Stock Rom Vestel VP10 - VP11 Rom

Meta başlık: Vestel VP10 - VP11 Rom

Meta açıklama: Vestel VP10 - VP11 Rom

Yazdır

pegigaf620

Yeni üye
Kayıtlı üye
28 Nis 2020
2
0
1
30
Windows 7 x64 kullanıyorum. Sürücü imzalamasını da devre dışı bırakmama rağmen Firmware yazdırma programı tableti görmüyor ama sürücü kurulu. İşin içinden çıkamadım. İlgin ve alakan için çok teşekkür ederim.

Hocam bu beyaz vestel yazısında kalınca yapacak bişi olmuyor mu bu tablet için? Muhtemelen bu tablet download modta değil. Aygıt yöneticisindeki aygıtlarda rom yüklemek için gerekli olan aygıtlar değil sanırım. O yüzden firmware yazılımları cihazı görmüyor. Elimde bunlardan 3 adet var. Hepsi çöp sanırım. Meb in tabletleri.
HOCAM sorunlarını çözebildiniz mi tabletlerin aynı şeyler tamamiyle aynen bende de oluyor

uras

Yeni üye
Kayıtlı üye
27 Tem 2019
2
0
1
40
vestel 7020 a yazılım yüklemeye calışıyorum flash tool da rk factory tool da yazılımı görüyor fakat pc tableti ne yaparsam yapıyım görmüyor yükleme yapamıyorum 1 haftadır onunla ugraşıyorum lütfen banada yardımcı olun üstteki driver dosyalarına baktım fakat hangisini kurmam gerektiğini anlamadım bide bellenim dosyası ne onuda kurmam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
vestel 7020 a yazılım yüklemeye calışıyorum flash tool da rk factory tool da yazılımı görüyor fakat pc tableti ne yaparsam yapıyım görmüyor yükleme yapamıyorum 1 haftadır onunla ugraşıyorum lütfen banada yardımcı olun üstteki driver dosyalarına baktım fakat hangisini kurmam gerektiğini anlamadım bide bellenim dosyası ne onuda kurmam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim.

İşletim sisteminiz nedir?
Ne yazık ki RockChip işlemcili cihazların sürücülerinin neredeyse hemen hemen tamamı Microsoft Windows 10 işletim sistemi ile uyumsuz.
Bu cihaza yazılım yüklemesi yapabilmeniz için Microsoft Windows 7 işletim sistemli bir cihaza ihtiyacınız var.

• Beğen
Tepkiler: uras

uras

Yeni üye
Kayıtlı üye
27 Tem 2019
2
0
1
40
İşletim sisteminiz nedir?
Ne yazık ki RockChip işlemcili cihazların sürücülerinin neredeyse hemen hemen tamamı Microsoft Windows 10 işletim sistemi ile uyumsuz.
Bu cihaza yazılım yüklemesi yapabilmeniz için Microsoft Windows 7 işletim sistemli bir cihaza ihtiyacınız var.
windows 10 :( Teşekkür ederim. uğraşa uğraşa tablet artık hiç açılmıyor bozdum iyice sanırım.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
windows 10 :( Teşekkür ederim. uğraşa uğraşa tablet artık hiç açılmıyor bozdum iyice sanırım.

Microsoft Windows 7 işletim sistemli bir bilgisayar ile cihazınızı yeniden ayağa kaldırabilirsiniz.
bulunan programla, cihazınızın yazılımını hafıza kartına yazdırarak yazılım yüklemesi yapmasını da deneyebilirsiniz.
Lakin bu işlem sizin cihazınıza başarılı olur mu bilemem.

tolgabatur35

Yeni üye
Kayıtlı üye
20 Ocak 2017
16
0
1
38
Hani şimdi bu kadar yazılanı okudukdan sonra sana çok hak verdim Paradox Allah yardımcın olsun zor iş

sezar61

Yeni üye
Kayıtlı üye
22 Haz 2020
2
0
1
31
Selamun Aleykum elimde vestel vpp10 rated mecvut mdm aktivasyon ekranına kadar geliyor sonrasıda root yada room yapmak için recovery gelebilmek için power+ses kısma ses açma ve her ikisinde basılı tutuyorum ama recovery moda gelemiyorum tüm forumu okudum saatlerimi aldı ama bir sonuca varamadım yardımcı olacak bir dua alacak olan birileri var mıdır teşekkürler şimdiden edit: amacım tableti okul tabletinden çıkartıp rom atarak kullanabilmek teşekkürler

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Windows 7 x64 kullanıyorum. Sürücü imzalamasını da devre dışı bırakmama rağmen Firmware yazdırma programı tableti görmüyor ama sürücü kurulu. İşin içinden çıkamadım. İlgin ve alakan için çok teşekkür ederim.

Hocam bu beyaz vestel yazısında kalınca yapacak bişi olmuyor mu bu tablet için? Muhtemelen bu tablet download modta değil. Aygıt yöneticisindeki aygıtlarda rom yüklemek için gerekli olan aygıtlar değil sanırım. O yüzden firmware yazılımları cihazı görmüyor. Elimde bunlardan 3 adet var. Hepsi çöp sanırım. Meb in tabletleri.

Bu cihazlardan elime hiç geçmedi.
Keşke elimde bu cihazdan olsaydı, eminim sorunu çözebilirdim.