Çözüldü Xiaomi Mi 10T ve Mi 10T Pro Dosyaları

Meta başlık: Xiaomi Mi 10T ve Mi 10T Pro Dosyaları

Meta açıklama: Xiaomi Mi 10T ve Mi 10T Pro Dosyaları

Yazdır

toricelli

Aktif üye
Kayıtlı üye
11 Ara 2020
156
105
43
44
Arkadaşlar o linkte qcn dosyası var.
Mi10T / 10T pro için dosyalara ihtiyacınız yok. Telefonun orjinal imeilerinden qcn alarak işlem yapacaksınız.
Forum içerisinde detaylı anlatım mevcut.
Kolay gelsin.

skynet

Yeni üye
Yasaklı üye
Kayıtlı üye
1 May 2018
28
8
3
33
diag port açma kodu :
setprop sys.usb.config diag,diag_mdm, adb şeklinde olacak. Bu yapınca aygıt yöneticisinde iki tane driver görünecek. Sırasıyla ikisinide manuel güncellemek lazım. Onun için de netten dosya indirdim ben manuel. Güncelleme sonrası com driver da iki tane com olacak (com1 ve com2 gibi) sonrasında qpst de com ekleme yerinde her ikisi de eklenecek. Artık hangisi görürse işlem ordan devam edilecek. Belki ben diag açmada zorlandım ama tek mevzu diag port açmada gerisi normal bildindik işlemler. Yönetici arkadaşlar dilerse port ekleme kısmını video olarak ve netten indirdiğim driverları özelden atayım onlar konuya eklesinler.
suruculer nedir suruculer lazım driverler

dogankara

Üye
Yasaklı üye
Kayıtlı üye
22 Eki 2017
35
1
8
46
Factory nv non hlos falan gerek yok 2 gündür sorunyok parmak izi falana çalışıyor para almak için korkutuyorlar kanmayın
twrp yükle
magisk yükle
efs backup al
full backup al
ana dizindeki twrp dosyasını bilgisayara kopyala
aç telefonu diag aç qcn ve xqcn yedeği al
jjayla qcnyi editle
twrpye geç
konunun başındaki kodlarla sil
aç telefonu diag aç editlediğin qcnyi yükle
tamamdır
poco x3 le falan aynı
üstüne flash all seçli şekilde rom at(endo öneririm) güncellemeleride otadan alır
ustam benimde mi 10t cihazım mi yazısında kalıyor

hayati6103

Yeni üye
Kayıtlı üye
10 Ocak 2021
23
3
3
33
hocam lütfen yardım...
Jabra elite 2 aldım. bazen ses çok iyi gidiyor karşıya bazen derinden gidiyor. firmaya geri yolladım yeni elite2 yolladılar. Devam etti sorun elite 3 yolladılar. yine devam ediyor... bazı sitelerde bluetooth sorunundan olduğunu yazıyordu.
geçen hafta 2 3 defa Bluetooth ayarları içerisinde "güncelleme " vardı ve " daha fazla kulaklık çeşidi için güncelleme" yazıyordu.
bu konuda yardımcı olur musunuz.
daha önceden de yazdım ancak yanıtlanmadı.
iyi çalışmalar.
teşekkürler.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
hocam lütfen yardım...
Jabra elite 2 aldım. bazen ses çok iyi gidiyor karşıya bazen derinden gidiyor. firmaya geri yolladım yeni elite2 yolladılar. Devam etti sorun elite 3 yolladılar. yine devam ediyor... bazı sitelerde bluetooth sorunundan olduğunu yazıyordu.
geçen hafta 2 3 defa Bluetooth ayarları içerisinde "güncelleme " vardı ve " daha fazla kulaklık çeşidi için güncelleme" yazıyordu.
bu konuda yardımcı olur musunuz.
daha önceden de yazdım ancak yanıtlanmadı.
iyi çalışmalar.
teşekkürler.

Satın aldığınız kulaklığı başka bir cihazda denediniz mi?
Bana sanki sorun kulaklık kaynaklı değil gibi geldi.

hayati6103

Yeni üye
Kayıtlı üye
10 Ocak 2021
23
3
3
33
Satın aldığınız kulaklığı başka bir cihazda denediniz mi?
Bana sanki sorun kulaklık kaynaklı değil gibi geldi.
Baska cihazda denemedim. Ancak bugün elimden yere düştü sağ kulaklik şuan çalışmıyor. Ses yüzünden gonderecektim servise, şuan sag kulaklık çalışmıyor ne diyecem adamlara ‍♂️hayir cep hizasindan düştü, normalde de düşüyor idi. Bu sefer çalışmadi. Jabra elite 3. Hafif cilenti vardi geçen gün 2 3 dakika sadece, o günde izlediğim video kesik kesik çalıyor idi. Suya ve toza karşı 2 yil dayanıklı normalde.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Baska cihazda denemedim. Ancak bugün elimden yere düştü sağ kulaklik şuan çalışmıyor. Ses yüzünden gonderecektim servise, şuan sag kulaklık çalışmıyor ne diyecem adamlara ‍♂hayir cep hizasindan düştü, normalde de düşüyor idi. Bu sefer çalışmadi. Jabra elite 3. Hafif cilenti vardi geçen gün 2 3 dakika sadece, o günde izlediğim video kesik kesik çalıyor idi. Suya ve toza karşı 2 yil dayanıklı normalde.

Sizin durumunuzda ben olsaydım, kulaklığı bir de başka bir cihazda mutlaka denerdim.
Belki de sorun hiç bir zaman kulaklıkta değildi.
Geçmiş olsun.

• Beğen
Tepkiler: hayati6103

hayati6103

Yeni üye
Kayıtlı üye
10 Ocak 2021
23
3
3
33
Teşekkür Ederim.

Bluetooth ayarlar bölümüne "Güncelleme " geldi 2 defa.
Daha Fazla Uyumlu Cihaz açıklaması ile.
Muhtemelen Bluetoothta sorun vardır.
Yurtiçi Kargoya ürünü verdim.
Hayati Alyağut adına yollayacaklarına
Hayati Şen Sigorta Adına yollamışlar .
bide bu çıktı başıma :)

iyi çalışmalar dilerim.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,512
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Teşekkür Ederim.

Bluetooth ayarlar bölümüne "Güncelleme " geldi 2 defa.
Daha Fazla Uyumlu Cihaz açıklaması ile.
Muhtemelen Bluetoothta sorun vardır.
Yurtiçi Kargoya ürünü verdim.
Hayati Alyağut adına yollayacaklarına
Hayati Şen Sigorta Adına yollamışlar .
bide bu çıktı başıma :)

iyi çalışmalar dilerim.

:zuhaha:

alpersulak

Yeni üye
Kayıtlı üye
4 Ara 2017
4
0
1
39
merhaba mi 10t pro cihazın efs yedeğine ihtiyacım var cihazı kendisine getirmek için miui 14 yüklendiği için eng rom yükleyince cihaz susuyor

toricelli

Aktif üye
Kayıtlı üye
11 Ara 2020
156
105
43
44
merhaba mi 10t pro cihazın efs yedeğine ihtiyacım var cihazı kendisine getirmek için miui 14 yüklendiği için eng rom yükleyince cihaz susuyor
Nasıl bir sorun yaşıyorsunuz?
Engrom'u neden kurmak istiyorsunuz?
Detaylı bilgi verirseniz yardımcı olmaya çalışalım.