Çözüldü Xiaomi Mi 10 (umi) IMEI Repair - Detaylı Anlatım - Mobil Kulüp'e Özel

Meta başlık: Xiaomi Mi 10 (umi) IMEI Repair - Detaylı Anlatım - Mobil Kulüp'e Özel

Meta açıklama: Xiaomi Mi 10 (umi) IMEI Repair - Detaylı Anlatım - Mobil Kulüp'e Özel

Yazdır

R4W

Yeni üye
Kayıtlı üye
13 Mar 2021
4
0
1
37
farklı romlar denediğim zaman imeilerim yer değiştiriyor. daha önce böyle bir şeyle karşılaşmadım. imei 1 imei 2 ile yer değiştiriyor ve haliyle imei 2 kullanılamaz olan sim 1 e geçtiği için kullanılamaz hale geliyor?

Cem veli

Yeni üye
Kayıtlı üye
8 Ağu 2020
7
1
3
20
Merhabalar hocam işlemleri miui 12.2.5.0 Hindistan rom üzerinde tekrarladım maalesef olmuyor imei geliyor şebeke yok modem dosyasını yedeklemeyi unuttum efs fsg ve qcn yedekledim ne yapmam lazım yardımcı olur musunuz

12.0.3.0 da ise arama yapabiliyorum sms var ancak hücresel veri yoktu şimdi ise 3g çalışıyor 4.5g yok 3g de idare eder:)

Son düzenleme:

Untouchablee

Aktif üye
Kayıtlı üye
14 Şub 2021
401
88
28
27
Merhabalar hocam işlemleri miui 12.2.5.0 Hindistan rom üzerinde tekrarladım maalesef olmuyor imei geliyor şebeke yok modem dosyasını yedeklemeyi unuttum efs fsg ve qcn yedekledim ne yapmam lazım yardımcı olur musunuz

12.0.3.0 da ise arama yapabiliyorum sms var ancak hücresel veri yoktu şimdi ise 3g çalışıyor 4.5g yok 3g de idare eder:)
yardımcı olmamı ister misiniz ?

• Beğen
Tepkiler: Cem veli