Stock Rom Vodafone Smart Ultra 6 Root'lu 6.0.1 Yazılım

Meta başlık: Vodafone Smart Ultra 6 Root'lu 6.0.1 Yazılım

Meta açıklama: Vodafone Smart Ultra 6 Root'lu 6.0.1 Yazılım

Yazdır

meguvenc

Yeni üye
Kayıtlı üye
22 Nis 2018
15
1
3
56
Acil yardım kardeş. Paylaştığın link kapanmış. Telefonumun ayarlar kısmına giremiyordum. Format attım. Ama bu seferde telefon hiç açılamıyor.
Büyük ihtimalle telefonumun yazılımında hata oluştu. Yani yazılımının yeniden yüklenmesi gerekiyor.
Çünkü; format attıktan sonra telefon açılmıyor. ve arka arkaya "call+Messenger durdu", "FM Radyo durdu", "com.android.setting durdu", google Play durdu" diye ekrana ikazlar çıkıyor ama telefon açılmıyor.
Bu konuda yardımcı olabilir misin;?

Yokmu yardımcı olacak br Allah'ın kulu.....

Son düzenleme:

meguvenc

Yeni üye
Kayıtlı üye
22 Nis 2018
15
1
3
56
Cihazınıza root yapmak mı istiyorsunuz?

Vodafone Smart Ultra 6
Telefonu sıfırladım. Ancak açılmamaya başladı. com.android.setting hatası verip duruyor. Ve tel açılamıyor.
Garantisi bittiği için servis değişim bedeli istiyor. 907 Tl.
Bir türlü yazılım yüklemeyi beceremiyorum. Lütfen biri yardım etsin....

astek055

Çalışkan üye
Yasaklı üye
15 Mar 2017
626
427
63
31
Acil yardım kardeş. Paylaştığın link kapanmış. Telefonumun ayarlar kısmına giremiyordum. Format attım. Ama bu seferde telefon hiç açılamıyor.
Büyük ihtimalle telefonumun yazılımında hata oluştu. Yani yazılımının yeniden yüklenmesi gerekiyor.
Çünkü; format attıktan sonra telefon açılmıyor. ve arka arkaya "call+Messenger durdu", "FM Radyo durdu", "com.android.setting durdu", google Play durdu" diye ekrana ikazlar çıkıyor ama telefon açılmıyor.
Bu konuda yardımcı olabilir misin;?

Yokmu yardımcı olacak br Allah'ın kulu.....
Link kontrol edildi herhangi bir problem bulunmamaktadır.

Eki görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

meguvenc

Yeni üye
Kayıtlı üye
22 Nis 2018
15
1
3
56
Eve gider gitmez deneyeceğim.
Bu dosyayı bilgisayara indirdikten sonra ne yamam gerekeiyor. Ayrıntılı anlatmanız mümkün mü? Kafayı yiyeceğim.

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,405
163
54
İndirdiğiniz dosyayı winrar yada 7zip programı ile masaüstüne açın. İçinden UPDATE.ZIP diye bir dosya çıkacak. Onu sağlam bir sd karta kopyalayın. Telefonunuza sd kartı takın. Sonra Volume Arttırma ve AçmaKapama düğmesine basılı tutarak Recovery menüsüne girin. Orada SD harfleriyle biten satıra gelin. Tıklayın. Açılan ekrandan update.zip seçin ve yazılımın tekrar yüklenmesini bekleyin.

• Beğen
Tepkiler: astek055

meguvenc

Yeni üye
Kayıtlı üye
22 Nis 2018
15
1
3
56
İndirdiğiniz dosyayı winrar yada 7zip programı ile masaüstüne açın. İçinden UPDATE.ZIP diye bir dosya çıkacak. Onu sağlam bir sd karta kopyalayın. Telefonunuza sd kartı takın. Sonra Volume Arttırma ve AçmaKapama düğmesine basılı tutarak Recovery menüsüne girin. Orada SD harfleriyle biten satıra gelin. Tıklayın. Açılan ekrandan update.zip seçin ve yazılımın tekrar yüklenmesini bekleyin.

Masaüstüne açtım. İçinde 2 tane zipli dosya çıktı. ROM 6.0.1.zip ve UPDATE-SuperSU-v2.76-20160630161323.zip ikinci dosyayı SD karta kopyaladım ve tele taktım. Söylediğini yaptım. SD yazan satırı seçtim.
Ancak yüklerken aşağıdaki hatayı veriyor.
E:signature verification failed
Installation aborted

meguvenc

Yeni üye
Kayıtlı üye
22 Nis 2018
15
1
3
56
Masaüstüne açtım. İçinde 2 tane zipli dosya çıktı. ROM 6.0.1.zip ve UPDATE-SuperSU-v2.76-20160630161323.zip ikinci dosyayı SD karta kopyaladım ve tele taktım. Söylediğini yaptım. SD yazan satırı seçtim.
Ancak yüklerken aşağıdaki hatayı veriyor.
E:signature verification failed
Installation aborted

Ekli dosyalar

• WP_20180509_16_29_55_Pro.jpg
    WP_20180509_16_29_55_Pro.jpg
    230.2 KB · Görüntüleme: 70

meguvenc

Yeni üye
Kayıtlı üye
22 Nis 2018
15
1
3
56
İyi forumlar ZTE'nin sitesindeki stock rom sayfasına ulaşamıyorum acaba önceden indiren biri varsa link atabilir mi?

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Beceremedim.
O dosyayi olduğu gibi mi sd karta atacagim. Yoksa o dosya içindekiler sd karta çikartacakmiyim. Ćünkü ilkini yaptigimda mesajimdaki hatayi veriyor
Keşke konudaki mesajları okusanız o zaman anlayacaksınız ama okumadığınız için yapamadım diyorsunuz. Bu rootlu yazılım onun için bu yazılımı yüklemek için cihazınıza twrp veya cwm kurulu olması lazım. Stock recovery ile kurulmaz. Konudaki mesajlarda yazılmış herşey.

• Beğen
Tepkiler: meguvenc

meguvenc

Yeni üye
Kayıtlı üye
22 Nis 2018
15
1
3
56
Keşke konudaki mesajları okusanız o zaman anlayacaksınız ama okumadığınız için yapamadım diyorsunuz. Bu rootlu yazılım onun için bu yazılımı yüklemek için cihazınıza twrp veya cwm kurulu olması lazım. Stock recovery ile kurulmaz. Konudaki mesajlarda yazılmış herşey.
Dediğim gibi bu işten hiç anlamadiğim için acemisiyim. İlk defa başıma böyle birşey geldi. Tek derdim telefonumu kurtarmak. Nasil yapilacagi hakkinda hiç bilgim olmadiği için forumu meşgul ediyorum. Kusura bakmayin

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Dediğim gibi bu işten hiç anlamadiğim için acemisiyim. İlk defa başıma böyle birşey geldi. Tek derdim telefonumu kurtarmak. Nasil yapilacagi hakkinda hiç bilgim olmadiği için forumu meşgul ediyorum. Kusura bakmayin
Anladım o zaman bence cihaza zarar vermeden yakın bir teknik servise götürürseniz daha iyi olur.

• Beğen

meguvenc

Yeni üye
Kayıtlı üye
22 Nis 2018
15
1
3
56
Anladım o zaman bence cihaza zarar vermeden yakın bir teknik servise götürürseniz daha iyi olur.

Daha öncede yazdigim gibi, garantisi bitti. Teleservice adli servise gönderdim. Bana cihaz değişimi adı altında 907 lira ödeme çıkarttılar.
Yapabilecek bildiğiniz bir teknik servis varsa ve bana adresini verebilirseniz sevinirim

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Daha öncede yazdigim gibi, garantisi bitti. Teleservice adli servise gönderdim. Bana cihaz değişimi adı altında 907 lira ödeme çıkarttılar.
Yapabilecek bildiğiniz bir teknik servis varsa ve bana adresini verebilirseniz sevinirim
Cihazın yazılımı bende mevcut kısmetse upload edip size link atarım.

• Beğen