Çözüldü Xiaomi Mi 10T ve Xiaomi Mi 10T Pro IMEI Repair (Amatör Versiyon)

Meta başlık: Xiaomi Mi 10T ve Xiaomi Mi 10T Pro

Meta açıklama: Xiaomi Mi 10T ve Xiaomi Mi 10T Pro IMEI Repair (Amatör Versiyon)

Yazdır

toricelli

Aktif üye
Kayıtlı üye
11 Ara 2020
156
105
43
44
Klasörün içinde recovery.img dosyası yok diyor.
Hay Allah, arkadaş bağlanmadıysa ben deneyeyim uzaktan.

holisticpilot

Yeni üye
Kayıtlı üye
25 Şub 2021
2
1
3
33
ben jja bölümünde takılı kaldım tarihi 2019 a aldığımda hemen açılıp kapanıyor. tahminim qcn dosyasının çıktısını alamıyorum. çünkü qcn yi başka program ile açtığım zaman a100... gibi bir imei bulduğunu söylüyor.

holisticpilot

Yeni üye
Kayıtlı üye
25 Şub 2021
2
1
3
33
ben jja bölümünde takılı kaldım tarihi 2019 a aldığımda hemen açılıp kapanıyor. tahminim qcn dosyasının çıktısını alamıyorum. çünkü qcn yi başka program ile açtığım zaman a100... gibi bir imei bulduğunu söylüyor.
diğer konulardan bir qcn bularak jja da çalıştırdım ve imei ekledim. şu an için işlemleri tamamladım. şebeke var çalışıyor. elinize sağlık. teşekkür ederim bilgiler için.

• Beğen
Tepkiler: toricelli

toricelli

Aktif üye
Kayıtlı üye
11 Ara 2020
156
105
43
44

hocam ücretsiz hallettik yardımcı oldu sadece twrp adımı icin ...
Bravo. Forumda ücretsiz paylaşıma dayalı yardımda bulunan untouchablee arkadaşıma teşekkür ederim.
Ücretli olduğunu düşündüğüm bir önceki mesajımdan dolayı kusura bakmayın.
Uzaktan bağlanayım diyenlerde böyle bir algı oluştu malesef.
Kolay gelsin.
Telefonunuzu güle güle kullanın.

• Beğen
Tepkiler: Untouchablee

nctlhn

Yeni üye
Kayıtlı üye
16 Şub 2021
3
1
3
40
Telefonumun boot kilidini bugün atım ve hemen burada anlatıldığı gibi yaptım. Sadece 35'inci aşamada Qfil programında portlar görünmedi burada da select port bölümünden alttaki kutucuğu (Show Non Qloader\DIAG Port) işaretleyince göründü. Gayet aık ve anlaşılır bir anlatım olmuş tekrar teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: toricelli

dmltnman

Yeni üye
Kayıtlı üye
28 Şub 2021
3
0
1
37
Ben de yapacağım bu işlemi fakat şunu sorayım şu an sim kartım sim 1 slotunda. İşlemlere başlamadan önce slot 2 ye mi takmak gerekir yoksa farketmez mi?

dmltnman

Yeni üye
Kayıtlı üye
28 Şub 2021
3
0
1
37
Peki işlem bitince de mi farketmez yoksa sadece slot2 mi kullanilabilecek

erzon

Yeni üye
Kayıtlı üye
21 Ocak 2021
7
0
1
27
Daha öncede 2 modele atmıştım. Az çok aşinaydım zaten bu işlere. Bu anlatım ile işlemi sorunsuz gerçekleştirdim. Teşekkürler.

erzon

Yeni üye
Kayıtlı üye
21 Ocak 2021
7
0
1
27
İşlemden sonra efs yedeği aldım.yedek işe yarıyor mu denemek için twrp terminalden efs silme kodlarını girdim. Efs sildikten sonra tekrar yedeği yüklememe rağmen şebeke gelmiyor. Galiba efs yedeği almak bir işe yaramıyor.

dmltnman

Yeni üye
Kayıtlı üye
28 Şub 2021
3
0
1
37
Sorunsuz bir şekilde yaptım. Konuyu hazırlayan arkadaşa teşekkürler..

Untouchablee

Aktif üye
Kayıtlı üye
14 Şub 2021
401
88
28
27
İşlemden sonra efs yedeği aldım.yedek işe yarıyor mu denemek için twrp terminalden efs silme kodlarını girdim. Efs sildikten sonra tekrar yedeği yüklememe rağmen şebeke gelmiyor. Galiba efs yedeği almak bir işe yaramıyor.
Ben yedek aldım ve geri de yükledim şebeke geldi siz hatalı efs backup işlemi yapmış olabilirsiniz

erzon

Yeni üye
Kayıtlı üye
21 Ocak 2021
7
0
1
27
Ben yedek aldım ve geri de yükledim şebeke geldi siz hatalı efs backup işlemi yapmış olabilirsiniz
Hocam bilmiyorum. Hangi twrpyi kullanıyorsunuz siz. Birde ben blokları sildigimde twrp terminal ve ADB her ikisindede no space left on device yazıyor sizdede öyle mi