Stock Rom Vodafone Smart Ultra 6 VDF-995N Android 5.1.1 Stock Rom

Yazdır

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Linkten indirdiğimiz dosyası update.zip şeklinde olan, fat 32 şeklinde biçimlendirilmiş sd kartın Kök dizinine atın. Sonra cihazın ayarlar kısmında telefon hakkında ve yazılım güncelleme seçin. Sd kart ile güncelleme seçin. Şarjınız %40 ve üstü olması gerek. Eğer bu yöntem ile yapamazsanız. Cihazın ses açma ve power ile recovery moda girin ve install bölümünden yazılımı yükleyebilirsiniz.

Buda recovery dosyası eğer original recovery üstünde yoksa yükleme yapılmayabilir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Güzel paylaşım.
Bu sıralar biraz performansınız düştü mü ne?
;)

Son düzenleme:

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Güzel paylaşım.
Bu sıralar biraz performansınız düştü mü ne?
;)

Aynen, işler yok hiç. Ben genelde yaptığım cihazları paylaşıyorum. Bu referandumdan dolayı işler düştü. Şu referandum bir bitsin. İşlerin açılacağı yönünde bir düşünce var. İnşallah işler düzelir. Forum da daha aktif oluruz. Daha çok PAYLAŞIM yaparız.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Aynen, işler yok hiç. Ben genelde yaptığım cihazları paylaşıyorum. Bu referandumdan dolayı işler düştü. Şu referandum bir bitsin. İşlerin açılacağı yönünde bir düşünce var. İnşallah işler düzelir. Forum da daha aktif oluruz. Daha çok PAYLAŞIM yaparız.

Nasip diyelim.
İnsanların yalnızca bu seçim zamanında değil,
Diğer seçim zamanlarında da seçimlerden neden bu kadar etkilendiklerini hiç anlamıyorum.
Mesela ben hiç bir seçimden etkilenmiyorum.
;)

masmavi-19

Yeni üye
Kayıtlı üye
22 Şub 2017
23
5
3
48
Bu eklediğiniz dosya saglam sorunsuz 6.01 cihazı downgarde etmiştim ama şu an cihazda bir türlü olmuyor model 995N cihaz android logosunda kalmış darbe vs yok recovery moda giriyor en altta Supprted API:3 E:fangjun to mount/cache (invalid argument) yazısı çıkıyor wipe data factorydede
updatede Wiping data formating data E: fangjun failed to mount cache diye alt alta hatalar alıyorum pcden yükleme şansımız varmı yada emmc bozukmu acaba teşekkürler...

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Downgrade den dolayı yanlış format atılmış. Partitionlar zarar görmüş. Stock romu fastboot tan atmayı deneyin. Yada cihaza TWRP kurup birde oradan wipe yapın.

• Beğen
Tepkiler: masmavi-19

masmavi-19

Yeni üye
Kayıtlı üye
22 Şub 2017
23
5
3
48
Cevap için teşekkürler cihaz downgrade edilmedi başka bir cihazdan bahsettim sorunsuz downgrade etmiştim diyerek cihaza fastbootla nasıl yükleyebilirim romu biraz detaylı anlatabilrmisiniz daha önce fastboot komutuyla işlem yapmadım recovey menüsünde aply update from ADB tıkladıgımda pc de adb olarak görünüyor cihaz.minimal ADB and Fastboot exesini indirip kurdum biraz araştırdım fastboot getvar all yazıyorum cihazı okuması için ama baglantı kuramıyor update sonuna . zip eklenecekmiş galiba onuda denedim minimal adb kurulu olanın içerisine kopyaladım update dosyasını olmuyor bi hata yapıyorum ama nerede ?

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Cevap için teşekkürler cihaz downgrade edilmedi başka bir cihazdan bahsettim sorunsuz downgrade etmiştim diyerek cihaza fastbootla nasıl yükleyebilirim romu biraz detaylı anlatabilrmisiniz daha önce fastboot komutuyla işlem yapmadım recovey menüsünde aply update from ADB tıkladıgımda pc de adb olarak görünüyor cihaz.minimal ADB and Fastboot exesini indirip kurdum biraz araştırdım fastboot getvar all yazıyorum cihazı okuması için ama baglantı kuramıyor update sonuna . zip eklenecekmiş galiba onuda denedim minimal adb kurulu olanın içerisine kopyaladım update dosyasını olmuyor bi hata yapıyorum ama nerede ?

fastboot update update.zip

masmavi-19

Yeni üye
Kayıtlı üye
22 Şub 2017
23
5
3
48
Waitng for any devicede kalıyor driverda bir sorun var galiba cihazı google galaxy nexuss ADB interface olarak görüyor bu cihazın driverını bulabileceğim bir site varmı acaba nettekilerin hepsi mtk driver bu cihaz qualcom

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Hafıza kartı yuvasına sokamıyorum girmiyor az bsy giriyor sonra cikartigimda hafiza kart cizilio
Bu cihazların hafıza kartı ve sim kart yatağı çok çabuk bozuluyor. Mümkünse kapağı çıkarıp öyle takmayı deneyin ve hafıza kartı yatağının içini temizleyin.

hypnoseum

Yeni üye
Kayıtlı üye
15 Mar 2018
1
0
1
44
Açılmayan cihaza sd karttan update.zip attım sorunsuz açıldı çalışıyor. Teşekkür ederim.