AndroidFix

Üye
Kayıtlı üye
25 Eyl 2019
35
6
8
41
Hocam Tek imei mi? Çift imei mi? oluyor?. Bazı cihazlara çift yazınca fastmoda düşüyor.

Aydar

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
28 Tem 2019
4,619
11,811
163
Meksika
t.me
Hocam face grubunda okudum bir kişi tek hatta imei atmış ve band 20 filan uçmamış bunu yapmak mümkün mü bu write tool programından sadece sim1'in imeisini yazıp start desek çalışır mı?
İster sim 1 ister sim 2 atabilirsiniz, fakat WriteDualIMEI ile yapamasınız.
UMT Dongle ile.
Bu cihaz çift hat oluyor.

colpan

Yeni üye
Kayıtlı üye
19 Haz 2019
1
0
1
37
Merhabalar ben yaptım en son mail yeşil yandı reset attım hiç bir şey değişmemiş

gurbuz60

Yeni üye
Kayıtlı üye
25 Haz 2019
1
0
1
31
merhaba ustam sizin verdiğiniz mi9seumt_patched.qcn mi restore edeceğiz yoksabizim aldığımız xqcn yi mi

srknmr

Yeni üye
Kayıtlı üye
7 May 2020
1
0
1
44
kopyala yapıştırlarla forum yapıyorsunuz işte, herşey eksik, blmeyen birinin buradan bu işlemi yapmasının imkanı yok.
adb nerede? niye inmedi dosyların içinde? rebot deyince işlem yapmıyor.
indirilen dosyaların hangisi kurulacak hangisi cihaza atılacak. nedir ne değildir belli değil.
çöp konu..

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
kopyala yapıştırlarla forum yapıyorsunuz işte, herşey eksik, blmeyen birinin buradan bu işlemi yapmasının imkanı yok.
indirilen dosyaların hangisi kurulacak hangisi cihaza atılacak. nedir ne değildir belli değil.
çöp konu..

Diyorsunuz.

Konu oysa ki oldukça açık ve net.
Burada konular bazen herkes için, bazen de bu işleri bilenler için paylaşılır.
Yani bazı şeyleri yapabilmeniz için bu işlerden biraz anlamanız, bazı araç ve gereçlere sahip olmanız gerekir.

Ayrıca, ne yazık ki foruma girerken hala zeka testi yapmıyoruz.
Aksi halde buraya üye olanların çoğu buraya üye olamazdı.

Konumuza dönecek olursak,
Belli ki bu konu size göre değil, efelenmek ve ahkam kesmek yerine yardım isteseydiniz,
Şimdi işlem yapıyor olurdunuz.

Son olarak,
Onlarca olumlu yorumun altına yazdığınız yorumla kendinizi ne kadar küçük düşürdüğünüzün farkında mısınız?

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: telefon3434

Aydar

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
28 Tem 2019
4,619
11,811
163
Meksika
t.me
çöp konu..
Kapasiteniz yoksa maalesef bunun için bir hastaneye gidiniz, tedavisi olabilir.

• Beğen
Tepkiler: telefon3434

ysfzyemr

Yeni üye
Kayıtlı üye
15 Tem 2017
14
14
3
34
anlatım için çok teşekkürler hocam, peki cihazın boot kilidi kapalı ise ve şebeke de kapalı ise nasıl bir yol izlememiz lazım UFİ den kredi ile mi işlemi gerekir mi ? şimdiden teşekkürler