İstek X-Voora Tablet Rom

Yazdır

gonulcelen61

Yeni üye
Kayıtlı üye
25 Ocak 2017
1
0
1
33
iyi günler x-voora 8gb tablet desen kilidi unutuldu tuş kombiyasyonu çalışmıyor elinizde bu tablet için rom varsa gönderirmisiniz

anakart tzx-723v3

işlemci A23

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
iyi günler x-voora 8gb tablet desen kilidi unutuldu tuş kombiyasyonu çalışmıyor elinizde bu tablet için rom varsa gönderirmisiniz

anakart tzx-723v3

işlemci A23

bulunan konuda cihazınızın yazılımları paylaşılmış.
Yazılım indirme bağlantılarını kontrol ettim.
Çalışıyorlar.
Lakin şöyle bir sorun var, Çin kaynaklı siteler kullanıcı seçiyor.
Bu nedenle VPN kullanmanız gerekecek.
Aksi halde 404 veya benzeri bir hata alabilirsiniz.
Aşağıdaki ekran alıntısından da anlayacağınız üzere, Google Chrome'a ZenMate eklentisini kurarak,
İlgili sayfaya sorunsuzca erişim sağlayabildim.
Siz farklı bir yöntem ve araç kullanabilirsiniz.

Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: silivriserdar

1deliye2rapor

Yeni üye
Kayıtlı üye
31 Ağu 2017
20
7
3
38
X-Voora Rom Elinde olan arkadaş var mı ? Link kırık diğer link de indirmeye izin vermiyor ?

1deliye2rapor

Yeni üye
Kayıtlı üye
31 Ağu 2017
20
7
3
38
@Paradox , Opera vpn ile indirmeye calıstığımda baglantı problemi yasıyor, chrome zenmate ile indirmeye calıstıgımda dönüp duruyor, inmiyor ? Öyle bir şansımız varsa çok memnun olurum en azından deneme şansım var. Saygılar iyi çalışmalar.

1deliye2rapor

Yeni üye
Kayıtlı üye
31 Ağu 2017
20
7
3
38
ilgi alakanız için çok ama çok teşekkür ederim, ekleyin test edip bilgisini vereyim. sağolun varolun.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
ilgi alakanız için çok ama çok teşekkür ederim, ekleyin test edip bilgisini vereyim. sağolun varolun.

Buyurunuz efendim, ihtiyacınız olan dosyayı indirebilirsiniz.
İndirildi, yıkandı, temizlendi, paklandı ve yeniden Upload edildi.
İndirdiğiniz klasörün ve dosyanın adını "update" olarak değiştirmeyi ihmal etmeyiniz.
Klasör ve dosya adındaki yabancı karakterler yükleme sırasında sorun oluşturmasın.

1deliye2rapor

Yeni üye
Kayıtlı üye
31 Ağu 2017
20
7
3
38
Çok teşekkür ederim, test edip bilgi verecegim, update aracı phoenix suit midir acaba ? bütün aracları deneyeyim

1deliye2rapor

Yeni üye
Kayıtlı üye
31 Ağu 2017
20
7
3
38
@Paradox Phoenixsuit ile deneyince firmware tanımıyor, phoenixcard ile firmware sd karta atıyorum fakat cihaz kart takınca acılmıyor baska bir arac var mıdır bildiginiz ?

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
@Paradox Phoenixsuit ile deneyince firmware tanımıyor, phoenixcard ile firmware sd karta atıyorum fakat cihaz kart takınca acılmıyor baska bir arac var mıdır bildiginiz ?

Yazılım yüklemek için doğru araçları kullanıyorsunuz ama sorun neden kaynaklandı anlayamadım.
Cihazınızın ana kartının fotoğrafını paylaşabilir misiniz?

1deliye2rapor

Yeni üye
Kayıtlı üye
31 Ağu 2017
20
7
3
38
@Paradox , Anakart fotoğrafını paylaştım. Uydurma rom da deneyebilirim, 3 adet var elimde vazgeçilmiş cihazlar.

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2018-10-04 at 08.30.09.jpeg
    WhatsApp Image 2018-10-04 at 08.30.09.jpeg
    298 KB · Görüntüleme: 16

1deliye2rapor

Yeni üye
Kayıtlı üye
31 Ağu 2017
20
7
3
38
@Paradox Üye oldum, farklı dosyaları indirebiliyorum fakat bu dosyayı indirmeme izin vermiyor ? farklı bir site var mıdır download yapabileceğim ? " Package not able to download" ibaresiyle karşılaşıyorum.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
@Paradox Üye oldum, farklı dosyaları indirebiliyorum fakat bu dosyayı indirmeme izin vermiyor ? farklı bir site var mıdır download yapabileceğim ? " Package not able to download" ibaresiyle karşılaşıyorum.

Bakındım ama daha önce paylaştığım yazılımın ücretsiz indirme bağlantısını bulamadım.
Bir de ve bulunan yazılımları deneyebilir misiniz?