Vodafone Smart 6 Ultra Açılmıyor

• Konbuyu başlatan Muteber
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 16
  • Görüntüleme 7K

medu

Yeni üye
Kayıtlı üye
5 Eyl 2019
2
0
1
35
benim de aynı şekilde ekran geliyordu ama artık o da gelmemeye başladı sorunu çözebildiniz mi?

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Güvenlik Hatası: Bu telefon yetkisiz bir yazılımla temizlendi ve kilitlendi.
Ek destek için mobil operatörü arayın.
Bu sorun için onarım / iade işleminin ek bir ücrete tabi olduğunu lütfen unutmayın.

Ekrandaki uyarıda aşağı yukarı bunlar yazıyor.
Cihazınız bu hale nasıl geldi?

Muteber

Yeni üye
Kayıtlı üye
5 Eyl 2019
3
0
1
29
Telefonumu normal kullanırken oldu, herhengi bir program yüklemeye çalışmadım kendi kendine oldu

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Telefonumu normal kullanırken oldu, herhengi bir program yüklemeye çalışmadım kendi kendine oldu

Yanılmıyorsam bu hata, güncelleme işleminden sonra ortaya çıkıyormuş ama konu hakkındaki bilgi paylaşımı oldukça kısıtlı.
Konu hakkında cihazınızın servisinden destek talep etmeniz daha faydalı olacaktır.

rakibim007

Yeni üye
Kayıtlı üye
19 May 2019
2
0
1
28
Dünyada neredeyse her smart 6 cihazda bu sorun oluştu aynı dönemde. Hepsi 2019 içinde oldu. Sanırım vodafone bu cihazı 2019'da bozulması için ayarlamış.. Bende de aynı cihaz var ve aynı sorun var artık çözemedim tıkandım...
Düzeltme: Yabancı forumlarda da araştırırsanız onlarda da aynı sorun var bu cihazda..

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Dünyada neredeyse her smart 6 cihazda bu sorun oluştu aynı dönemde. Hepsi 2019 içinde oldu. Sanırım vodafone bu cihazı 2019'da bozulması için ayarlamış.. Bende de aynı cihaz var ve aynı sorun var artık çözemedim tıkandım...
Düzeltme: Yabancı forumlarda da araştırırsanız onlarda da aynı sorun var bu cihazda..

Benzer bir şeyi Samsung'un da Samsung'un eski cihazlarına yaptığını düşünüyorum.
Samsung'un eski modelli cihazları bir anda daha az çekmeye başladı.
Olabilir mi?
Olabilir.
Her yıl onlarca model cihaz çıkartıyorlar.
Her cihaz sahibi cihazını uzun yıllar kullanacak olursa, para kazanamazlar.

musade60

Yeni üye
Kayıtlı üye
20 Şub 2019
1
0
1
53
Selam vodafone smart ultra 6 [SRQ-995N] logo ekran da kaldı. Recovery moddan update.zip ile düzelmişti. Şimdi yine açılmıyor ve recovery moda girince hiç bir işlem yapıyor ekranın altında e: fangjun failed to mount cache ( invailed argument) yazıyor. Qfil ile bilgisayara bağladım stock room yüklemek isteyince ise sahara failed diyor. Başka bir program denemedim. Sizce ne yapabilirim? Teşekkür ediyorum.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Selam vodafone smart ultra 6 [SRQ-995N] logo ekran da kaldı. Recovery moddan update.zip ile düzelmişti. Şimdi yine açılmıyor ve recovery moda girince hiç bir işlem yapıyor ekranın altında e: fangjun failed to mount cache ( invailed argument) yazıyor. Qfil ile bilgisayara bağladım stock room yüklemek isteyince ise sahara failed diyor. Başka bir program denemedim. Sizce ne yapabilirim? Teşekkür ediyorum.

Cihazınızda Nand Flash arızası olabilir.
Bu donanımsal sorun sık karşılaşılan bir sorundur ve yazılım ile giderilmez.
Konu ile ilgili olarak cihazınızın teknik servisinden destek almanız faydalı olacaktır.