Yardım W10 PC iTunes Kurmalı mıyım?

Yazdır

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Arkadaşlar w10 bilgisayarıma İTunes Kurmalımıyım. Genelde İTunes hep farklı bilgisayarlara kuruyorlar. Yani çevremdekiler öyle yapıyor. Asıl amacım bunun doğru mu yanlış mı olduğunu öğrenmek istiyorum. Genelde Box ve diğer araçların kullanıldığı pc'ye İTunes kuruyorlar.

• Beğen
Tepkiler: leonidasss

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Tam olarak sorunu anlamadım, Hocam.
Sorun yok hocam sadede dediğim gibi yazılım işi ile uğraşan arkadaşlarımın hepsi İTunes'ı farklı pc'ye kuruyorlar. Box ve dongle araçlarının olduğu pc'ye kurmuyorlar. Bende öyle yapıyorum şu an ama sizlerin nasıl yaptığını merak ettim.

leonidasss

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
4 Mar 2017
1,327
1,004
163
37
Hakkari
Arkadaşlar w10 bilgisayarıma İTunes Kurmalımıyım. Genelde İTunes hep farklı bilgisayarlara kuruyorlar. Yani çevremdekiler öyle yapıyor. Asıl amacım bunun doğru mu yanlış mı olduğunu öğrenmek istiyorum. Genelde Box ve diğer araçların kullanıldığı pc'ye İTunes kuruyorlar.
Tamamını aynı Pc ye kurdum şimdiye kadar hiç sorun yaratmadı sadece yazılım atarken bazen başka cihazı sırada bekletmek zorunda kalıyorum o kadar.

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
iTunes'in bir cihaz bağlandığında otomatik olarak çalışmasını istemiyorsanız:

1. Adım: Bilgisayarınızın görev çubuğuna giderek sağ tıklayınız ve ardından Görev Yöneticisi'ne ulaşınız.
(Dilerseniz CTRL + ALT + DELETE tuşlarını da kullanarak Görev Yöneticisine ulaşabilirsiniz.)

2. Adım: Başlangıç sekmesine giriş yapınız ve iTunes Helper işlemine sağ tıklayıp “Devre Dışı Bırak” seçeneğini seçiniz.

3. Adım: Değişikliğin aktif olabilmesi için bilgisayarınızı yeniden başlatınız.
Artık her iPhone taktığınızda bilgisayarınız size otomatik olarak iTunes yazılımını getirmeyecek.

• Beğen
Tepkiler: braveturks