VipPad High Speed 7 Rom

abidinyavuz

Yeni Üye
Kayıtlı üye
Bu konunun sahibi
Merhaba
Benim VipPad Vip High Speed modelinde tabletim var. Tablete bir program yüklü giriş çıkış ta kart okutmak için yaptırmıştım. Orj. rom olan varsa burada paylaşabilir mi acaba.
Bir başka sorum bir tablete farklı bir modelin rom unu yüklersem çalışır mı veya bu tablete zarar verir mi. yani donanımı bozar mı. İlgi gösterirseniz mutlu olurum.

Aynı kategoriden benzer konular:

leonidasss

Yasaklı üye
Yasaklı üye
Merhaba
Benim VipPad Vip High Speed modelinde tabletim var. Tablete bir program yüklü giriş çıkış ta kart okutmak için yaptırmıştım. Orj. rom olan varsa burada paylaşabilir mi acaba.
Bir başka sorum bir tablete farklı bir modelin rom unu yüklersem çalışır mı veya bu tablete zarar verir mi. yani donanımı bozar mı. İlgi gösterirseniz mutlu olurum.

inceler misin?

abidinyavuz

Yeni Üye
Kayıtlı üye
Bu konunun sahibi
Bu yazıyı gördüm. Sayfanın moderatörü le de görüştüm yönlendirilen sayfa çalışmıyor. Dosya yı bulabilirsem linki yenilerim demişti. Bir umut baktım ama değişmemiş. Özveriniz için teşekkür ederim.

leonidasss

Yasaklı üye
Yasaklı üye
Bu yazıyı gördüm. Sayfanın moderatörü le de görüştüm yönlendirilen sayfa çalışmıyor. Dosya yı bulabilirsem linki yenilerim demişti. Bir umut baktım ama değişmemiş. Özveriniz için teşekkür ederim.
Sizin için araştırmasını yaparım bulabildiklerimi eklerim konuya.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Paradox

Yönetici
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.yavuzcakar.com
Merhaba
ilgili firma ile iletişim kurarsanız, büyük ihtimalle size yardımcı olurlar.

Konuyu başlatan Benzer konular Forum Yorumlar Tarih
R Vippad 18