Çözüldü Xiaomi Mi 10 (umi) IMEI Repair QCN

Yazdır

xiaomidestekimeirepair

Üye
Kayıtlı üye
23 Eyl 2020
49
18
8
34
@xelle Konuyu açıp anlatım geliyor diyip kayıplara karıştılar. Şuan herkes cebini doldurma peşinde. Cepler dolsun paylaşım yapılır..

Moderatör tarafında düzenlendi:

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
@xelle Konuyu açıp anlatım geliyor diyip kayıplara karıştılar. Şuan herkes cebini doldurma peşinde. Cepler dolsun paylaşım yapılır..

Para önemli, benim dışımda herkes paranın peşinde.
Ben emekli olduğum için para kazanmak gibi bir kaygım yok.
Zamanında bende çok tırmalamıştım.
:kopkop:

zafzafzaf

Yeni üye
Kayıtlı üye
19 Eki 2020
2
0
1
38
bi arkadaş buldum abartılı bi ücret talep etmedi uzaktan bağlandı halletti format bile atmadı bilgilerim silinmedi ama 2 saat sürmüştür başka bi cihazın ip yazdık bende vardı zaten cihaz ücreti hatta işe başlamadan değil iş bitti baktım kontrol ettim daha sonra yolladım
İnternete bir kişi yaparım dedi 200TL istedi benden sizin yaptırdığınız kişi ne kadar talep ediyor.Daha uygunsa nasıl iletişime geçebiliriz?

zafzafzaf

Yeni üye
Kayıtlı üye
19 Eki 2020
2
0
1
38
bi arkadaş buldum abartılı bi ücret talep etmedi uzaktan bağlandı halletti format bile atmadı bilgilerim silinmedi ama 2 saat sürmüştür başka bi cihazın ip yazdık bende vardı zaten cihaz ücreti hatta işe başlamadan değil iş bitti baktım kontrol ettim daha sonra yolladım
kisiye ulasma konusunda yardimci olur musunuz?

soulrecord

Yeni üye
Yasaklı üye
Kayıtlı üye
15 Şub 2017
8
1
3
36
Arkadaşlar tr tools satın alın 50$ ama yapmadığı iş yok. Focophone f2 de eklendi mi10 larda yapılıyor. 3 tane yaptım

ProGsm

Aktif üye
Kayıtlı üye
12 May 2018
525
201
43
43
bı kac gune paylasımı yapılacaktır mi 10 umi cozuldu sorunsuz bır sekılde hazırlıklara basladık

• Beğen
Tepkiler: Emir 34