim ve dosyaları indirip yükleme yaptım. Tablet çok iyi çalışıyor şimdi.
Çok teşekkür ediyorum, iyi ki varsınız.

Rica ederiz efendim.
Geçmiş olsun.

djilo83

Yeni üye
Kayıtlı üye
12 Eki 2018
3
0
1
40
Mrb. Sistem hafızası çok az (toplam 500mb civarı). Peki bunu nasıl genişletebiliriz? Tşk.

djilo83

Yeni üye
Kayıtlı üye
12 Eki 2018
3
0
1
40
Yazılımın yeniden düzenlenmesi lazım.
Uygulamaları diğer alana taşımak mümkün olmuyor mu?

Hayır olmuyor. Hatta root yapıp chrome, chat on..vb.. uygulamaları kaldırdım bu yüzden. Bu konuda da yardımcı olursanız çok sevinirim. Tşk.

Sanane31

Yeni üye
Kayıtlı üye
29 Kas 2018
1
0
1
30
Meb'in verdiği tablet için kullanacağım. Sıkıntı çıkacağını sanmıyorum şimdiden çok teşekkürler.

dark-black

Yeni üye
Kayıtlı üye
10 Ara 2018
3
0
1
36
arşiv biçimi tanınmıyor veya hasarlı arşiv uyarısı veriyor link i kontrol eder misiniz ?