Stock Rom Vodafone Smart Ultra 6 VDF-995N Android 5.1.1 Stock Rom

Yazdır

leonidasss

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
4 Mar 2017
1,327
1,004
163
37
Hakkari
Size bu konuda yardımcı olabilirim ama Türkiye' nin diğer ucundayım Yüksekova'da Cihazı yollayabilme imkanınız varsa yardımcı olabilirim. Ya da sizin çevrenizdeki teknik servisle görüşüp işlemi nasıl yapacaklarını anlatabilirim.

leonidasss

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
4 Mar 2017
1,327
1,004
163
37
Hakkari
hocam size göndersek ne maliyet çıkar bize yapılması?
Maliyetini söyleyeyim. Her gün bu forumda düzenli olarak ikişer konu açmanız. Bir ay boyunca her gün iki konu açabilirseniz bu konuda söz verirseniz cihazınızın kargo geliş gidiş masrafları. Cihazınızı size yapar yollarım.
Sadece bir ay ve sadece ikişer konu.

Son düzenleme:

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Maliyetini söyleyeyim. Her gün bu forumda düzenli olarak ikişer konu açmanız. Bir ay boyunca her gün iki konu açabilirseniz bu konuda söz verirseniz cihazınızın kargo geliş gidiş masrafları. Cihazınızı size yapar yollarım.

Bence oldukça iyi bir teklif.

• Beğen
Tepkiler: leonidasss

meguvenc

Yeni üye
Kayıtlı üye
22 Nis 2018
15
1
3
56
Benim cihazı da göndersem halledebilir misiniz? çaldırırsanız cihazın sorununu anlatabilirim

Moderatör tarafında düzenlendi:

meguvenc

Yeni üye
Kayıtlı üye
22 Nis 2018
15
1
3
56
Aynı sorun bende de var. Servise gönderdim cihaz değişimi dediler. Garantisi bittiği için 907 lira para istediler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

aslan2323

Yeni üye
Kayıtlı üye
1 May 2018
13
1
3
53
Telefon iyice gitti. Sadece android yazısında kalıyor artık açılmıyor? Bunun iyileşmesi mümkün müdür

ahmetaktas03

Yeni üye
Kayıtlı üye
19 Haz 2018
3
0
1
31
merhaba hocam arkadaşın anlattığı gibi uçak moduna alma problemi bende de var bir türlü halledemedim. Bu imei repair işlemini anlatabilir misin?

ahmetaktas03

Yeni üye
Kayıtlı üye
19 Haz 2018
3
0
1
31
imei gözüküyor ancak telefon uçak modunda kalıyor 112 gibi acil numaraları da arayamıyorum herhangi bir ses çıkmıyor. ayrıca 112 yi aradıktan sonra kaparken cihazınızı uçak modundan çıkarın diyor

telefon3434

Üye
Yasaklı üye
Kayıtlı üye
8 May 2017
59
7
8
24
Sa ustalarım bendede bu cihazdan var logoda kalıp resetliyo yine logoda kalıyo recovery modunada geçmiyor.Biyerde qfil ile yazılım yüklemesini buldum attım yine aynı varmı bi çözümü ustalarım ?