Yazdır

BSORE1975

Yeni üye
Kayıtlı üye
18 Mar 2020
2
0
1
48
ustam saolasın eline emeğine sağlık fakat işlemleri nasıl yapacağımı bilmiyorum cihazın (mi9t) imeileri gösterilemiyor diyor kilit açık vaziyette 1. imei 0 dı 2.imei vardı ama vipe yapınca oda silindi ne yapabilirim yardımcı olurmusun lütfen

Aydar

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
28 Tem 2019
4,619
11,813
163
Meksika
t.me
ustam saolasın eline emeğine sağlık fakat işlemleri nasıl yapacağımı bilmiyorum cihazın (mi9t) imeileri gösterilemiyor diyor kilit açık vaziyette 1. imei 0 dı 2.imei vardı ama vipe yapınca oda silindi ne yapabilirim yardımcı olurmusun lütfen
Tekrar IMEI Repair işlemi yapılması lazım, elinizde box ve dongle mevcut mu?

emircan33578

Yeni üye
Kayıtlı üye
4 Haz 2020
1
0
1
25
Merhaba arkadaşalr bu qcn deneyip 4.5 şebeke alan varmı Lütfen yardım bi türlü 4.5 g alamadım

jantue1

Yeni üye
Kayıtlı üye
20 Eyl 2020
2
0
1
27
Mi9 T için orjinal Global editlenmemil QNC mi bu ? Çünkü mi9t global cihazıma Qnc yedeği almadan imei Repair işlemi yaptım ve bunun sonucunda telefondan band20 silinmiş oldu farklı qnc kullandıgım için orjinali lazım bana telefon edge çekiyor

Aydar

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
28 Tem 2019
4,619
11,813
163
Meksika
t.me
Mi9 T için orjinal Global editlenmemil QNC mi bu ? Çünkü mi9t global cihazıma Qnc yedeği almadan imei Repair işlemi yaptım ve bunun sonucunda telefondan band20 silinmiş oldu farklı qnc kullandıgım için orjinali lazım bana telefon edge çekiyor
Linkteki QCN ile IMEI Repair yapıp sorununuzu çözebilirsiniz.

jantue1

Yeni üye
Kayıtlı üye
20 Eyl 2020
2
0
1
27
Attığınız QNC dosyasını nasıl editleye bilirim jjabuilderin qcnsini değiştirdiğimde açılmıyor. Telefona Nokia 3500 İmei si attım telefon edge çekiyor sürekli nasıl düzeltebilirim?

ahmetdemirkiran

Yeni üye
Kayıtlı üye
3 Eki 2020
1
0
1
25
Hocam cihazıma IMEI repair işlemi yapıldı fakat repairden sonra gece telefon boşta wifi konum mobil veri vs. kapalı olmasına rağmen %20 şarj tüketimi oluyordu diğer forumlarda qcn dosyasının sıkıntılı olabileceği söylendi bu qcn dosyasını kullanırsam düzelir mi?

aboude

Yeni üye
Kayıtlı üye
24 Eki 2020
1
0
1
40
Salut jaiHi I tried to download the file may it is code by a password helped me

AL1DEBURDANY4K

Yeni üye
Kayıtlı üye
21 Kas 2020
5
0
1
54
Hocam cihazıma IMEI repair işlemi yapıldı fakat repairden sonra gece telefon boşta wifi konum mobil veri vs. kapalı olmasına rağmen %20 şarj tüketimi oluyordu diğer forumlarda qcn dosyasının sıkıntılı olabileceği söylendi bu qcn dosyasını kullanırsam düzelir mi?
Çözebildiniz mi? Bende şuan aynı problemi yaşıyorum.

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bilal22

Yeni üye
Kayıtlı üye
31 Ara 2020
1
0
1
35
Mi9t aldım bugün ve sıfırladım hat gitti pek bu işlerden anlamam IMEI alınamıyor diyor nasıl çözebiliriz yardımcı olabilir misiniz ?