Çözüldü Xiaomi Mi 10T ve Xiaomi Mi 10T Pro IMEI Repair (Amatör Versiyon)

Meta başlık: Xiaomi Mi 10T ve Xiaomi Mi 10T Pro

Meta açıklama: Xiaomi Mi 10T ve Xiaomi Mi 10T Pro IMEI Repair (Amatör Versiyon)

Yazdır

fallouttt

Yeni üye
Kayıtlı üye
30 May 2021
1
1
3
41
İlk sayfadaki anlatımı takip ederek sorunsuz bir şekilde yaptım, çok teşekkürler hocam, emeğine sağlık...

• Beğen
Tepkiler: toricelli

lewizsthank1

Yeni üye
Kayıtlı üye
26 Eyl 2017
3
0
1
33
Merhaba bu işlemler sonucunda Mi Flash ile global rom yükleyip sorunsuz kullanabiliyoruz dimi? Birde Global Rom yüklü iken Fabrika Ayarlarına Dön seçeneğini seçince imei silinir mi?

Aydar

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
28 Tem 2019
4,619
11,813
163
Meksika
t.me
Merhaba bu işlemler sonucunda Mi Flash ile global rom yükleyip sorunsuz kullanabiliyoruz dimi? Birde Global Rom yüklü iken Fabrika Ayarlarına Dön seçeneğini seçince imei silinir mi?
Bazı cihazlarda IMEI Siliniyor bazılarında Silinmiyor.
Yazılım yüklerken Doğru yazılım yüklemeyi unutmayınız.

toricelli

Aktif üye
Kayıtlı üye
11 Ara 2020
156
105
43
44
Anlatımdaki işlemlerle, ister TWRP ister telefon ayarlar bölümündeki fabrika ayarlarından sıfırla bir şey olmuyor. Telefonu defalarca sıfırladım. Bir sorun yok.

sungurgsm

Yeni üye
Yasaklı üye
Kayıtlı üye
15 Şub 2017
13
2
3
40
ben bu yazanların dışında bir işlem yaptım efs sıfırlama işlemini kodlarla değilde dft pro üzerinden yaptım. qcn yi jj ile düzenleyip yazdırdım imei var fakat şebeke vermiyor . efs yedekleri ve qcn yedeği var . Orjinal qcn yedeğini yükleyince yine şebeke yok. sdf7-8-9-10 yedeklerini nasıl yüklerim yükleyince şebeke gelirmi.

lewizsthank1

Yeni üye
Kayıtlı üye
26 Eyl 2017
3
0
1
33
Konuda anlatılanları adım adım yaptım ve sorunsuz şekilde imei repair işlemini yaptım.
Hatta kafamdaki sorular yok olsun diye cihaza önce mi-flash ile global rom yükledim (İmei silinmedi).
Daha sonra kurulum yapıp cihaz üzerinden Fabrika Ayarlarına Dön dedim (İmei silinmedi).
Cihaza yazarkasa imei'si attım 4.5G çalışıyor şebeke sorunumda yok.
Yani kalıcı olarak atıldı. Teşekkür ediyorum anlatım için.

Untouchablee

Aktif üye
Kayıtlı üye
14 Şub 2021
401
88
28
27
ben bu yazanların dışında bir işlem yaptım efs sıfırlama işlemini kodlarla değilde dft pro üzerinden yaptım. qcn yi jj ile düzenleyip yazdırdım imei var fakat şebeke vermiyor . efs yedekleri ve qcn yedeği var . Orjinal qcn yedeğini yükleyince yine şebeke yok. sdf7-8-9-10 yedeklerini nasıl yüklerim yükleyince şebeke gelirmi.
Dilerseniz uzaktan destekle yardımcı olabilirim hocam

sungurgsm

Yeni üye
Yasaklı üye
Kayıtlı üye
15 Şub 2017
13
2
3
40
sağolasın kardeşim çözdüm olayı. twrp yükleyip root ladım , efs silip china rom attım , cihaz açıldı, efs silip sim2 imei düzeltip global rom attım takılan olursa diye yazayım.

mmaavii

Yeni üye
Kayıtlı üye
20 Eyl 2020
2
0
1
38
İşlemleri sırayla yapmama rağmen TWRP den magisk kur diyorum twrp ekranında başarılı uyarısından sonra telefonu başlatıyorum ilk gelen izne onay veriyorum ancak beklememe rağmen magisk kurulmamış oluyor. ADB den su komutunu doğal olarak görmüyor. Daha sonrasında TWRP girdiğimde hiçbir dosya görünmüyor ekran kilidi yok. burada kaldım yardımcı olabilecek arkadaşım var mı?

lewizsthank1

Yeni üye
Kayıtlı üye
26 Eyl 2017
3
0
1
33
İşlemleri sırayla yapmama rağmen TWRP den magisk kur diyorum twrp ekranında başarılı uyarısından sonra telefonu başlatıyorum ilk gelen izne onay veriyorum ancak beklememe rağmen magisk kurulmamış oluyor. ADB den su komutunu doğal olarak görmüyor. Daha sonrasında TWRP girdiğimde hiçbir dosya görünmüyor ekran kilidi yok. burada kaldım yardımcı olabilecek arkadaşım var mı?

Bendede aynı sorun vardı Magisk'i apk olarak yükledim.

serkncnr

Yeni üye
Kayıtlı üye
30 Eki 2020
12
2
3
32
Android 12.1 üstü için Magisk V23.0 kullanın yoksa cihaz rootsuz olarak açılıyor

vimpir1905

Yeni üye
Kayıtlı üye
7 Haz 2021
2
0
1
44
tarihi değiştirmeme rağmen sürekli
Hata, jja.qcn dosyasi bulunamadi.
bu hatayı alıyorum çözümü bilen varmı

vimpir1905

Yeni üye
Kayıtlı üye
7 Haz 2021
2
0
1
44
jjaQcnBuilder programı tarihi değiştirmeme rağmen "Hata, jja.qcn dosyasi bulunamadi." bu sorunun çözümü için yardımcı olabilecek biri var mı?

Exxre

Yeni üye
Kayıtlı üye
2 Mar 2021
1
0
1
31
yapabilen varmı olmuyor ben yapamadım cmd açtıktan sonrası yok başlamadan bitti :D dizini aç diyor cmd den komutlamı açacağız dizini yoksa klasörden mi
@toricelli

mhmt2494

Yeni üye
Kayıtlı üye
3 Tem 2021
1
0
1
29
18. adımda su komutu yemiyor ekran açık usb hata ayıklama açık ama olmuyor