Xiaomi Mi 10T ve Mi 10T Pro Global (Apollo) Kolay TWRP Recovery Kurulum Uygulaması

Yazdır

Master_s

Yeni üye
Kayıtlı üye
13 Şub 2021
6
5
3
44
Öncelikle belirteyim Recovery dosyaları ve kurulum dosyasının ilk hali bana ait değildir. Ben sadece kurulum dosyasında değişiklik yaparak birden fazla recovery dosyasını aynı kuruluma dahil ettim ve türkçeleştirmeyi daha iyi hale getirdim. Dosyaları yapan kişilere bu konuda teşekkür ediyorum. Bu kurulumda 4 adet farklı TWRP Recovery dosyası bulunuyor ve istediğinizi kurabiliyorsunuz. Şahsen hepsini Mi 10T Pro global (Apollo) cihazda Android 11 Sürümünde denedim ve hepsi çalışmaktadır. Bu uygulamayı kullanabilmeniz için "Minimal Adb And Fastboot" driver cihazınızda kurulmuş olmalıdır. Aşağıdaki linkten Kolay Kurulum Dosyalarını indirip bilgisayarda herhangi bir yere RAR uzantılı dosyadan çıkarın.
Link:

"TWRP Yükleme Aracı" klasörünün içindeki "Kolay_TWRP_Yükleme_Aracı.bat" dosyasını tıklayın.
Eki görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Yönergelere uyarak kurulumunuzu gerçekleştirin.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Babürx

Yeni üye
Kayıtlı üye
11 May 2021
11
0
1
31
Hocam telefon hafızasını görmüyor twrp ler özellikle global romlarda sadece eu da görüyor

Master_s

Yeni üye
Kayıtlı üye
13 Şub 2021
6
5
3
44
Hocam telefon hafızasını görmüyor twrp ler özellikle global romlarda sadece eu da görüyor
TWRP Recovery'ler genelde telefon hafızasını görmez. Görmesi için "Wipe Data" yapman lazım. O zaman görüyor. Fakat tüm verilerin silinir. Bu dikkat etmek lazım.

Babürx

Yeni üye
Kayıtlı üye
11 May 2021
11
0
1
31
TWRP Recovery'ler genelde telefon hafızasını görmez. Görmesi için "Wipe Data" yapman lazım. O zaman görüyor. Fakat tüm verilerin silinir. Bu dikkat etmek lazım.
Evet hocam ama android 11 global roomlarda datayı görmediği için temizlik yaparken de hata veriyor yine olmuyor sadece eu romda sorun yaşamadım

Babürx

Yeni üye
Kayıtlı üye
11 May 2021
11
0
1
31
Evet inşallah çözülür bu a11 deki data dosyası kısıtlaması

Freeshah

Yeni üye
Kayıtlı üye
25 Eki 2021
7
1
3
36
Arkadaşlar bende bootloader açık. TWRP kurup Global Rom'dan Eu Rom'a geçmek istiyorum. Sonra bootloader kilidini de kapatıp temiz kurulum ile sadece OTA güncellemesi bekleyeceğim. Bu konuda nasıl ilerlemeliyim? İmei repair için açmıştım zaten bootloaderı ama sonra rootu vs kaldırdım temiz kurulum ile. O yüzden nasıl bir yol izlemem emin olamadım. Bu arada son 12.5.10 global sürümdeyim.