Stock Rom Vodafone Smart Style 7 VFD 600 Stock Rom Android 6

denizdesignn

Yeni üye
Kayıtlı üye
26 Ara 2018
8
0
1
25
Aynen hocam haklısın, bazı konularımı yavaş yavaş gizlemeye başladım. Bundan sonra açacağım konulara da, özellikle dikkat edip emek verdiysem gizleyeceğim. Bizim zaten bu işten zerre kazancımız yok. Üstüne vaktimizi ayırıp yardımcı da oluyoruz. Belki ÇOĞU tamirci bize kızıyordur bile, böyle yardımcı olduğumuz için. Haksız da sayılmazlar. Sonuçta biz yardım etmemiş olsak. Mecbur kalıp tamirciye gidecekler. Bu ara böyle şeyleri çok sorgular oldum.
çok doru ustam

mehmet.43

Yeni üye
Kayıtlı üye
31 Ağu 2018
1
0
1
30
Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Yapılışı
  1. Fat32 şeklinde biçimlendirilmiş boş bir hafıza kartına indirdiğimiz dosyayı update.zip olanını atalım.
  2. Cihazı kapatalım ve 10 saniye bekleyelim.
  3. Cihazı ses açma ve power ile açın logo görününce Power'dan elinizi çekin. Ses açmaya basılı tutmaya devam edin.
  4. Çıkan ekranda "Apply update from SD kart" yazan yere girin stock rom zipini bulup seçin, yükleme bittikten sonra Reboot System deyin ve cihazınızı yeniden başlatın.
link ölü hocam

efrens

Yeni üye
Kayıtlı üye
4 Şub 2017
24
1
3
31
Konuya yazılan yorumlara baktınız mı?
zte verilen link'te indirdiğim rom hata veriyor cihazte . bu styla mı yoksa prime sorumu mu ? veya ikisi uyumlu mu ? 10 dan fazla rom indirdim başka yerlerden hepsi styla yazıp prime romu cıkıyor uyumlu mu anlamadım

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
zte verilen link'te indirdiğim rom hata veriyor cihazte . bu styla mı yoksa prime sorumu mu ? veya ikisi uyumlu mu ? 10 dan fazla rom indirdim başka yerlerden hepsi styla yazıp prime romu cıkıyor uyumlu mu anlamadım

bulunan yazılımı da denediniz mi?
Konu hakkında çok fazla bilgi sahibi değilim.
Bilgisi olan arkadaşlar umarım size yardımcı olurlar.

efrens

Yeni üye
Kayıtlı üye
4 Şub 2017
24
1
3
31
bulunan yazılımı da denediniz mi?
Konu hakkında çok fazla bilgi sahibi değilim.
Bilgisi olan arkadaşlar umarım size yardımcı olurlar.
denedim dosya eksik qfil atmıyor umt deniyorum aynı sorun
cihaz rehber durduruldu hatası veriyor stayla die veriler yazılımlar nedense indirdiğim zaman prime olarak cıkıyor

ays1453

Yeni üye
Kayıtlı üye
28 Haz 2018
1
0
1
33
The file you are trying to download is no longer available.
This could be due to the following reasons:
The file has been removed because of a ToS/AUP violation.
Invalid URL - the link you are trying to access does not exist
The file has been deleted by the user.

Link bozuk

mert1677

Üye
Kayıtlı üye
3 Ocak 2018
39
8
8
42
Qfil dosyası değil bu ya da bazı dosyalar eksik zira ;prog_emmc_firehose,pach.xml dosyaları yok bu nedenle de Qfill ile yükleme yapılamıyor.

mert1677

Üye
Kayıtlı üye
3 Ocak 2018
39
8
8
42
Bildiğim ve tecrübe ettiğim kadarı ile zte'nin hafıza kartı üzerinden yüklenen stock romları update.bin şeklindeki paketlerdir.Arkadaşımızın paylaşmış olduğu 1.32 Gb'lık kapasiteye sahip dosya ise Qfill roma benziyor ancak bazı dosyalar eksik olduğu için ( prog_emmc_firehose,pach.xml gibi) qfill üzerinden yüklenemiyor. konuda GN_Qcom_Download_Tools_V2.2.0.0 isimli program ile yüklenebileceği bilgisine rastladım ancak bu programda da platform desteklenmiyor hatası veriyor.Çünkü programda msm8974 ve 8*26 mbn dosyaları var ancak 8909 mbn dosyaları yok, bu nedenle de platform desteklenmiyor hatası veriyor.aslında eksik dosyaları tamamlayabilirsek qfill programı ile yüklenebilir diye düşünüyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi: