Stock Rom Vestel VP10 - VP11 Rom

Meta başlık: Vestel VP10 - VP11 Rom

Meta açıklama: Vestel VP10 - VP11 Rom

Yazdır

f16ahmet

Yeni üye
Kayıtlı üye
19 Nis 2019
1
0
1
23
abi en başta şu usb aygıt bilgisayara nasıl tanıtıcaz vestel vp10 tablet için
,

mehpal

Yeni üye
Kayıtlı üye
24 Şub 2019
26
7
3
37
@Paradox Hocam selamun aleyküm.
VP10 tabletim var. Win7 32B
Sıkıntı şu ki; cihaz kapalı haldeyken, usb kablosunu bağladığımda (ses kısma açma vs. hepsi ile) herhangi bir şekilde pc cihazı görmüyor. Açık haldeyken ise MTP USB Aygıtı olarak görüyor ama driver tanınmıyor gibi ünlem işareti var.
Rockchip lerde cihaz açıkken dahi pc ye bağladığında port no pembe olarak görür ve Switch dediğinde recovery modunda açar yeşile çevirir biliyosun. Fakat MTP USB Aygıtı olarak gördüğünde de pembe yanmıyor.
Okul tableti bu. Bi yardımcı olabilirsen çok sevinirim. 15 gündür uğraşıyorum vallahi.

Aynısı bende de oluyor ,halletiniz mi?

e-matrix

Yeni üye
Kayıtlı üye
18 Tem 2019
1
0
1
24
W7 ULT BAYA Bİ UĞRAŞTIRDI. HATTA İLK YÜKLEMEDE TABLET AÇILDI AMA DOKUNMATİK KAPALIYDI. İKİNCİ KEZ KLASÖRDEKİ GÜNCELLEMEYİ YÜĞKLEYİNCE ÜPER ÇALIŞTI. TEŞEKKÜRLER

bekironline

Yeni üye
Yasaklı üye
Kayıtlı üye
17 Ocak 2017
4
0
1
39
yükleme moduna alamayanlar güç +ses açma+ses kısma tuşlarına aynı aynda basılı tutsunlar.

neogeotrtr

Yeni üye
Kayıtlı üye
4 Eki 2019
2
0
1
34
Son umut buraya geldim :) vp 10 cihaza rom atmak istiyorum sizin dosyaları indirdim sd karta attım ama sd karta giremiyorum sd kart görünüyor ama giriş yapmıyor karta...ve zaten hiç format ekranına gelemiyorum...cihaz normal açılıyo ama herhangi bi uygulama yükleyemiyorum.cihaz yönetici izni istiyo yani mdm...şimdiden teşekkür ederim...

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Son umut buraya geldim :) vp 10 cihaza rom atmak istiyorum sizin dosyaları indirdim sd karta attım ama sd karta giremiyorum sd kart görünüyor ama giriş yapmıyor karta...ve zaten hiç format ekranına gelemiyorum...cihaz normal açılıyo ama herhangi bi uygulama yükleyemiyorum.cihaz yönetici izni istiyo yani mdm...şimdiden teşekkür ederim...

Forumumuzda bu sorunun konusu vardı sanırım.
Forumumuzda arama yaptınız mı?

muro110

Yeni üye
Kayıtlı üye
5 Ara 2018
3
0
1
33
selamun aleyküm hocam link krılmış sanırım linki yeniler misiniz teşekkürler