Yardım Xiaomi Mi 9T (M1903F10G) Fastboot Flashtan Sonra Kamera Sorunu

• Konbuyu başlatan gen_com
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 6
  • Görüntüleme 4K

gen_com

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
20 Ocak 2018
644
255
63
37
127.0.0.1
Beyler güncelleme sonrası çökmüş bir cihaz gelmişti fastboot flash ile düzelttim. sonrasında ön kamera çalışmadı. sorun donanımsal gibi görünüyordu başınıza geldi mi. 3 farklı yazılımla denedik ama olmadı risk olmasın diye batch dosyası ile flash attım. fastboot dosyalarını da xiaomi klasöründen aldım. başka yerde yükletmiş düzelmiş. hakkında bilgisi olan varsa konu altında paylaşım yapabilir.

İbrahim3838

Yeni üye
Kayıtlı üye
22 Ara 2019
1
1
3
43
Benim sorunum mi9t ön kamera açılmıyor bazen açılıyor bazen kalibre hatası diyor bana lütfen yardımcı olun

Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: gen_com

gen_com

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
20 Ocak 2018
644
255
63
37
127.0.0.1
Benim sorunum mi9t ön kamera açılmıyor bazen açılıyor bazen kalibre hatası diyor bana lütfen yardımcı olun
ben kaç farklı yazılım attım düzelmedi bir ara galaxy s2 lerde sürüm atlama sonrası efs düzeltmesi eksik kalıyordu elden girilen kodla kapatma düğmesine basınca direk kapanma ve pinkodlu sim kartları okumamam sorunu ortadan kalkıyordu. ona benzer bir yazılım arızası. stock yazılımar ilk güncellendikleri zaman efsi yada romda olmayan bölgeleri 1 defaya mahsus patchliyor. galaxy s2 benzeri bir yazılım arızası.