Çözüldü Windows 10 iPhone Driver Hatası Çözümü

bykalfa

Aktif üye
Kayıtlı üye
24 Ağu 2017
138
85
28
İstanbul
Bilgisayarda itunes yüklü olduğu halde bilgisayar iphone cihazınızı görmüyor/tanımıyor ve nihayetinde hiçbir şekilde yazılım atamıyorsanız aşağıdaki videoda yer alan talimatları takip edebilirsiniz. Video kendi anlatımımdır.

Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Videonun altına açıklama yaparsanız daha iyi olurdu. En azından üyeler konunun içeriğini anlayıp öyle videoyu seyrederdi.

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

bykalfa

Aktif üye
Kayıtlı üye
24 Ağu 2017
138
85
28
İstanbul
Videonun altına açıklama yaparsanız daha iyi olurdu. En azından üyeler konunun içeriğini anlayıp öyle videoyu seyrederdi.

kardeşim bu videoyu windows10 da iphone cihazı mtp aygıt ve kamera olarak görmeye rağmen dfu mode ve recovery mode da gösterememe restore dosyası atamama sorunu için hazırladım. Bir kardeşimin format attığı pc de böyle bir sorunla karşılaştığına şahit oldum ve bu şekilde çözüm buldum aslında çözümü görsel olarak apple sitesinde buldum ama ihtiyacı olan daha pratik uygulamalı görsün diye hazırladım. Bunun gibi bir izahattenmi bahsediyorsun anladığım bu? teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

symbazz

Çalışkan üye
Yasaklı üye
25 Ara 2016
3,806
2,404
163
54
Evet , demek istediğim bu. Güzel, videoyu yayınlıyorsun, faydalı ama videonun altına iki satır, videonun içeriği, amacı ve ne için olduğuyla ilgili kısa bir bilgi daha güzel olacaktır. Videoyu izlemeden önce vatandaş, videoyu izleyip izlememeye karar vermesi açısından iyi olur. Konu için teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: bykalfa

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
kardeşim bu videoyu windows10 da iphone cihazı mtp aygıt ve kamera olarak görmeye rağmen dfu mode ve recovery mode da gösterememe restore dosyası atamama sorunu için hazırladım. Bir kardeşimin format attığı pc de böyle bir sorunla karşılaştığına şahit oldum ve bu şekilde çözüm buldum aslında çözümü görsel olarak apple sitesinde buldum ama ihtiyacı olan daha pratik uygulamalı görsün diye hazırladım. Bunun gibi bir izahattenmi bahsediyorsun anladığım bu? teşekkürler.

Faydalı bir paylaşım olmuş.
Paylaşım için teşekkürler.

leonidasss

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
4 Mar 2017
1,327
1,004
163
37
Hakkari
Dün akşam üzeri bir müşteri sistem güncellemesi 11.1 i atmamı istedi bende ücret karşılığı kabul ettim ama cihaz itunes ta kalıp 9 hatası verince başımdan bir kazan dolusu sıcak su döküldü sandım. Ama sonradan düzeltince rahat bir nefes alabildim.

braveturks

Çalışkan üye
Yasaklı üye
3 Ocak 2017
1,011
839
113
38
Dün akşam üzeri bir müşteri sistem güncellemesi 11.1 i atmamı istedi bende ücret karşılığı kabul ettim ama cihaz itunes ta kalıp 9 hatası verince başımdan bir kazan dolusu sıcak su döküldü sandım. Ama sonradan düzeltince rahat bir nefes alabildim.
Hocam geçmiş olsun. Hocam aklınızda bulunsun şebeke arızası gibi nedenlerle direk yazılım atmayın. Baseband entegresinden kaynaklı bir sorun ise telefon çöker sonra da ihale size kalır.

• Beğen
Tepkiler: bykalfa