Root Vodafone Smart Style 7 VFD 600 Root

Yazdır

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım konuda Vodafone Smart Style 7 VDF 600 cihazına nasıl root atılır onu anlatacağım.

Bu İşlem için elinizde EFT Dongle olması lazım. EFT Dongle genelde cep telefonu tamir yapan yerlerde mevcuttur. Ücretli bir araçtır. Ama crack versiyonları ile de bu vereceğim dosyayı yüklemeyi deneneyebilirsiniz.

Bu dosya cihazınızın içinde yüklü olan yazılımınız ile uyumlu olması lazım. Benim kullandığım yazılım

Bu yapacağınız işlemlerden oluşacak olumsuzluklardan ben ve mobilkulup sitesi sorumlu değildir.

Yapılışı ;

verdiğim dosya cihazınızı Qualcom moda alıp yüklenen bir dosyadır.
1. Qualcom moda almak için cihazı kapatın 10 saniye bekleyin sonra ses kısma ve açma tuşuna basılı tutarak usb kablo ile PC'ye bağlayın. 2. Cihazınız aygıt yöneticisinde Qualcom olarak gözükmesi lazım.
3. Sonra EFT Dongle aracı ile Android seçiyoruz ve Qualcom seçiyoruz.
4. Qualcom bölümünden EFT yazan yere tıklıyoruz ardından EFT uzantılı dosyamızı gösterip Flash tuşuna basıyoruz.
5. İşlem bitince cihazı usb kablodan ayırıp açıyoruz. Cihaz açıldığı zaman root edilmiş olacaktır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Üyemiz eskiden iyi veriyordu.
Artık eskisi gibi veremiyor.
Çünkü forumumuzdan atıldı.

Paylaşımı yapan üyemizin forumumuzdan atıldığını görmüyor musunuz?
Bu nedenle artık size veremez.

mami5400

Yeni üye
Yasaklı üye
Kayıtlı üye
13 Mar 2017
11
1
3
46
Üyemiz eskiden iyi veriyordu.
Artık eskisi gibi veremiyor.
Çünkü forumumuzdan atıldı.

Paylaşımı yapan üyemizin forumumuzdan atıldığını görmüyor musunuz?
Bu nedenle artık size veremez.
o zaman sifreyi ben vereyim buldum sifre: !EFXlYs09eZ3Z1EvY7vIXuWLeQNLD88wVKENTUuTZQaI