Stock Rom Vodafone Smart V8 Stock Türkçe Yazılım

Yazdır

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım yazılım Vodafone Smart v8 cihazına ait sd kart ile yüklenen bir yazılımdır. Hafıza kartı ile recovery moddan yükleme yapabilirsiniz. İlgili linkte nasıl yapılacağına dair bilgiler yer almaktadır. Gerekli dosyaları indirip uygulayabilirsiniz.

Not = Bu yapacağınız işlemlerden oluşacak olumsuzluklardan ben ve mobilkulup sitesi sorumlu değildir. Tüm sorumluluk size aittir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Veysi Şimşek

Yeni üye
Kayıtlı üye
22 May 2018
2
1
3
44
Yeni profil resminiz hayırlı olsun.
Eskisinden sonra buna alışmak zaman alacak sanırım.
Merhaba sılver serdar bu vodafone smart v8 sdcard yazılımını nerden ındırebiliriz birde resmi guncellememi cevap verirseniz sevinirim S
Merhaba arkadaşlar bu paylaşacağım yazılım Vodafone Smart v8 cihazına ait sd kart ile yüklenen bir yazılımdır. Hafıza kartı ile recovery moddan yükleme yapabilirsiniz. İlgili linkte nasıl yapılacağına dair bilgiler yer almaktadır. Gerekli dosyaları indirip uygulayabilirsiniz.

Not = Bu yapacağınız işlemlerden oluşacak olumsuzluklardan ben ve mobilkulup sitesi sorumlu değildir. Tüm sorumluluk size aittir.

Merhaba silverserdar bu vodafone smart v8 sd card yazılımını nerden indirebiliriz bu yazılım zte resmi güncellemesi mi root felan gerektirmiyor değil mi?cevap verirsen sevinirim şimdiden teşekkürler

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Merhaba silverserdar bu vodafone smart v8 sd card yazılımını nerden indirebiliriz bu yazılım zte resmi güncellemesi mi root felan gerektirmiyor değil mi?cevap verirsen sevinirim şimdiden teşekkürler

Link ilk mesajda var. Resmi yazılımdır ve sd karta vasıtasıyla yüklenebilir. Root gerekmez.

Veysi Şimşek

Yeni üye
Kayıtlı üye
22 May 2018
2
1
3
44

Merhaba silverserdar Vodafone smart V8 kullanıyorum gönderdiğiniz link tam yükleme sayfasında sayfa çalışmıyor diyor.baska bir yolu varmı cevap verirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler ederim.

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Son düzenleme:

necon53

Yeni üye
Kayıtlı üye
29 Haz 2018
1
0
1
41
ya usta iki saat üye oldum linki açmak için farklı sayfaya üye oldum kotası var dedi giriş yaptım şimdi bağlantı hata veriyor bu ne saçma iştir