WhatsApp Konuşmalarını iPhone'dan Android'e Aktarmak

Ghost.

Üye
Kayıtlı üye
Bu konunun sahibi
Öncelikle teşekkür ederim.Bu konuyu bende görmüştüm ama bu uygulama maalesef ücretli
Başka bir türlü yapma şansımız yok mu acaba ?

Paradox

Yönetici
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.yavuzcakar.com

Ghost.

Üye
Kayıtlı üye
Bu konunun sahibi
Paradox Paradox , Baya bir uğraştırsa da yukarıdaki site ve bir kaç siteden daha bulup uyguladığımız yöntemlerle aktarım sağlayabildik.
Bu arada WazzapMigrator uygulamasını da Google Play harici indirince de işimizi gördü.
Teşekkür ederim.:)

Paradox

Yönetici
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.yavuzcakar.com
Paradox Paradox , Baya bir uğraştırsa da yukarıdaki site ve bir kaç siteden daha bulup uyguladığımız yöntemlerle aktarım sağlayabildik.
Bu arada WazzapMigrator uygulamasını da Google Play harici indirince de işimizi gördü.
Teşekkür ederim.:)
Geçmiş olsun.

Ghost.

Üye
Kayıtlı üye
Bu konunun sahibi
Kusura bakmayın biraz geç oldu. Bir arkadaşla beraber yapmıştık anca fırsat bulabildim. Aslında pekte farklı birşey yapmamışız yukarıdaki Paradox Paradox , paylaştığınız sitedekilerin aynılarını yapmışız. Sadece ;

iTunes ile aldığımız yedek dosyaslarını İphone Backup Browser programı ile bulamadığımız için programını kullandık.
geriye kalan bütün işlemler aynı şekilde uyguladık.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Paradox

Yönetici
Yönetici
Administrator
Web sitesi
www.yavuzcakar.com
Kusura bakmayın biraz geç oldu. Bir arkadaşla beraber yapmıştık anca fırsat bulabildim. Aslında pekte farklı birşey yapmamışız yukarıdaki Paradox Paradox , paylaştığınız sitedekilerin aynılarını yapmışız. Sadece ;

iTunes ile aldığımız yedek dosyaslarını İphone Backup Browser programı ile bulamadığımız için programını kullandık.
geriye kalan bütün işlemler aynı şekilde uyguladık.
:tsk:

Lütfen JavaScript'i etkinleştiriniz!JavaScript'i etkinleştiriniz!