Çözüldü Xiaomi Mi 10T ve Xiaomi Mi 10T Pro IMEI Repair (Amatör Versiyon)

Meta başlık: Xiaomi Mi 10T ve Xiaomi Mi 10T Pro

Meta açıklama: Xiaomi Mi 10T ve Xiaomi Mi 10T Pro IMEI Repair (Amatör Versiyon)

Yazdır

Burakizmir

Yeni üye
Kayıtlı üye
15 Mar 2022
3
0
1
41
Merhaba, mi 10t pro cihazımın imeileri yanlış ellerde silindi, ana bant sürümü bilinmiyor. Elimde cihaz yedeği de yok, kendim ilgileneyim dedim.Bilgisayar yardımıyla sım2 ye imeı atma işlemini adım adım uygularken Qpst de portları tanıttım, ancak portun birinden no phone connected hatası aldım ve qcn Back-Up restore işlemlerini yapamadım. Twrp de cihazı incelerken farkettim efs değilde efs1 adında bir klasör bulunuyor. Yanlış yükleme vs. oldu diye değerlendiriyorum. Mi 10t pro için EFs ve modem yedeği dosyalarını paylaşabilecek arkadaş varsa memnun olurum, elimdeki dosyalarla karşılaştırmak istiyorum. Bir de sizlerde efs klasörü adı ne şekilde gözüküyor bilgi verir misiniz.

toricelli

Aktif üye
Kayıtlı üye
11 Ara 2020
156
105
43
44
İlk mesajdaki sürücüleri vs. kurup bilgisayarı kapatıp açtıktan sonra, teamviewer bilgilerini gönderseniz birlikte deneyelim.

toricelli

Aktif üye
Kayıtlı üye
11 Ara 2020
156
105
43
44
İnternet ortamında telefon numaramı paylaşmak istemediğim için telefonunuza mesaj atmadım. Şu an sitede iseniz güncel bir bağlantı gönderin. Değilseniz, yarın akşam yine bu saatlerde (23:00) bilgi paylaşırsanız, bağlanıp yardımcı olmaya çalışırım.

aykman

Yeni üye
Kayıtlı üye
27 Nis 2021
2
1
3
41
Merhaba, mi 10t pro cihazımın imeileri yanlış ellerde silindi, ana bant sürümü bilinmiyor. Elimde cihaz yedeği de yok, kendim ilgileneyim dedim.Bilgisayar yardımıyla sım2 ye imeı atma işlemini adım adım uygularken Qpst de portları tanıttım, ancak portun birinden no phone connected hatası aldım ve qcn Back-Up restore işlemlerini yapamadım. Twrp de cihazı incelerken farkettim efs değilde efs1 adında bir klasör bulunuyor. Yanlış yükleme vs. oldu diye değerlendiriyorum. Mi 10t pro için EFs ve modem yedeği dosyalarını paylaşabilecek arkadaş varsa memnun olurum, elimdeki dosyalarla karşılaştırmak istiyorum. Bir de sizlerde efs klasörü adı ne şekilde gözüküyor bilgi verir misiniz.
Merhaba,
Aynı durum bende de oluştu. Nasıl bir çözüm buldunuz acaba?

toricelli

Aktif üye
Kayıtlı üye
11 Ara 2020
156
105
43
44
Merhaba,
Aynı durum bende de oluştu. Nasıl bir çözüm buldunuz acaba?
Merhabalar,
Akşam 22:00 - 23:00 sıralarında burada olurum. O vakte kadar, 1.mesajdaki sürücüleri ve programları kurup, teamviewer bilgilerinizi buraya paylaşırsanız, baştan bir işlem yapıp düzelip düzelmeyeceğine bir bakalım.