Çözüldü Xiaomi Mi 10 (umi) IMEI Repair QCN

Yazdır

watoz10

Yeni üye
Kayıtlı üye
24 Eyl 2020
1
0
1
30
Mi 10 tek hat global sürüm IMEI repair geldi mi yaptıran arkadaşlar bir özet geçerse nerde nasıl yaptırdığını veya nasıl yapıldığını gösteren biri yok mu

kaplanferhat

Yeni üye
Kayıtlı üye
17 Eyl 2020
7
0
1
24
3 ay var kapanmasına çift hatlı 2. hatta takılı acaba kapanırsa imei atılırmı yoksa kapanmadanmı yaptırmak gerek

xelle

Yeni üye
Kayıtlı üye
21 Kas 2017
9
2
3
27
(mi 10 8 Ram 256 Hafıza) Ben Bootloader Kilidini Açmak için başvurdum , 6 Ağustos da bana mesaj geldi 90 gün içinde kapanacaktır diye . Çift IMEI olarak kullanan kişiler var bende çift sim tepsisi mevcut çin Romunu yükleyip çift sim kullananlar var nasıl oluyor .

kaplanferhat

Yeni üye
Kayıtlı üye
17 Eyl 2020
7
0
1
24
(mi 10 8 Ram 256 Hafıza) Ben Bootloader Kilidini Açmak için başvurdum , 6 Ağustos da bana mesaj geldi 90 gün içinde kapanacaktır diye . Çift IMEI olarak kullanan kişiler var bende çift sim tepsisi mevcut çin Romunu yükleyip çift sim kullananlar var nasıl oluyor .
bendeki çift hatlı ama alırkende çift hatlıydı 12 gb ram 256 hafıza
bu arada imei işini hallettim sorunsuz

kaplanferhat

Yeni üye
Kayıtlı üye
17 Eyl 2020
7
0
1
24
bi arkadaş buldum abartılı bi ücret talep etmedi uzaktan bağlandı halletti format bile atmadı bilgilerim silinmedi ama 2 saat sürmüştür başka bi cihazın ip yazdık bende vardı zaten cihaz ücreti hatta işe başlamadan değil iş bitti baktım kontrol ettim daha sonra yolladım

selcukkubur

Yeni üye
Kayıtlı üye
17 Eyl 2020
8
0
1
37
bi arkadaş buldum abartılı bi ücret talep etmedi uzaktan bağlandı halletti format bile atmadı bilgilerim silinmedi ama 2 saat sürmüştür başka bi cihazın ip yazdık bende vardı zaten cihaz ücreti hatta işe başlamadan değil iş bitti baktım kontrol ettim daha sonra yolladım
Tek sim 2 yi mi yaptınız yoksa çift olarak mı ?

ONEPLUS A5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kaplanferhat

Yeni üye
Kayıtlı üye
17 Eyl 2020
7
0
1
24
çift hat kullanmıyordum zaten global rom kuruluydu cihazda bana sorun olmadı o yüzden 2 hat kullananlara sorun olur

xelle

Yeni üye
Kayıtlı üye
21 Kas 2017
9
2
3
27
Arkadaşlar Yapan Var İşlemi Yapabilen Varsa Burdan Bana Dönüş Yapsın Mi 10 a yapılıyor tek sim