WhatsApp Konuşmalarını iPhone'dan Android'e Aktarmak

• Konbuyu başlatan Ghost.
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 10
  • Görüntüleme 4K

Ghost.

Üye
Kayıtlı üye
10 Ağu 2017
60
14
8
Başlıkta da belirttiğim gibi WhatsApp Konuşmalarını iPhone'dan Android'e kopyalama işlemini nasıl yapabilirim.
Bir bilgisi veya fikri olan var mı acaba? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Ghost.

Üye
Kayıtlı üye
10 Ağu 2017
60
14
8
Öncelikle teşekkür ederim.Bu konuyu bende görmüştüm ama bu uygulama maalesef ücretli
Başka bir türlü yapma şansımız yok mu acaba ?

Ghost.

Üye
Kayıtlı üye
10 Ağu 2017
60
14
8
@Paradox, Baya bir uğraştırsa da yukarıdaki site ve bir kaç siteden daha bulup uyguladığımız yöntemlerle aktarım sağlayabildik.
Bu arada WazzapMigrator uygulamasını da Google Play harici indirince de işimizi gördü.
Teşekkür ederim.:)

Ghost.

Üye
Kayıtlı üye
10 Ağu 2017
60
14
8
Kusura bakmayın biraz geç oldu. Bir arkadaşla beraber yapmıştık anca fırsat bulabildim. Aslında pekte farklı birşey yapmamışız yukarıdaki @Paradox, paylaştığınız sitedekilerin aynılarını yapmışız. Sadece ;

iTunes ile aldığımız yedek dosyaslarını İphone Backup Browser programı ile bulamadığımız için programını kullandık.
geriye kalan bütün işlemler aynı şekilde uyguladık.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Kusura bakmayın biraz geç oldu. Bir arkadaşla beraber yapmıştık anca fırsat bulabildim. Aslında pekte farklı birşey yapmamışız yukarıdaki @Paradox, paylaştığınız sitedekilerin aynılarını yapmışız. Sadece ;

iTunes ile aldığımız yedek dosyaslarını İphone Backup Browser programı ile bulamadığımız için programını kullandık.
geriye kalan bütün işlemler aynı şekilde uyguladık.

:tsk: